Lūdzu padomu par DPD - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lūdzu padomu par DPD

Labrīt! Te bija tēma par dpd atlaižu kodiem, bet te kā jau formumā - neko nevar atrast vai dzēsts. 

Lūdzu kāds bija tas atlaižu kods? kam bija lielākā atlaide? 

Nevis Rimi karte , bet 

- atveverskapi? vai - sūtu ar dpd? 

Kāds bija teksts jāievada , lai būtu 20 -25 %? 

12 Ответы

SUTUARDPD būs 20%

ANDELEMANDELE vai ATVERSKAPI vai SUTUARDPD - obligāti lielie burti

Nav taisnība, Omnivai der arī mazie burti, izmēģini, tad arī redzēsi, Guguce!

Šeit tika jautāts par DPD, ko arī atbildēju. Par omnivu nekas netika minēts. DPD mazā paciņa - 1.60 eiro.

Bet esat uzmanīgas. Pazaudēja paku man. Nju jau 10 dienas meklē. Pa vidu bija, ka rīt tiks piegādāta. Ko piegādās, ja vēl nav atrasta.  Nezinu gan, ko vēl meklēt... Uz epastiem neatbild, sazvanīt grūti. 

Ir sajūta, ka paku meklēju tikai es, ne viņi. Redzēsim, kā gan tas viss vēl beigsies. Šeit nav runa tik daudz par naudu, kā par attieksmi. 

Rakstiet uz oficiālu mailu - citādi nekā, ar zvaniem tikai varat uzturēt sarunu kā tādu un atgādināt par sevi, katru nedēļu:). 

Lai  veicās! Argri vai vēlu - jau atrisināsies problēma. 

Paldies meitenes! :)))

Lote - gan jau atradīs vai tad kompensācijas lapa jāraksta- tās pakas pazūd visiem, un ar visiem sarežģīti, bet nu galu galā kompensē vai atrod un nosūta pareizi :) 

Man visu sūtīšanu vēsturē Omnivai un LPP ir paku pazaudēšas un visādi gļuki, bijuši kādas kopā 10 x :)... Visilgāk un trakāk gāja ar LPP, tur es 3 mēnešus ņemos ar viņiem - līdz tie kompesāciju ( gan tikai viņu max tajās robežās ~ 45 eur ) izmaksāja, kaut paka bija vērtīgāka, bet tas tā... vismaz dabūtu to kompensāciju. 

mana.omniva ar atlaižu kodu manaomniva - S sadaļa 2,15 utt., tas novembrī, kas būs tālāk, nezinu, jāčeko

Es domāju nevis Omniva, bet DPD pakomātus. Tās ir divi dažādi. 

Zinu, ka dažādi, domāju, ka interesē, kur lētāka sūtīšana.

Vai decembrī manaomniva kods jeb kāds cits kur lielāka atlaide par 20% ir pieejams?

Šorīt izpirku atlaižu kodu Omnivai ar 20% atlaidi un nosūtīju paciņu. 

1 - 8 с 8