Apģērbu un ne tikai sūtu no BEST SECRET - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Apģērbu un ne tikai sūtu no BEST SECRET

Nu jau aptuveni gadu, kā izmantoju pati, iepērkoties aptuveni reizi mēnesī. Esmu ļoti apmierināta, gan ar kvalitāti, gan arī ar cenām. Ja no iegādāta kaut kas neder vai nepatik, tad bezmaksas var nosūtīt atpakaļ.  

Būtība  tāda- ieeja autorizētiem lietotājiem un tikai ar ielūgumiem. Krājot punktus var sasniegt trīs līmeņus - silver, gold un daimond. Lielāks līmenis , mainās labumi.  Daimond lielākā privileģija visu laiku bezmaksas piegāde, prioritāra sūtījuma apstrādāšana un pieaicināto draugu pirkuma  procenta atgriešana 7% amērā, protams līdz daimond ir jāizērē samērā liela summa vai arī jāsakrāj punti- man tas izdevās.  

Piegāde ir maksas, bet ļoti bieži pirms brīvdienām ir kupons free shiping.  Kā ari pirms svētkiem pārsvārā ir iespēja griest "Laimes ratu" un ar tā palīdzību iegūt vai nu punktus, vai nu atlaidi sūtījumam.

Protams, katra no mums kura ir reģistrēta šajā saitā ir savā ziņā ieinteresēta- vai nu krāt punktus vai nu naudiņu par piesaistīto personu pirkumiem. 

Man arī jau ir sakrājušies 27 ielūgumi, neskopošos un labprāt ar tiem padalīšos. 

Ja ir interese, tad droši var izmantot: https://invite.bestsecret.com/VTB-62F-CYX?c=lv&utm_campaign=copylink_invitation&utm_medium=copylink&utm_source=invitation&utm_content=registration

Ja nu negribas spiest uz saites , tad var ieiet vienkārši www.bestsecret.com un ievadīt kodu VTB-62F-CYX

0 Ответы

- с 0