Darbs internetā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Darbs internetā

Sveiki!

Interesē iespējas ,kādas šajā pandēmijas laikā piedāvā interneta dzīles sakarā ar darbu.

Lūdzu reālas idejas no savas pieredzes un iz dzīves.

Varbūt ir kāds ejošs mazais bizness patreiz?

Nav pretenziju arī pret tīklu mārketingu.

Paldies

10 Ответы

Sveika, ja nav pretenziju par tikla mārketingu varu piedāvāt amway. Ja interesē varat droši rakstīt. :) 

paldies, jums privāta ziņa

Исправлено 23.03.2021 14:15

Kādēļ neatbildat?

Sveika, Ilze! Es pati esmu uzsākusi biznesu jaunajā starptautiskā kompānijā ar cita līmeņa produkciju. Esmu ļoti pateicīga tam, ka šeit nonācu. Kompānija un tās produkcija dod labas iespējas savu sapņu izstenošanai un palīdz uz tiem iet. 

Ja Jūs esat ieinteresēta, uzraktatiet man privāti.

Paldies, sazināšos ar jums

Nesen uzzināju par portālu AnyDo.lv.

Varu rekomendēt pameklet šeit: Darbs interneta

AnyDo.lv - tas ir online serviss privāto speciālistu meklējumos sadzīves un biznesa uzdevumu risinājumiem. Vietne apvieno pakalpojumu pasūtītājus un kompetentus izpildītājus.

Varat būt kā izpilditājs, kā ari pasūtīt kaut kadu izpildītāju mājas un biznesa uzdevumiem: amatnieku, celtnieku, apkopēju, kurjeru, auklītes tas ir ērts veids, kā ātri pasūtīt jebkuru pakalpojumu.

Un kā šis var man palīdzēt nopelnīt, īsti nesapratu?

Nepiedāvāju... Bet pieredze. 

Bet es papildus ienakumiem pārdodu handmade lūpu spīdumu un Handmade press on nagus, ka arī mākslīgās skropstas :) (protams tam vajag ieguldīt savu naudu, laiku un rēķināties ar to, ka ar pirmo reizi nesanaks...). Viss ir atkarīgs kāda nedēļā var nopelnīt lidz apmēram 120€, bet es to daru tikai sava prieka pēc,domāju, ja vairāk iesaistīties nopelnīt var ari vairak. 

Savukārt par visiem avon,fm utt... Es neieteiktu, ja negribas krist uz nerviem visiem draugiem, paziņām utt, pašai arī ir tādas paziņas ar ko vairs nerunāju, jo uzbāžas ar visiem mlm. Ka ari ja neesi tur kopš pirmsākumiem nopelnīt diži neko daudz ari nevar. 

Interesanta pieredze, bet ja drīkst pajautāt- kā var pats pagatavot mākslīgās skropstas un nagus? :)

Skropstas es  netaisu(ziņu kas taisa arī, bet pašai vēl nav apņēmības). Es iepirkumu vairumā,lai papildus lēti varētu pārdot vai dot līdzi lielākam pirkumam.

Nagiem vajag pēc izvēles gelu,gellakas, akrilu. 

Principā tas pats kā taisīt parastos  nagus,tikai jūs izveidojat press on. :)

Varat YouTube apskatīties kā taisa.

Pievienoju vienu no saviem darbiņiem

1 - 5 с 5