Vai ir iespēja kādu noboķēt ? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai ir iespēja kādu noboķēt ?

Vai ir iespēja kādu noboķēt, līdz ar to nesaņemot no tās personas vēstules? Jo man pāris "dāmas" jau ZB , haotiski raksta mainot apģērbus, kurus it kā vēlas iegādāties, pēc tam kad biju nosūtījusi savu konta nr. pazūd un uz vēstulēm neatbild!!!!!!!

Datu kolekcionāres, kurām laikam darīt nav ko !!!!!!

+ Vēl tās,kuras sūtu savas vēstules ar maiņām -5 reizes dienā prasa vai mainos?

-Ar vienu atbildi nesaprot cilvēks? :/

35 Ответы

mjā, es ar neatteiktos no tādas opcijas, bet diemžēl, tādas nav. varēja administrācija uztaisīt 4. vērtējuma opciju - meitenes ar hobiju - paprasīt un pazust. Kāda jēga kaut ko paprasīt un tad vnk vairs neatbildēt. Ej nu izproti tos cilvēkus! Bet domāju, ka šāda opcija ir diezgan sarežģīta ieviešanai, bet vajadzētu gan kaut kādu filtru, ka tipa ir meitenes, kas vnk "krīt uz nerviem ar šādiem tekstiem" tām uzliek filtru, ka viņas nevar nosūtīt vēstuli vai kā tml. Bet tad jau te atkal būtu ntās tēmas, patīk, bet nevaru sazināties utt. Grūti, bet nu, ja ir lietas, kas jāpārdod un tās publiskojam, tad savas neērtības jāpiecieš.

Meitenes tomēr varēja būt pieklājībākas un neuzplīties ar jautājumiem, ja nemaz negrib pirkt vai šaubās, jo tracina tā mēru sūtīšana, fotografēšana, bet beigās neko neatbild vai atbild ko pavisam stulbu.

Исправлено 14.03.2014 14:27

> Sabīne

mjā, es ar neatteiktos no tādas opcijas, bet diemžēl, tādas nav. varēja administrācija uztaisīt 4. vērtējuma opciju - meitenes ar hobiju - paprasīt un pazust. Kāda jēga kaut ko paprasīt un tad vnk vairs neatbildēt. Ej nu izproti tos cilvēkus! Bet domāju, ka šāda opcija ir diezgan sarežģīta ieviešanai, bet vajadzētu gan kaut kādu filtru, ka tipa ir meitenes, kas vnk "krīt uz nerviem ar šādiem tekstiem" tām uzliek filtru, ka viņas nevar nosūtīt vēstuli vai kā tml. Bet tad jau te atkal būtu ntās tēmas, patīk, bet nevaru sazināties utt. Grūti, bet nu, ja ir lietas, kas jāpārdod un tās publiskojam, tad savas neērtības jāpiecieš.

Meitenes tomēr varēja būt pieklājībākas un neuzplīties ar jautājumiem, ja nemaz negrib pirkt vai šaubās, jo tracina tā mēru sūtīšana, fotografēšana, bet beigās neko neatbild vai atbild ko pavisam stulbu.

Par mēru sūtīšanu saprotu Tevi :D  man gadās tādas,kas parastajiem basic konvilnas krekliņiem jautā krūtīs, viduklī ap rokām,kakla izgriezuma dziļums -platums -ko man vēl varbūt radiuss viņām jāizrēķina? :D haaaaa... -es saprotu,ka grib pārliecināties vai derēs, bet nevajag jau ieiet galējībās, tēlo,ka nezin savu izmēru. Ja ir M ,tad pērc M un nejautā vai XS Tev varētu uzlīst :/ WTF :D

Man tā kādreiz bija ikdiena.. :) 

MĪĻĀS MEITENES, KURAS MAINĀS. ZINIET,KA ES NEMAINOS!!!!! ESMU ŠEIT ZEM SEGVĀRDA: DAMNE , TĀPĒC PIERAKSTIET SEV KKUR UZ LAPIŅĀM PIE KOMPJA, AR TEKSTU:

-DAMNE NEMAINĀS, TĀPĒC IETAUPI LAIKU SEV UN VIŅAI!-

PALDIES PAR UZMANĪBU! :)

> Damne

Kura ir ta, kas Tev rakstija? Man ari te viena datus panema un vairs neko neraksta :D

nesaprotu arī tās meitenes, kuras streso par to, ka neatbild pirks vai nepirks, te laikam ir tā, ka jāatbild bligāti, ka nepirks.. ja neatbild tad tak jasaprot, ka nepirks.. 

Исправлено 14.03.2014 14:38

:D

Исправлено 14.03.2014 14:36

:D

> skumjaa raganinja

nesaprotu arī tās meitenes, kuras streso par to, ka neatbild pirks vai nepirks, te laikam ir tā, ka jāatbild bligāti, ka nepirks.. ja neatbild tad tak jasaprot, ka nepirks.. 

tāpēc,ka tas ir tikai normāli! :/ Varbūt cēsīs viss ir savādāk :D

> atlaide 50%

> Damne

Kura ir ta, kas Tev rakstija? Man ari te viena datus panema un vairs neko neraksta :D

viena no viņām ir "Fiona..:)" otru neatceros,bet jebkurā gadījumā gan jau mans komentārs tur vēljoprojām stāv.

1 - 10 с 35