Vai ir iespēja kādu noboķēt ? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai ir iespēja kādu noboķēt ?

Vai ir iespēja kādu noboķēt, līdz ar to nesaņemot no tās personas vēstules? Jo man pāris "dāmas" jau ZB , haotiski raksta mainot apģērbus, kurus it kā vēlas iegādāties, pēc tam kad biju nosūtījusi savu konta nr. pazūd un uz vēstulēm neatbild!!!!!!!

Datu kolekcionāres, kurām laikam darīt nav ko !!!!!!

+ Vēl tās,kuras sūtu savas vēstules ar maiņām -5 reizes dienā prasa vai mainos?

-Ar vienu atbildi nesaprot cilvēks? :/

35 Ответы

> atlaide 50%

> Damne

Kura ir ta, kas Tev rakstija? Man ari te viena datus panema un vairs neko neraksta :D

viena no viņām ir "Fiona..:)" otru neatceros,bet jebkurā gadījumā gan jau mans komentārs tur vēljoprojām stāv.

UN  VISPĀR KAS TAS PAR GĻUKU, KA RAKSTI VIENU KOMENTĀRU UN PARĀDĀS 3? :D Super! :D

mjā, reizēm kādam mētelim prasot mērus, kad viss jau samērīts, gribās paprasīt - ko vēl nomērīt - pogcaurumu platumu, attālumu no pogas līdz pogai. Un jā - basic topu mērīšana ir augstākā pilotāža, tas mani ar vien spēj šokēt cilvēkos :D

> skumjaa raganinja

nesaprotu arī tās meitenes, kuras streso par to, ka neatbild pirks vai nepirks, te laikam ir tā, ka jāatbild bligāti, ka nepirks.. ja neatbild tad tak jasaprot, ka nepirks.. 

ja paprasa tikai kaut ko par preci, tad nav proble'mu, ka nepirks. Problēma tajā, ka sola - pirkšu, paprasa konta numuru un pazūd. Da arī tāpat - kāda jēga tad rakstīt, ja nepērc un nepirksi? Vot nesaprotu un viss!

:D :D :D :D es neuztveru tadas meitenes nopietni :D :D  vienkarshi pasmejos un viss :D 

> atlaide 50%

> Damne

Kura ir ta, kas Tev rakstija? Man ari te viena datus panema un vairs neko neraksta :D

Tagad jau nomainīja savu nickname uz: Sviestabeka.:)

Es parasti izmēru visu sīki un smalki, lai pēc tam nebūtu pārpratumu. Mani savukārt kaitina, ja palūdz papildus bildes...es speciāli velku, fotogrāfēju, lādēju bildes datorā, apgriežu, aizsūtu...un vismaz 80% gadījumos- cilvēks pat neatraksta :"Paldies, bet nē!". Sajūtos, kā pēdējā muļķe, ka esmu tērējusi savu laiku un man pat neatbild! Grrrr....

> raiba_saule

Es parasti izmēru visu sīki un smalki, lai pēc tam nebūtu pārpratumu. Mani savukārt kaitina, ja palūdz papildus bildes...es speciāli velku, fotogrāfēju, lādēju bildes datorā, apgriežu, aizsūtu...un vismaz 80% gadījumos- cilvēks pat neatraksta :"Paldies, bet nē!". Sajūtos, kā pēdējā muļķe, ka esmu tērējusi savu laiku un man pat neatbild! Grrrr....

tieši tāpēc nefotografēju pati. Esmu pati nofotografējusi jaunās lietas tikai tās, kurām nav oriģinālbildes vai ar kaut ko atšķirās no oriģināl bildes, jo interesanti - ko gan cilvēks grib saskatīt manis fotografētā bildē - to, ka man nesanāk tik smuki nofotografēt? Tāpēc ar pati neko sen kā nefotografēju, jo zinu, ka atbilde pēc tam būs (labākajā gadījuma, ja vēl atsūta) - paldies, bet nē. Nu nesanāk pašai nofotografēt tik smuki, tāpēc ar nemaz nepūlos, jo preces pārsvarā nemaz ar neatšķiras no tā, kas redzams ražotāju bildēs.

> Damne

> skumjaa raganinja

nesaprotu arī tās meitenes, kuras streso par to, ka neatbild pirks vai nepirks, te laikam ir tā, ka jāatbild bligāti, ka nepirks.. ja neatbild tad tak jasaprot, ka nepirks.. 

tāpēc,ka tas ir tikai normāli! :/ Varbūt cēsīs viss ir savādāk :D

nē, tas vnk liecina par to ka pārdevējai jāieborē, ka nē nepirks, jo pašas jau laikam nesaprot..ja nearbild, tad protams nepirks, 

> skumjaa raganinja

> Damne

> skumjaa raganinja

tāpēc,ka tas ir tikai normāli! :/ Varbūt cēsīs viss ir savādāk :D

nē, tas vnk liecina par to ka pārdevējai jāieborē, ka nē nepirks, jo pašas jau laikam nesaprot..ja nearbild, tad protams nepirks, 

Tas var tikai liecināt par to,ka Jūs meitenes esat neaudzinātas un jūtaties laikam,kā baigās princeses nerespektējot tās, kuras pārdod. ;)

Cheers!

11 - 20 с 35