barteris. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

barteris.

Vai šeit ir pieņemta prakse mainīt lietas? Piemēram, man ir daudz burku skābētu gurķu un sievai vajag zeķbiksi. Tērēt naudu negribās.

8 Ответы

Ievietojot preci, ir iespēja atzīmēt, ka iespējama maiņa.

Zeķubikses man būtu, bet ne pret skābētiem gurķiem :)

Es domāju, ka pieņemta prakse, bet vairāk skapī esošo lietu kategorijās. 

Исправлено 11.02.2021 23:02

Vai tiešām vīrs ( 53 g.), šādi vēlas apdāvināt  savu, bērnus negribošo, sievu ( 21 g. ) :D?!!-ar lietotām zeķubiksēm pret skābiem gurķiem -reāli labs!!!  ;D!! Nu negribās domāt un ticēt, ka tā tiešām var būt... tas ir vairāk kā perversi un briesmīgi! Ja tāda doma nopietna- varbūt uzreiz lūdzat palīdzību psihiatram, sociālajiem, un meklējiet darbu! 

Es saprotu, ka ik pa laikam, šeit forumā redzētais utt. - spiež "iemest" šeit kādu šāda tipa - foruma pērli! - lai vismaz jautri ;D.. 

Tak jau - vismaz nav garlaicīgi lasīt un redzēt , kas nu atsauksies un kā tik nemācīs ;D.. un sazin, vēl -arī iemainīs ;DDD

Es šeit neko sliktu nesaskatu.Cilvēks neminēja, ka iemainīs pret lietotām zeķubiksēm.

Mēs jau nezinām kādā situācijā ir nonācis cilvēks.

Pēc tā, ka ir daudz burciņas ar skābētiem gurķiem, nozīmē, ka cilvēks ir strādīgs un ir sarūpējis ziemai krājumus.

Varbūt nav liekas naudas pa ko nopirkt zeķubikses un meklēju izeju tam visam :)

+++

Hameleons , Jūs acīmredzot neredzējāt citu šā cilvēka postu ;). Kas bija forumā.Un cilvēks raksta - ka pats savus skābos gurķus mestu ārā :D! - nu traki! :D Bet tāpat - lietotas zeķubikses pret skābiem gurķiem, 21g/53g un redz sieva negribot bērnus! Murgs! Ja situācija, tik traka, tad sieva vismaz ar pāris smadzeņu šūnām, jo bērnu ar ārā metamiem gurķiem un vecām zeķubiksēm nepabarosi. 

Man arī viens līdzīgs “pircējs” bija,bet maiņu nekādu nepiedāvāja.:D Gribēja no manis nopirkt zeķubikses,bet valkātas,kaut vienu reizi,bet bez defektiem.Kad atbildēju,ka nepārdodu lietotas,tad viņš ieteica nopirkt,dienu panēsāt un tad pārdot par veikala cenu+ 30% vēl piemaksāšot.:D

Ir te tādi pervesi tipi vairāki, arī nemazgātas apenes un krūšturus meklē. Ir bijuši arī vēl trakāki piedāvātāji:)... bet te cilvēks vienkarši priecājās un iesmej :D, sevišķi , ja vēl kāds reāli ko piedāvā :D. 

1 - 5 с 5

Последнее на форуме
Juiceplus. Neizplatu!
FaShioN 40 минут назад
Tosteris
Strauja сегодня, 16:40
Pardodu vai mainu
Strauja сегодня, 16:32
Pērku!
Aina Lisovska сегодня, 13:38
Skapīts
Santaa сегодня, 10:05