Kā ir ar jums? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā ir ar jums?

Sveikas miillas meitenes ;)

Kadai jau no jums noteikti ir puisis.Taka mans uzskats ir  tads ne vienmer viriesiem ir jalutina sievietes bet arii sievietem ir japalutina virieshi.Tad es savu miiloto lutinu ar vakarinam un kadu filmu.Kaa juus palutinat savejos?Jo gribas tas vaakrinas  nomainit pret kaut ko?!

Iesakat kaa jus lutinat savejos :)

P.s. Griezos seit jo esmu no tam meitenem kura labak saprotas ar viriesiem neviss sievieteem.Un saja pilseta dzivoju tikai 2 gadus :)

07.07.2013 19:26

Manējais starā ir par muguras masāžu! Tiesa, īpaši bieži nevaru tā palutināt, jo man roku locītavas ir traumētas :/ Tāpēc atpērkos ar saldumiem :D, viņam tie ļoti garšo, ik pa laikam kkas salds jātaisa :)

Bet vispār ja jau zina kas otram patīk,tad jau vieglāk iepriecināt. ;)

07.07.2013 19:29

es lutinu savējo ik pa laikam uztaisot ābolu kūku :) 

07.07.2013 19:51

Arī manējais ir stāvā sajūsmā, ja es uzcepu kādu kūku. īpaši viņš dievina meduskūku :)

Vēl viņam patīk, ja es viņu kkā apčubinu. Piemēram, uztaisu manikīru, pamasēju galvu vai uztaisu masāžu :)

07.07.2013 20:03

Lenii-zinu masinas kaa jau visiem veciem nu manejais ipatnes nau kritis uz saldumiem ja masaza patik,ir tada doma kopa uz atpuutas kompleksu aizbraukt bet domaaju kaut kad ziemaa ;)

Kkanna un Kleitas-Ilze --ja es ceptu ari diemzel nau cepskraasns :D Nu jaa apcubinu cik varu vinu :)

08.07.2013 12:51

Aizejiet uz kinci vai šajā laikā vienkārši aizejiet uz jūru Skūpsts

30.07.2013 17:31

Atstāj mājās dažādās vietās kādas mīļas zīmītes. Ieliec darba somā kādu našķi, uztaisi kādus interesantus, negaidītus tematiskos vakarus mājās, aizved uz kādu neparastu izklaides vietu (ralliju, gumijlekšanu, kartingiem, zirgu izjādēm utt)

PS. palīdziet atbrīvot drēbju skapi. Kad beidzot būs jāpārvācās pie sava liktenīgā, viņš galīgi nebūs apmierināts, ka ar tādu čupu ieradīšos.

30.07.2013 17:55

man liekas, ka esmu savu vīrieti pārāk izlutinājusi un viņš man vairs netaisa nekādus pārsteigumus!? ko tad ???? 

30.07.2013 19:11

Mhmmm. Manējam patiik, ka viņam pačubina muguriņu un rokas (vīlē nagus, pulē utt.). Taapat esmu izlutinaajusi viņu ar apģērbu un tagad visu laiku grib kko jaunu. :D Iepriekš pietika ar divaam biksēm, bet tagad nepietiek ar 7 :D.

Kad ir iespējams, tad vienmēr nopērku viņam ko jaunu un noderīgu, jo zinu, ka pats sev to nepirks pat ja vajadzēs.

Bet man jau liekas, ka es viņu lutinu vairaak, nekaa viņš mani. Viņš vairaak rūpējas par to, lai es būtu apčubinaata. Smaidīgs Es vairaak par to, lai viņam būtu viss, ko viņš vēlas., 

30.07.2013 20:30

> Annette

Tad vairs nelutināt, lai taisa lielas acis ka ir kas savādāks! :)

30.07.2013 21:23

Ir īpašas karbonādes,kurās ārkārtīgi garso manam vīrietim,tad nu pa reizei tās uzcepu.:D

No tādām padarīšanām kā zīmītēm slepenām,kino un šokolādes sirdīm esam kaut kā...laikam par vecu kļuvuši,vai...Ja ir vakariņas,labs sekss un sirsnīgas sarunas- pagaidām pietiek.

1 - 10 с 14

Последнее на форуме
Ovāls spogulis
Aija :) 42 минуты назад
6 šķīvji
Aija :) 43 минуты назад
Vairums tikai līdz 5€
Margo 44 минуты назад
Pērku
Viktory 1 час назад
Izpārdodu
Asterīte 1 час назад