Kur es varu nopirkt abinēšanu? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kur es varu nopirkt abinēšanu?

Labdien!

Man bija ieslēgta automātiskā pagarināšana, bet ir jauna bankas karte, un domāju tāpēc automātiskā pagarināšana bija nevieksmīga. Kur es tagad varu nopirkt abonēšanu?


7 Ответы


Papidiniet mans maciņš par 1 eur un automatiski pagarinasies abonešana


https://atverskapi.delfi.lv/lv/wallet


Paldies par atbildi!

Tur rakstīts ka SN naudu nevar izmantot abonēšanas iegādei, bet man ir juridiskā persona un es maksāju 10EUR/mēn. Cik es sapratu 10EUR jāmaksā katu mēnesi, vai tagad katru mēnesi mans maciņš jāpapijdina par 1 eur un automatiski pagarinasies abonešana, un ta man tagad izmaksās katru mēnesi 1 EUR?


Savukārt, vēstulē no atverskapi.lv ir rakstīts, ka man ir ieslēgta iespēja izmantot SN abonenta apmaksai. Vai tas nozīmē, ka es varu vienkārši nopirkt 10.00 SN un abonēšana tiks pagarināta automātiski? Vai būs noskaitīts 1 EUR un to abonēšanu vēl kaut kur jādabū?


Tur ir poga "iegādāties abonēšanu", bet kad spiežu uz to un izvēlos 10.00EUR nekas tālāk nenotiek.


Atradu!

2. Ja “Mans maciņš” ir līdzekļi, tad sistēma pagarina abonentu uz 1 mēn & nosūta paziņojumu, kur tiek paskaidrots, ka abonents ar bankas karti neizdevās, bet abonēšana tika pagarināta ar SN (Skapja Nauda) līdzekļiem. SVARĪGI Mans maciņš līdzekļus, kā apmaksas veidu abonenta iegādei var veikt TIKAI tie lietotāji, kuriem ir ieslēgta automātiskā abonēšanas maksas atjaunošana.

Visu sajauca frāze "SN naudu nevar izmantot abonēšanas iegādei" )))

Tagad skrienu papildināt maciņu))


https://atverskapi.delfi.lv/lv/forums/tema/79946

1 - 7 с 7