ceļošana/ lidošana ar zīdaini - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ceļošana/ lidošana ar zīdaini

sveikas,

padalieties savā pieredzē, kā mazie pacieš lidojumus un ceļošanu vispār... gribam paceļot, mazajam būs nedaudz pāri gadiņam... varbūt ir kādi ieteikumi? Smaidīgs paldies!


4 Ответы


celjoshana ar mazu beernu jebkuraa gadiijumaa,ir apgruutinosha,jo neesi viens,jaadomaa,kad barosi,kad paartiisi,kur,kaa amzais uzvediisies vai gulees vai neraudaas u.t.t esmu savulaik tik daudz lidojusi ar ziidaini saakot no 4 meeneshu vecuma,ka brr...


Mes ar meitiņu (1, 8) nakammenes lidojam. Aktuala tema ari mums, bet +\- visu esam izdomajusi. Katra ziņa viss japakarto berna vajadzibam.


Paldies! Vēl kāda?


Man sanaaca lidot uz Itaaliju, kad meitiņai bija 11 mēneši. Bērns lidojumu pacieta burvīgi. Barošanaam man bija līdzi liels lakats, taa kaa brīžiem neviens i nemanīja, kas tam lakatam apakšaa notiek...Smejošs Vienīgaa neērtība bija rati. Tie priekš visiem Itaalijas autobusiem bija par platu, ka naacaas izjaukt 2 daļaas un tad tik tikaam iekšaa. Paartīšanai vislabaak ņemt līdzi autiņbiksītes kaa biksītes, jo brīžiem tiešaam, sevišķi mazaas pilseetiņaas, kafejnīciņaas. nekaadu paartinamo galdiņu, pat plataaku izlietņu šim mērķim paredzētu nav. Drēbītes jaaņem līdzi diezgan daudz, jo nav jau iespēju izmazgaat.  

Palikušas tik pozitīvas emocijas, vairs neko neatceros.Smejošs A, vēl kuriozs. Latvijaa lidotstaa prasīja bērnam pasi un dzimšanas apliecību, bet visur citur tik pasmējaas, kad devu dzimšanas apliecību un neizpratnē brīnījaas, priekš kam es to raadot. Jaa,vēl kas, jaabūt maates pasē ierakstam par bērnu.

1 - 4 с 4