Jautājums tiem, kurš iesniedza VP iesniegumu par krāpniekiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jautājums tiem, kurš iesniedza VP iesniegumu par krāpniekiem

Ko rakstījāt tai iesniegumā? Vai nav šķērslis tas, ka nezinu ne personas kodu, ne dzīvesvietas adresi? Vēlos iesniegt tiesā, bet tur ir nepieciešami šie dati, jo sākumā personai jānosūta pirmstiesas brīdinājums. Bet kur lai sūta, ja nezini adresi. Vai VP var palīdzēt iegūt šos datus? Ir Senāta spriedums, ka arī PMLP ir jādod šādas ziņas, ja persona vēlas vērsties tiesā, bet kaut kā man ir aizdomas, ka nedos.

5 Ответы


Jūs vēršaties Valsts policijā ar Iesniegumu par krāpniecību, norādot vārdu, uzvārdu un bankas kontu, tālāk jau VP meklē datus par šo personu. Es domāju, ka Jums pa tiešo nedos personas datus.


PMLP pilda tiesas lēmumu un dod datus par personu, ja norāda pmatojumu un ziņu izmatošanas mērķi. Dod arī parakstīties par atbildību par nelikumīgu ziņu izpaušanu un izmantošanu neatbiltoši pieteikumā norādītajā, un par paredzēto atbildību.

Un ir arī otrs variants. Lūgt pirmstiesas brīdinājuma vēstuli  personai  nosūtīt PMLP. Pakalpojums ir maksas.O, par šo ir īpašs paldies, pirmā dzirdēšana! Kur par to var palasīt detalizētāk, kurā mājas lapas sadaļā meklēt? Meklētājs tur tāds sev...

Mani tikai māc šaubas, ja tādi cilvēki atradīsies vairāki, PMLP jau neies noskaidrot, kurš ir īstais, jo telefonus un bankas kontus salīdzināt nav viņu kompetence. Bet, domāju, var sākt ar PMLP un tad jau iesaistīt policiju, ja tiešām nonāks strupceļā.


Nopietni? Šeit ir krāpnieki? Pircēji vai pārdevēji? Manuprāt mājaslapas apmeklētājus vajag informēt.

1 - 4 с 4