DPD ar arlaidi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

DPD ar arlaidi

Vai šeit ir DPD ar atlaidi?

Ir kāda saite?

Kods?

11 Ответы

Rimi karte tava, ievadi numuru.

Kā tas ir- ar Rimi karti? Vai pie DPD pakomāta formējot, kāds kods no Rimi kartes jāievada? Nekur netrodu tādu info?

Ar kodu ANDELEMANDELE- 20% atlaide

Nezinu, vai kāds pie pilna prāta vēl kaut ko formē pie pakomata, salstot un nezinot, vai ir vietas. Protams, visi minētie kodi attiecas tikai uz tiešsaistes noformēšanu. 

Lintu, nezinu, kas tik smieklīgs manos vārdos un kam tur īpaši jāpielec, DPD e-vidē tas ir norādīts, ka atlaide ir ar Rimi karti, kods - tās numurs. 

10% līdz gada beigām. 

Jau vismaz 4-5 mēnešus ar kodu SUTUARDPD arī ir 20% atlaide. Lai veicās....

Исправлено 20.11.2020 21:57

DPD es formēju uz vietas, jo tas ir ērtāk un par cik nav cenas atšķirības- tad man tas liekas ļoti pat ērtāk man.  Protams, ja ir atlaides iespēja, tad formēju netā. Omnivai ir reāla atšķirība, bet nezināju, ka DPD arī piedāvā atlaides, tagad, ja netā ko formē.  Protams, diez ko loģiski nav, ka lojalitāte saistīta ar Rimi :D, bet nu zināšu. Rimi laikam ļauj pie savām ēkām pakomātus uzstādīt un apsargi, apkopējas uzrauga kārtību ;D. 

Bet nu labi, zināšu ;) -Paldies par info ;) 

Pie tam atlaide tad  sanāk, ka nav pastāvīgā, bet atkal kartējā  stulbā "akcija" -  tikai kā atbilde konkurentiem. 

Ar kodu SUTUARDPD arī ir 20% atlaide

Ha, super! Ko tik neuzin :)))! Paldies ! Izmēģināšu ;) !

Der arī kods ATVERSKAPI - 20%  

@Lote, kāda velna pēc atbildēt man? Es neko nejautāju, atbildiet tēmas autoram, viņu atlaides interesēja.

1 - 8 с 8