Papildinājumi abonēšanas maksājumu sistēmā. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Papildinājumi abonēšanas maksājumu sistēmā.

Sakarā ar to, ka lietotājiem Paysera tehnisko iemeslu dēļ var rasties problēmas ar automātisku abonēšanas atjaunošanu (visbiežāk problēma ir Swedbank klientiem), AtverSkapi komanda ir izstrādājusi risinājumu, kas šo problēmu novērsīs.

Kā tas darbosies?

1. Lietotājam nostrādā automātiskā maksājuma mēģinājums. (1 mēģinājums ir plkst. 9:00. Ja mēģinājums ir neveiksmīgs, tad plkst. 21:00 ir otrais mēģinājums)

Ja maksājuma mēģinājums ar bankas karti ir neveiksmīgs, sistēma automātiski mēģinās noskaitīt 100 SN (1 EUR) no lietotāja “Mans Maciņš”

SVARĪGI

Sistēma automātiski mēģinās noskaitīt 100 SN (1 EUR) tikai tad, ja lietotājs profila iestatījumos atzīmēja, ka vēlas izmantot Mans maciņš līdzekļus abonēšanas atjaunošanai neveiksmīga bankas kartes maksājuma gadījumā.

2. Ja “Mans maciņš” ir līdzekļi, tad sistēma pagarina abonentu uz 1 mēn & nosūta paziņojumu, kur tiek paskaidrots, ka abonents ar bankas karti neizdevās, bet abonēšana tika pagarināta ar SN (Skapja Nauda) līdzekļiem.

Nākamā mēneša automātiskajā maksājuma mēģinājumā, prioritāte atkal tiek dota bankas kartes mēģinājumam. Ja Paysera tehniskā problēma joprojām pastāv, tad abonēšanas atjaunošanas process, tiek atkārtots izmantojot “Mans maciņš” līdzekļus. 

3. Ja lietotājam nav līdzekļu “Mans maciņš”, sistēma nosūta paziņojumu ar tekstu, ka abonēšana nav pagarināta UN tiek piedāvāts alternatīvs veids to pagarināt, izmantojot līdzekļus no “Mans maciņš”. 

SVARĪGI

Mans maciņš līdzekļus, kā apmaksas veidu abonenta iegādei var veikt TIKAI tie lietotāji, kuriem ir ieslēgta automātiskā abonēšanas maksas atjaunošana. 

4 Ответы

Kāpēc Jūs mulsināt cilvēkus? Es ieeju savā maciņā un redzu tur skaidru paziņojumu  - Uzmanību! SN naudu nevar izmantot abonēšanas iegādei.

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet informāciju.Sakarā ar to, ka lietotājiem Paysera tehnisko iemeslu dēļ var rasties problēmas ar automātisku abonēšanas ATJAUNOŠANU. Ar SN nevar iegādāties abonēšanu, bet var to PAGARINĀT, ja automātiskā abonēšanas maksa nenostrādāja Paysera tehnisko iemeslu dēļ. 

Abonenta iegādei? Cilvēku tirdzniecība kļuva likumīga?

Ja raksta,ka abonēšana beigsies pēc 5 dienām,tad kāpēc beidzas jau pēc 3 dienām?17 februāri atnāca ziņa,kad abonēšana beidzas pēc 5 dienām,bet vakar jau abonēšana pārtraukta......?

1 - 3 с 3