Vai ir iespēja kādu noboķēt ? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai ir iespēja kādu noboķēt ?

Vai ir iespēja kādu noboķēt, līdz ar to nesaņemot no tās personas vēstules? Jo man pāris "dāmas" jau ZB , haotiski raksta mainot apģērbus, kurus it kā vēlas iegādāties, pēc tam kad biju nosūtījusi savu konta nr. pazūd un uz vēstulēm neatbild!!!!!!!

Datu kolekcionāres, kurām laikam darīt nav ko !!!!!!

+ Vēl tās,kuras sūtu savas vēstules ar maiņām -5 reizes dienā prasa vai mainos?

-Ar vienu atbildi nesaprot cilvēks? :/

35 Ответы

> Damne

> skumjaa raganinja

> Damne

> skumjaa raganinja

nesaprotu arī tās meitenes, kuras streso par to, ka neatbild pirks vai nepirks, te laikam ir tā, ka jāatbild bligāti, ka nepirks.. ja neatbild tad tak jasaprot, ka nepirks.. 

tāpēc,ka tas ir tikai normāli! :/ Varbūt cēsīs viss ir savādāk :D

nē, tas vnk liecina par to ka pārdevējai jāieborē, ka nē nepirks, jo pašas jau laikam nesaprot..ja nearbild, tad protams nepirks, 

Tas var tikai liecināt par to,ka Jūs meitenes esat neaudzinātas un jūtaties laikam,kā baigās princeses nerespektējot tās, kuras pārdod. ;)

Cheers!

tad jau ieejo veikkalā uzmērīt drēbes gabalu, un pārdomāju, nepirkšu- man jāiet pie pārdevējas jāatvainojas, ka nepērku:D

> Damne

> skumjaa raganinja

> Damne

> skumjaa raganinja

nesaprotu arī tās meitenes, kuras streso par to, ka neatbild pirks vai nepirks, te laikam ir tā, ka jāatbild bligāti, ka nepirks.. ja neatbild tad tak jasaprot, ka nepirks.. 

nē, tas vnk liecina par to ka pārdevējai jāieborē, ka nē nepirks, jo pašas jau laikam nesaprot..ja nearbild, tad protams nepirks, 

Tas var tikai liecināt par to,ka Jūs meitenes esat neaudzinātas un jūtaties laikam,kā baigās princeses nerespektējot tās, kuras pārdod. ;)

Cheers!

Piekrītu Damne - te meitenes ir ļoti augstprātīgas un nepieklājīgas, bet tā jau tagad laikam mūsu jaunatni audzina! Protams, nav visas tādas, bet vairums meiteņu ir vairāk kā bezkaunīgas un nekaunīgas. Ja jūs uzskatiet, ka variet ar savām maiņām, jautājumiem un solījumiem pirkt, otru mānīt - tad tā nu tas nav. Neesiet pasaules nabas! Un tas, ja pārdevējs pārvaicā - vai pirks, nebūt nenozīmē, ka uzplijas, ja reiz interesente neatbild uz vēstuli kaut arī pati sākumā ir interesējusies, bet tā ir tīrā pieklājība. Ja esi izrādījis interesi par preci, tad ir vai nu darījums jānoved līdz galam - to nopērkot, vai pieklājīgi atbildot, paldies, bet nepirkšu. Mazums ir kāds cits, kas piesakās uz preci, bet pārdevējam jāgaida nezin kāda atbilde no princesēm, kurām grūti normāli komunicēt.

> skumjaa raganinja

> Damne

> skumjaa raganinja

> Damne

> skumjaa raganinja

Cheers!

tad jau ieejo veikkalā uzmērīt drēbes gabalu, un pārdomāju, nepirkšu- man jāiet pie pārdevējas jāatvainojas, ka nepērku:D

par sho arii esmu jau izteikusies agraak,ka-neuzskatu to,ka uzjautaaju siikaak un vairs nerakstu -par noziegumu,BET saprotu,ja man taa riikojas,ka meeri neatbilda,paardomaaja,nepirks,easy,kur probleema?

es arii biezhi kaut ko mekleeju uzjautaaju vairaakaam,gadaas,ka nopeerku pie pirmaas,kas atbild,tad nu paareejaam,kas man atbild peec paaris dienaam vnk vairs neatrakstu,skaidrs tak,ka vairs nevajag.

kaads tur noziegums?apvaicaashanaas neuzliek pienaakumu pirkt un kur nu veel kauneeties par to.

> skumjaa raganinja

> Damne

> skumjaa raganinja

> Damne

> skumjaa raganinja

Cheers!

Te nav veikals, nevajag jaukt dažādas lietas. ja tu uzraksti pārdevējam vēstuli, ka gribu pirkt, interesē vai kā tml., tad pēc pārdevēja vēstules tomēr ir jāpacenšas atbildēt - paldies, tomēr nē. Vai arī vispār vajadzētu izskaust šādu rakstīšanu, jo kādēl tad jūs vispār rakstiet, ja nemaz negribiet pirkt - šo gribētu, lai kāda izskaidro, kas tā dara. Nevis iedomāties, ka var visiem rakstīt - gribu, pirkšu, vai ir un tad neko neatbildēt. un arī veikalā, ja cilvēks gana labi audzināts, tad atdodot pārdevējai preci, kuru neesi izvēlējusies, parasti pasaka, paldies, bet šos neņemšu. Vismaz es tā daru un uzskatu, ka tas ir tikai normāli, jo pārdevējam pēc tam to preci jāsakarina atpakaļ.

Pajautāt nav noziegums, bet kāpēc jājautā - vai ir pieejams - gribu šo pirkt, bet līdz ko saņem atbilid, jā, izvēlētā lieta pieejama, atbilde neseko un tā nav pēc dienas vai divām... kāda jēga šādām vēstulēm, ja negrasās pat tik daudz, lai tiktos un apskatītu, piemērītu preci, bet tikai - lai pavaicātu? Kur jūs tādas audzinātas?

> zaiza

> skumjaa raganinja

> Damne

> skumjaa raganinja

> Damne

> skumjaa raganinja

Cheers!

par sho arii esmu jau izteikusies agraak,ka-neuzskatu to,ka uzjautaaju siikaak un vairs nerakstu -par noziegumu,BET saprotu,ja man taa riikojas,ka meeri neatbilda,paardomaaja,nepirks,easy,kur probleema?

es arii biezhi kaut ko mekleeju uzjautaaju vairaakaam,gadaas,ka nopeerku pie pirmaas,kas atbild,tad nu paareejaam,kas man atbild peec paaris dienaam vnk vairs neatrakstu,skaidrs tak,ka vairs nevajag.

kaads tur noziegums?apvaicaashanaas neuzliek pienaakumu pirkt un kur nu veel kauneeties par to.

PILNĪGI MANAS DOMAS

saprotu, ka atbildi nesaņemšu, bet iespējams, ka šāda jautājumu regulāra uzdošana arī ir par iemeslu tam, ka daudzām meitenēm netiek atbildēts no pārdevēja puses par preci. Visticamāk, ka pārdevējs jau ignorē konkrēto pircēju, jo ir apnikuši jautājumi - ir, nav, kur var dabūt un tad pazūd - ne nu pērk, ne nu kā. un tad tā pati persona ver vaļā tēmu - oi, pārdevējs neatbild, gribu, ko man darīt.

> Sabīne

Pajautāt nav noziegums, bet kāpēc jājautā - vai ir pieejams - gribu šo pirkt, bet līdz ko saņem atbilid, jā, izvēlētā lieta pieejama, atbilde neseko un tā nav pēc dienas vai divām... kāda jēga šādām vēstulēm, ja negrasās pat tik daudz, lai tiktos un apskatītu, piemērītu preci, bet tikai - lai pavaicātu? Kur jūs tādas audzinātas?

Tas, ka neatbild, ka tomēr nepirks nav vērtējums cilvēkam, ka viņš ir audzināts būt nepieklājīgs, MIS PEFEKTĀ:)

> skumjaa raganinja

> Sabīne

Tas, ka neatbild, ka tomēr nepirks nav vērtējums cilvēkam, ka viņš ir audzināts būt nepieklājīgs, MIS PEFEKTĀ:)

Tas tomēr neko labu par cilvēku tāpat neliecina un kā jau minēju, pienāks reize, kad kādam ko ļoti gribēsies un pārdevējs neatbildes, bet vainu jau meklēsiet pārdevējā, jo tas gan būs neaudzināts, ka neatbild uz vēstuli. Pircēji jau tik tā drīkst rīkoties.

Es neesmu ne Mis, ne nu kā, bet perfektas mēs visas kā viena!

nu labi,ja raksta- veelos iegaadaaties,gribu nopirkt un tad peec paardeeveja atbildes vairs neatbild,tad varbuut var apvainoties un padomaat-ak,neaudzinaata pirceeja traapiijaas,bet

,ja vnk uzvaicaa kaut ko par preci,nesolot pirkt un neprasot rezerveet un tad neatbild,tad gan,nekaads noziegums gan nav.

21 - 30 с 35