Bloķēšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bloķēšana

Nepatīkams bija parsteigums ,ka atverskapi.lv administrācija ir bloķējusi manu profilu,kuat arī zinot to,ka nekada krapsnas ar cilvekiem nebija,nekadas sliktas atsauksmes nebija,ari sludinajumu tekstu esmu likusi tadu ka parejie sie atverskapi.lv lietotaji,esmu rakstijusi uz visiem E-pastiem administrācijai,bet nav nekadas atbildes,varbut kadai ari bijusi tada situācija,jo tagad bija jaizveido jauns profils!

13.03.2014 12:43

Es nekādu maiņu nepiedāvaju,ieliku sludinājumu steidzīgi pardodu mēteli!

13.03.2014 12:47

> Dionce

Es pat nekadu reklamu netaisiju!

Ja bijāt šeit reģistrējiesies kā Dina, uz Jūsus epastu nosūtījām ziņu:

"Sveiki!

Jūs esiet atkārtoti pārkāpusi foruma noteikumus, tāpēc šobrīd Jūsu profils tiek bloķēts uz 24h, bet atkārtoti pārkāpjot noteikumus, tas tiks neatgriezeniski bloķēts.
Pirms rakstiet forumā izlasiet un ievērojiet foruma noteikumus."

Pēc 24h profils tika atbloķēts un nepagāja pat 1/2h, kā atkal forma noteikumi tika pārkāpti, tāpēc profils ir neatgriezeniski dzēsts. Vai esiet iepazinusies ar foruma noteikumiem? Vai mums publiski minēt temas un to nosaukumus, lai tiešām saprastu, ka esiet reklamējusi savas preces?

13.03.2014 12:50

Paldies par atbildi,bet ir pagajushas 48 stundas!Un vestuli neesmu sanemusi nekādu no Jums!

13.03.2014 12:51

> AtverSkapi.lv

> Dionce

Es pat nekadu reklamu netaisiju!

Ja bijāt šeit reģistrējiesies kā Dina, uz Jūsus epastu nosūtījām ziņu:

"Sveiki!

Jūs esiet atkārtoti pārkāpusi foruma noteikumus, tāpēc šobrīd Jūsu profils tiek bloķēts uz 24h, bet atkārtoti pārkāpjot noteikumus, tas tiks neatgriezeniski bloķēts.
Pirms rakstiet forumā izlasiet un ievērojiet foruma noteikumus."

Pēc 24h profils tika atbloķēts un nepagāja pat 1/2h, kā atkal forma noteikumi tika pārkāpti, tāpēc profils ir neatgriezeniski dzēsts. Vai esiet iepazinusies ar foruma noteikumiem? Vai mums publiski minēt temas un to nosaukumus, lai tiešām saprastu, ka esiet reklamējusi savas preces?

Domāju, ka būtu jauki, ja minētu, kas tieši pārkāpts - kā brīdinājumu mums visām pārējām un tām, kuras to dara, domājot, ka viņas to drīkst!

13.03.2014 12:54

Ja varetu,vismaz es zinatu,ko tadu es nepareizu uzrakstiju

13.03.2014 12:56

> Dionce

Ja varetu,vismaz es zinatu,ko tadu es nepareizu uzrakstiju

tur takš minēts, ka vairākkārt pārkāpti noteikumi, pašreklāma utt. pašreklāma - tātad tēmas, kur reklamējāt savu preci - skapi!

13.03.2014 13:02

Es vienu reizi ieliekot sludinajumu,tas man pazuda,domaju ka vins nav ielikts ,meginaju otreiz likt,nju tad blokeja!

13.03.2014 13:08

> Dionce

Es vienu reizi ieliekot sludinajumu,tas man pazuda,domaju ka vins nav ielikts ,meginaju otreiz likt,nju tad blokeja!

Noteikti atdministrācijai būtu vieglāk saprast par kuru procesu ir runa, ja pateiktu savu iepriekšējo niku, kurš tika slēgts.

13.03.2014 13:14

Исправлено 13.03.2014 13:17

> Dionce

Tas nozīmē vien to, ka Jūs vairākkārt likāt reklāmu (forumā) uz savām precēm un moderātori savlaicīgi dzēsa šīs pašreklāmas tēmas, jo tika pārkāpti noteikumi. Tā kā tas notika vairākkārt, profils tika bloķēts. Precizēju, ka šāda reklamēšanas nenotikai tikai 2x.

13.03.2014 13:30

Sveiki! Arī mani atverskapi.lv bloķēja. Sakuma nesapratu kpc. Bet tas bija dēļ pašreklamas. Kļūdu apzinos un atverskai.lv administracija mani atbloķēja. uz e-pastiem viņi neatbildēja, bet draugiem.lv uz vēstulem gan :)

11 - 20 с 21