Tievēšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tievēšana

Sveikas..:)

Varbut varat ieteikt tievešanai kādu labu tēju?

Ar vingrinajumiem mājās viien nepietiiek..:):D

10.03.2014 21:28

> Inky

No līdzi sekošanas saitiem, es gan labāk ieteiktu http://sparkpeople.com/, tur gan datubāze ir apjomīgāka, gan visam (pārtikai, sporta aktivitātēm, svaram un ķermeņa apkārtmēriem) vari sekot līdzi un uzlikt sev mērķus, tik jāpārzin Angļu valoda +/- sakarīgā līmenī :)

O, super maajaslapa!:) Ieinteresējos par vingrošanas video. 

25.04.2014 21:43

Ļoti svarīgi ir zinat lietas, kuras daudzi nezina !

Slaiduma noslēpums, kas izsaka visu: 70 % uzturs 30 % kustības

21.06.2014 23:00

varu  palīdzēt pakonsultēt un ieteikt pareizo tauku dedzinātāju , ja interesē rakstiet.

22.06.2014 00:48

Sāku dzert herbalife kokteili, atteicos no miltu produktiem un saldumiem, eju uz fitnesa zāli un katru dienu vingroju.. Ja ir apņemšanās, tad ir rezultāti! Protams, esmu sabeigusi savu veselību, taču nu jau no M izmēra esmu nonākusi līdz XS.

22.06.2014 06:38

Sports un pareizs uzturs. Ar ķīmijām sabeigsi veselību. Neaizmirsti, kas ar varu noņemts, atgriezīsies divtik. Smaidīgs

22.06.2014 07:39

Par "divtik" nepiekritīšu, esmu lielisks pierādījums, bet sabeigt veselību kaut kādu stulbu uzpūstu standartu dēļ tiešām nav vērts. Kaut vai iedomājoties, ka vecumdienās, lai arī liekas, ka pēdēji gadi ir vienas mocības, tomēr gribēsies tos pāris gadus ilgāk nodzīvot, redzēt kā bērni/mazbērni izaug, bet, iespējams, nevarēsi, jo aknas/nieres priekšlaicīgi atteiksies, vai sirds slodzi neizturēs, jo jaunībā nomocīta.

Visu ar prātu.. Ja ļoti gribās notievēt, tad par 3kg mēnesī, veselīgi, bez herbalife, kas, pierādīts, ka nokauj orgānus. Un, cik cilvēkus uz tā draņķa esmu redzējusi, visi tik hiperaktīvi, ka bail no viņiem :D

25.06.2014 13:04

Vari padzert tēju FIGURA (zaļā paka) tā veicina vielmaiņu:)

Es ieteiktu zaļo tēju bez cukura. Lēti, un efekts ir. 

25.06.2014 14:01

Auzas

Vāktas piengatavībā. Regulē tauku vielmaiņu, mazina holesterīnu, aizkavē aterosklerozi, pasargā aknas no taukainās distrofijas, uzlabo aizkuņģa dziedzera darbību, garīgās pārslodzes gadījumā. 

Cigoriņi

Sekmē žults sekrēciju, diurēzi, uzlabo vielmaiņu, mazina iekaisumus, baktericīds. Gremošanas orgānu slimībām, kolītiem, čūlām, aknu cirozei, dzeltenai kaitei, žultsakmeņiem, podagrai, nieru slimībām, urīnpūšļa iekaisumiem. Apgrūtinātai asinsritei, tūskai, pret iekšēju un ārēju asiņošanu, furunkuliem, karbunkuliem, ekzēmām, matu augšanai.

Nātres

Satur daudz hlorofila, karotīna. Vitamīnus (K, C, B2) un minerālvielas, īpaši kalciju un dzelzi. Tonizē un attīra organismu. Palīdz pret mazasinību, paātrina asins recēšanu ievainojumiem. Elpošanas orgānu saslimšanas,  reimatismu, podagru, diatēžu, ekzēmu, hemoroīdu, malārijas, aptaukošanās un cukura diabēta ārstēšanai. Stiprina matus. Saknes prostatai.

Pelašķi.

Uzlabo apetīti, novērš vēdera uzpūšanos un citus gremošanas traucējumus. Lietojot iekšķīgi, sula un tēja spēj apturēt deguna asiņošanu, kā arī hemoroīdu un iekšējo orgānu asiņošanu. Ārstē gastrītu un kuņģa čūlu, tīra asinis. Novērš menstruālās spazmas. Pie tuberkulozes organisma spēcināšanai, pret klepu, urīnpūšļa iekaisumiem, nierakmeņiem, sviedrēšanās līdzeklis. Ādas iekaisumiem vannām. Nedrīkst lietot grūtniecēm!

Rudzupuķe

Gremošanas sistēmai, vēdersāpēm, aizcietējumiem, novājēšanai. Vājai nieru darbībai, kad izdalās maz urīna. Saaukstēšanās gadījumos, veicina svīšanu, pazemina temperatūru. Acu slimībām.

Un vēl daudzas citas.....

41 - 49 с 49