Modeles permanent make up - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Modeles permanent make up

Sveikas!

Ir iespēja pieteikties par modelēm permanentajam make upam. Strādājam profesionāla meistara vadībā. Ja kādai interesē, rakstiet personīgi:-)

17.03.2014 22:35

Meitenes, ļoti uzmanīgi ar šitām lietām:

http://www.sudzibas.lv/dana-vorobjova-dana-care-c28193.html

17.03.2014 22:46

Pārsteigts

Woooow, sūdzību links mani šokēja...

17.03.2014 22:47

Исправлено 17.03.2014 22:49

> Susse

Pārsteigts

Woooow, sūdzību links mani šokēja...

Man arī bija liels šoks un pārdzīvojums ko tādu redzēt uz savas sejas.. Bet nu tāpēc brīdinu pārējās, jo reti kurā aizdomājas līdz tādam rezultātam.

17.03.2014 22:56

Es arī aspkatīju sūdzību..omg! Šokā!

17.03.2014 22:57

es par taadu "darbu" rokas viņai izrautu, šausmas :/

17.03.2014 23:06

He, he, es ar vienreiz uz maacekli uzķēros, tiesa gan matus kraasojot. Vēlejos brūnus ar sarkanīgu atspīdumu. Iepriekš bija balinaatas šķipsnas. Tad nu sanaaca riktīga sarkangalvīte...:D Bet es gaaju ar kuponu, kur nebija noraadīts, kas par firmu. Toties zinaju, ka noraadītajaa adresē ir frizētavas. Tomēr izraadījaas, ka mani frizēs maacību frizētavaa. Un apgrieza arī galiņus - patiesībaa nošņikaaja riktīgu gabalu, plus vēl netīšaam izmainīja matu griezumu.Smejošs Taa kaa Inky padomu iesaku apsvērt patiešaam nopietni. Jo beigaas "par brīvu" vai "lētam naudiņaam" var izraadīties daudz daargaak, pie tam kļūdas gadījuma taa kaa sanaacis, taa arī jaastaigaa, vai jaamaksaa taapat kaadam, kas šīs kļūdas izlabos...

17.03.2014 23:36

Meitenes uz sejas labāk neeknomēt.Es pati 2 dienas atpakaļ uztaisiju uzacis.Jau tagad ļoti smuki izskatās.Ja tu uztici savu seju īstam profesionālam pēc procedūras sejai nav jābut ļoti sapampušai vai uzacis kā Brežņevam.Es samaksāju 100 eur par šo procedūru un man nav žēl neviena centa.:)

17.03.2014 23:54

Nu, pēc tam aizgāju pie meistarītes, kas pa 25Ls acis "salaboja" un drīzumā iešu mazliet korekciju pietaisīt pa 15Ls - ne viss dārgais nav labs un arī ne viss lētais ir draņķīgs :)

22.03.2014 09:50

> Inky

OMFG... Tiešām drausmīga tā pirmā "meistare", it īpaši viņas attieksme. Pēc bildēm un stāsta paliek iespaids, ka uz modeli skatās tikai kā uz materiālu izmēģinājumiem, ko pēc tam var "izmest", nevis kā uz reālu cilvēku, kam pēc tam ar to neveiksmīgo make up jāstaigā.

Klau, varbūt Tev ir kāds foto, kā izskatās izlabotā versija pēc tās otras meistares apmeklējuma?

22.03.2014 10:19

Nu, nu meitenes. Komentāri briesmīgi. Tāpēc nevajag iet kaut kur kur pagadās un pa lēto.

Protams, internetā var sameklēt jebko. Mēs meitenes mācamies ļoti profesionālas meistares uzraudzībā un pavadībā un nevis kaut kur pagrabā. Ja jums šī lieta neinteresē, tad arī nekomentējiet muļķības!

Kaut reizi aizejiet apskatīties kā tas notiek un tad izsakiet savu viedokli. Ar varu tur nevienu nevelku!

1 - 10 с 22

Тема закрыта