mazi berni un reklamas! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

mazi berni un reklamas!

sveikas!!! vai jusu mazulisi ari dzirdot vai redzot reklamas paliek mierigi un ar lielu intresi skatas??? kas tais reklamas tads ir,ka tik loti aizrauj mazus bernus!!!! man ir divi mazulisi un abi taa dara,vai jusu mazie ari ta dara?  tas ir intresanti vaine! es reizem censos bernu nomierinat ar dazadam mantinam,pudeliti un supinasanu bet nee,kolidz sakas reklama ta miers majas,sez un skatas!  pastastat ka jums ir?Smaidīgs

09.03.2014 17:00

„Māmiņu klubs”, cik atceros, jau arī bija piesārņots ar reklāmām. Priecājos, ka man ir iespējams skatīties TV tad, kad sanāk, un reklāmas vnk pārtīt. Raidījumu skatīšanai paredzētais laiks krietni sarūk.:)

09.03.2014 17:17

Исправлено 09.03.2014 17:18

Manam puisītim ļoti patika LMT reklāma, ''LMT rekomendē - cilvēks tā nav rācija..'' :)

Kā ieraudzīja vai sadzirdēja, sāka dejot tā pat kā tās dejotājas reklāmā :), griezās uz riņķi visu laiku :D

Bet, ja tā godīgi, viņu TV neinteresē :) labāk dušā kaut ko iemest :D

Reklāmas jau tā ir veidotas, lai piesaistītu uzmanību. Tāpēc bērni tik aizrautīgi skatās :)

11.03.2014 20:28

Reklāmas spēlē ātri, krāšņi un pārliecinoši. Tas ir tas, kas bērniem patīk.

Es reklāmās slēdzu nost skaņu, bildītes tad tikai dažreiz paskatās, laikam bez skaņas nav tas.

Bet, ja aizkavējos ar skaņas noslēgšanu, citē vienā mierā, piemēram, "dažādi sportisti, vienots atbalsts"! ;)

11.03.2014 20:33

pavisam maziem reklāmas piesaista, jo tie ir īsi klipiņi ar kaut ko aizraujošu - īsi teksti, skaņas utt. pēc kāda laika tas it nemaz vairs neinteresēs. tas parasti ir bērniem no 0.5-1 gadinam, varbūt ilgāk.

11.03.2014 21:01

Kad mana meita auga bija tads raidijums teletulbiji 90 gadu vidu vina vienkarsi fanoja pa tiem un dejoja tiem lidzi.Smaidīgs

11 - 16 с 16