Jautājums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Jautājums

Es tikai gribēju pajautāt, kādam te pēdējā laikā vispār arī kaut ko pērk???!!! Ja godīgi, tad vispār nav nekādas vēlmes ievietot šeit jaunus sludinājumus!! Redzu, ka daži tikai apskatās sludinājumu un ar to arī viss beidzas! Katru mēnesi nosolos, ka nemaksāšu vairs ne centu, lai abonētu šeit sludinājumu publicēšanu.... Vnk zemē nomesta nauda. 

19 Ответы

Sveiki. Ja es tagad ieliku atkal daudz ko jauna un neviens neraksta, bet andele ir tas pats bet tur raksta visi

Kaa tad kko pārdos,ja uz vestulem neatbild un papildus info nesniedz.mistiski-izlasa,bet atbildes nav,protams,sev interesejošo lietu meklēju citur.lai pārdotu kaut ko ir jāiegulda arī nedaudz laika no sevis.

Es vairāk pērku un pārdodu iekš depop.com un Telegram grupās

1 Eur mēnesī tas ir sīkums, bet andelemandele kāš 3 ādas un vēl apčeļ savus lietotājus.

Es pārgāju uz andeli.

Nesūdzos. 2 dienas un pusskapja vairs nav. Pat līdzi vēstulēm netieku :D

nepērk.izpārdodu puscena. varbūt tagad būs

Ja ir profils Telegram, tad šajā grupā var pirkt un tirgot apavus - https://t.me/Latvijasapavuandele

Ir lietas ko pārdodu andele, bet pārsvarā visu lieku šeit, jo tas 1eur mēnesī nav tik traki un pat nejūtu ka noņemas no konta. 

Ja pērk šeit daudz mazāk, bet nekas, šeit lieku labas drēbes par super zemām cenām, lai tik atbrīvotu skapī vietu.. 

Priecājos par katru pirkumu ko kāds iegādājas. 

Ļoti neiespringstu uz to ka mazāk pircēji.. 

Pašai gan ļoti nepatīk ka pircēji pajautā vai pieejams un vienkārši pazūd, nesaprotu ja neesi gatavs uz sarunu vai esi atradis ko citu, tad paziņo. Ka ari ja vēlos iegādāties tad pārdevēja neatbild, kāpēc tad tērē laiku un liec sludinājumus? 

11 - 17 с 17