Ko lai dara? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko lai dara?

Sveikas. Nu nesaprotu.... noskatīju pavasara jaciņu, rakstu pārdevējai, bet viņa man neatbild... Tiešām jaciņu gribētu iegādāties, tā nav arī no lētajām, bet pārdevēja neatbild, izlasa vēstuli un atbildes nav.... Satraukts Vismaz būtu uzrakstījusi, vai ir pieejama vai nav....

12.03.2014 10:26

varbūt esat pārāk tālu viena no otras un pasta pakalpojumus pārdevēja nepiedāvā.. viens no minējumiem..

12.03.2014 10:27

Ir tadi cilveki,man ari tadi gadijas

12.03.2014 10:27

Neko ar to nevar izdarīt. Man šitā nav izdevies iegādāties vairākas lietas. Vispār nesaprotu, ko tas nozīmē un kāpēc cilvēki tā dara, bet dara gan.

12.03.2014 10:32

Es vēl saprotu, ja cilvēks jau sen nav parādījies portālā, bet regulāri izlasa vēstules un neatbild. Tāda kā necieņa...

12.03.2014 10:34

> Sanita

varbūt esat pārāk tālu viena no otras un pasta pakalpojumus pārdevēja nepiedāvā.. viens no minējumiem..

12.03.2014 10:35

Var būt ļoti tālu un nepiedāvāt sūtīšanu pa pastu, bet atbilde ir elementārs pieklājības jautājums. Var taču atbildēt - nē, nesūtīšu. Un, domāju, otrs cilvēks sapratīs, un meklēs citu mantu

Bet, ja jau nu tā dāma, kas neatbild, savā iedomībā uzskata, ka viņas valkātās lupatas ir vairāk vērtas nekā elementāra pieklājīga atbilde, tad lai sēž pie sava pilnā skapja durvīm vien tālāk :) 

Man liekas, te vai ik katrai tā ir gadījies, ka neatbild, nav jēgas cepties un gaidīt, kad iedomīgā būtne atbildēs. Meklē citur jaciņu. Var ieskatīties manā skapī, es atbildēšu un pa pastu arī nosūtīšu. Jo man šis process patīk :)

12.03.2014 10:36

Ja būtu norādīts tel nr. tad es uzzvanītu.
Man arī ir gadījušies tādi cilvēki...tikai no otras puses- pircēji...interesējas par preci, tad tiekam līdz tikšanās vietai un dienai, tikai laiku atliek norunāt un cilvēks vienkārši pazūd un nenorāda savu tel. Skumji.

12.03.2014 10:36

Bija tada situacija,rakstiju pardevejai,ka gribu pirkt dzinsus,vina neatbildeja,un pec divam dienam ielika tos dargak. Un ta nav pirma reize kad redzu tadu shemu :) Laikam tadas pardevejas vispirms ieliks sludinajumu,redz ka laudis interesejas,un doma ka cena ir par mazu,un vajag pardot dargak. :))

12.03.2014 10:39

Labdien! Ir arī otrs variants,kad cilvēks raksta,ka gribētu iegadaties preci,es rezerveju,bet vairs vispar neraksta un neinteresejas.

12.03.2014 10:39

> Sanita

1 - 10 с 20