Mākslīgie nagi,ragi utt ;D - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mākslīgie nagi,ragi utt ;D

Sveikas!

Cik šaj portāla esošam pardevējām un pircējām ir aktuāla gela nagu pieaudzēšana,matu pieaudzēšana,skropstu pieaudzēšana?

Ja liekat ko mākslīgu sev klāt-tad kādēļ?(saprotams,lai skaistāk izskatiitos,kas ne vienmer izdodas,jo mekleejam letakos variantus kas ne vienmer tie labakie izradas)tātad lai savaas acis butu efektīvākas vai lai izrādītos citiem?

Šis vairāk jautājums tām,kas regulāri ko pieaudzē.

22 Ответы

Nagus domaaju tikai uz pasaakumiem u.c.

Mati pašai normaala garuma, bet no krasosanaam un taisnosanaam ljoti plaani palikusi, kas ljoti skumdina. :(*

Skropstas veel neesmu meeginajusi, bet gribaas pameeginaat, liidz sim tikai pieliimeejamaas esmu likusi, bet ari tikai uz kaadiem pasaakumiem vai taa. :)

Iemācījos nagu pieaudzēšanu,procesā pamēģināju pati - nemūžam,tagad pārklāju ar shell laku un miers. Arī skropstas esmu izmēģinājusi,tā iepatikās,ka nopirku visu nepieciešamo un  līmēju draudzenēm. Matus pieaudzēju "treknajos" līdz jostasvietai. Skaisti jau bez gala,tikai meistare aiz alkatības pielika 3x vairāk šķipsnu,nekā vajadzīgs, ļoti piņķerējās,jo kapsulas bija burtiski viena pie otras.

> zaiza

Iesaku gēllaku :D Sapirkos visu nepieciešamo (~18-22Ls) un lieku bez naga virsas vīlēšanas, vismaz man pietiek tikai ar kārtīgu attaukošanu. Vienīgais sāk lupt pēc kādas nedēļas vai vairāk. Pagaidam nav tik lielas pieredzes, lai pateiktu precīzāk, pirmais ar festivāliem sāka lupt pēc nedēļas, pēdējo noņēmu, jo eksperimentēju ar parastajām nagulakām un vakar uzliku pa jaunam.

~3 nedēļas esmu pastaigājusi ar gēla pārklājumu un savi nagi ir atauguši gandrīz tik gari, cik gari bija 8 mēn atpakaļ, kad priecājos un lepojos ar saviem nagiem. Pie tam, nagus var arī bez toņa ar tikai bāzi un topu taisīt.

Katrā ziņā, pagaidām esmu starā un visām iesaku! :D

> Inky

nu kaada gellaka,ja saveejos nevar ataudzeet ,tie luust un ljotui plaani?? geela nagi ir forshi,kur es,mulkje,agraa jauniibaa biju ,ka neliku taadus :P

Pieaudzēju gan matus, gan nagus ( ik pa laikam), pavisam reti arī skropstiņas, bet tās līmēju.

nadziņus audzēju tikai drusku garākus par dabīgo nagu, kad tas novīlēts īss. kāpēc? jo man nav laika iet pie meistares ik pēc piecām dienām, lai pārkrāso, mana meistarīte ļoti kvalitatīvi uzliek un mēnesi turās, kad ataug, tālāk par 10cm skatoties - nepamanīsi.

Un mati man labāk gari piestāv, bet, muļķības pēc, nogriezu īsus, īsus pirms pusgada.

Un par skropstiņām runājot - nu tādām lellītes actiņām nevar pretoties un lai nepiekrīt man visas dabīgā piekritējas, man patīk. Katram jādara tas, kas patīk, tāpēc arī par šo, manuprāt, nav vērts īpaši diskutēt. :)

> ST.

nu katra jau vnk var izteikt savas domas..neviens te nevienam neko neparmet.. :D

ir daudz vel bezjeedziigaakas diskusijas:D

ja ,esmu gan matus pieaudzejusi vairakas reizes ,ar visadam tehnalogijam .. nagus esmu pieaudzejusi , skropsatas , uzacis uztetovejusi !

ta ir gaumes lieta ir cilvekiem kam patik ,ir kam nepatiik ! :)

> zaiza

Tur jau tā lieta, man tadi paši nadziņi, bet uzliekot gēllaku, viņiem ir tāda kā pastiprinoša kārtiņa, stingra kārtiņa, kas pasargā no mazajiem triecieniem un neļauj nolūzt saliecoties. Es katrā ziņā esmu starā (sun)

Es pastāvīgi pieaudzēju gēla vai akrila nagus,jo ikdienā vienkārši neatliek laika lai koptu nadziņus,tā viņi vienmēr izskatās kopti un skaisti. Pieaudzēju pie savas meistarītes pa 8 ls un par kvalitāti nesūdzos tākā arī lētais ir labs :) Skropstas arī pieaudzeju bet vasarā,jo vasarā kosmetiku nelietoju un izskatās ļoti glīti ja ir skaistas un garas skropstiņas. :)

> Inky

Tu pati arī gēllaku noņem? Ja jā,tad ar kādu līdzekli speciālo vai kā?

Es tāda nezinīte šajā lietā, bet tā saslavēji to gēllaku :D

11 - 20 с 22