Mākslīgie nagi,ragi utt ;D - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mākslīgie nagi,ragi utt ;D

Sveikas!

Cik šaj portāla esošam pardevējām un pircējām ir aktuāla gela nagu pieaudzēšana,matu pieaudzēšana,skropstu pieaudzēšana?

Ja liekat ko mākslīgu sev klāt-tad kādēļ?(saprotams,lai skaistāk izskatiitos,kas ne vienmer izdodas,jo mekleejam letakos variantus kas ne vienmer tie labakie izradas)tātad lai savaas acis butu efektīvākas vai lai izrādītos citiem?

Šis vairāk jautājums tām,kas regulāri ko pieaudzē.

22 Ответы

tikai nagus pieaudzeeju,pie tam,saaku to tikai nepilnu gadu atpakalj,pirmo reizi :D

kaapeec?taapeec,ka savi ir planai,luuzt,nevar ataudzeet,neliidz arii vitamiinu kuures....rokaam jaabuut sakoptaam.

mati ir savi,vienmeer bijushi un noteikti buus,uzskatu,ka,ja gribaas garus ,tad jaaudzee pashai,ko es arii daru.

skropstas tiku pameegjinaajusi,bet suu...vien izraadiijaas,man pashai ir pietiekoshi garas skropstas,lai bojaatu ar maaksliigajaam.:)

ne pieaudzetas skropstas,ne nagi , nem mati. neuzskatu ka tas ir vajadzigs. visu var izaudzeet un kopt ar vitamiiniem , veseligu dzives veidu. 

kadreiz man luuza nagi , bet tagad kopjot katru dienu , tos izaudzinaaju forshaa garuuma :)

VISU VAR, JA TIKAI IR PACIETIIBA!

Es pati pieaudzēju matus citiem :))

Bet pašai ir bijuši pieaudzēti gan gēla nagi, gan mati. Nagus vairs nepieaudzēju sev, jo neturas klāt īsti,man šķiet ka nagi nepieņem svešķermeņus. Varbūt meistares s..īgas bija , nezinu. Bet  pieaudzētus nagus vairs negribu sev.

Matus pieaudzēju ar dažādām metodēm - ja jau pati citiem pieaudzēju,tad pašai jāiziet cauri visiem veidiem. :) Agrāk pašai bija gari mati, tgd līdz lāpstiņām,laikam sentiments, gribas garus matus, bet ilgāk par mēnesi parasti nenoturos :D

Исправлено 07.07.2013 11:31

> Annette

+ pacietību un tikai pacietību..pilnībā piekritu!

pirms gadiem 5 pieaudzēju sev matus..pa leeto..tikai tadelj ka nebija pacietības audzet,lai gan man taa loti atri aug mati-2-3CM menesi(bet taj briidi likaas ne tik atri cik pati gribu) :D

protams pec nedēlas pati tos pieaudzeetos iznjeemu..jo kvalitate baisa un apnika(gribeju pa leeto-dabuuju pa leeto)..jau liekot jutu ka nu nekas labs nebus bet taa gribejas tos garos ka vnk to izdariju:D Karoch prieks paris dienaam :D bet nu tas taa pameginaju un sapratu ka nekad to nedarisu,pat ne pie laba meistara,jo nepatik kad klat ir kkas lieks,neists..liekas pat ja butu labi matinji ielikti tapat pec tas nedelas butu izneemusi..

Nagus nekad neesmu pieaudzejusi un skropstas ar ne..tagad pat kosmetiku nelietoju..agrak pat minimali pa svetku reizem tikai uzliku bet tagad vispar nemaz..uz izlaidumu laikam biju vieniigaa kam nebija ne kripatas grimma vai kka maksliiga:D

tagad ari matus esmu diezgan garus ataudzeejusi..pasai reiz pa reizei uznaak veelme  nogriezt iisus..bet tie tadi atri parejosi periodi:D Plus draugs tip "audzina"mani ka forsi ir gari mati un nedod dies nogriezt..paldies vinjam par to :D

esmu visu ko pameegjinaajusi:)

Vislabaak patika skropstinjas,kaut arii pashai ir garas...bet patika izskatiities peec lelliitesSkūpsts

Mati tomeer nav man...tagad izmantoju dabiigos matus uz klipshiem kaadam iipasham vakaram,kad veelos iejusties kaadaa teelaa...Pamataa izmantoju shiis privileegjijas lai uz laiku pamainiitu savu imidzju. 

jā, esmu ievērojusi, ka populāra matu pieaudzēšana... nekad gan no pieaudzēšanas iespejām neesmu izmantojusi un neplānoju Nevainīgs

Исправлено 07.07.2013 14:35

agrāk nēsāju Clip Inn matiņus, 50cm garus, jo pieaudzēt bija bail, bet varu teikt tikai to, ka, protams, izskatās jau skaisti, bet Clip Inn mati, manuprāt, bojā īstos matus tikpat ļoti, cik pieaudzēti, jo smagums ir ārprātīgs, ko tiem matiem ir jāiztur.

tagad jau otro reizi pieaudzēju skropstiņas. pašai dabīgās arī ir garas, gribēju tikai uz izlaidumu jūnijā, bet iepatikās tik ļoti, ka izlēmu aiziet atkal un pieaudzēt vēlreiz. man jau nu ļoti patīk - nav ne jākrāso, neko, pamosties un jau izskaties ideāli. :) vienīgi ik pa laikam kāda actiņa paasaro, mazgājot matus ir grūti, jo nevar acis izberzēt un, par cik pati atvērt acis zem ūdens nevaru, man tas sagādā problēmas, bet to ir vērts paciest, jo smuki jau nu tiešām ir - ļoti. :)

nagus nekad neesmu pieaudzējusi, pašai gari un smuki.

Num, ar mani ir tā, ka pati pieaudzēju nadziņus, un pieaudzēšanu veicu sev pati regulāri nu jau 6 gadus bez pārtraukuma un nekas nav ne sabojāts, ne novājināts... Iemesls varētu būt tāds, ka mazliet (bet tomēr!) ir laika trūkums, un uz parastajām lakām tomēr vajag to patērēt, turklāt skaistas rociņas jau gribas visu laiku. Saņemos, veltu sev pāris stundiņas mēnesī un zinu, ka varu pārējo laiku par to vairs neuztraukties. 

Par matiem runājot... Man ir pieaudzētie, bet lēmumu par pieaudzēšanu es pieņēmu, jo pašas ir gari (apm 65cm), bet diezgan plāni... Tad nu īsti jēgas nebija no tik gariem, ja ir 5 mati 8 rindās :D Pieliku biezumam, un ir ok- man pielika uz mikroriņķiem, staigāju aptuveni 3 mēnešus un tad taisu profilaksi. Tā kaut kā. 

Ir bijuši mākslīgie nagi - nekad vairs. Bija periodiem, pus gadu vai gadu un pēc tam, kad savējie atauga pēc paris gadiem vēlreiz, bet, nē, traki bojā un liku dārgos salonos (treknie gadi, ehh ;D). Tagad pat bail gēllaku uzlikt, jo tiek vīlēta naga virskārta un man jau tā ir supertrausli nagi.

Skropstas pieaudzēju kādas 3 vai 4 reizes. Pirmo reizi meitenei par modeli jau mājās praksei - super uzlika, ilgi turējās, fantastika, bet vēlāk, kad vajadzēja uz pasākumiem, biju pazaudējusi numuru un aizgāju pie meistares ar 4 gadu pieredzi.. Solītās stundas laikā jau uzlika, bet nu.. Visas procedūras laikā pļāpāja ar draudzeni un puse skropstu bija ne-tā pielīmētās - dažas pa 2 un pa 3 kopā salipušas etc. Bju arī par modeli meitenei, kas pirmo reizi lika.. Otrreiz vairs neiešu ;D

Matus tikko pasūtīju clip-in, ceru, ka derēs. Pašas mati no pakauša mērot ir 60cm, bet gribās līdz dibenam un pieaudzet sanāk stipri pa dārgu :(

Un tām, kas saka, ka visu var, ja ļoti grib, atļaušos nepiekrist, jo, lai kādas naudas neesmu izgrūdusi nagu un matu kopšanā, nagi vēl joprojām elementāri lūzt un šķeļas, bet mati jau vismaz 5 gadus garāki neaug, gēni tādi.

tieshi taa,Inky,man nagus saveejos garus neataudzeet,plaani,plaani un luuzt ar visiem vitamiiniem un elljaam...bet to saprot tikai tas,kas izbaudiijis.

1 - 10 с 22