Lūdzu grāmatām, žurnāliem - izveidot sadaļu zem Mājām. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Lūdzu grāmatām, žurnāliem - izveidot sadaļu zem Mājām.

Lūdzu grāmatām, žurnāliem - izveidot sadaļu zem Mājām - tas nav grūti, bet ļoti noderīgi un loģiski.

Tagad tāds, reāls stulbums, ka liek formumā, katrs savas grāmatas ( jo nav sadaļas)  ..bet, ja kāds arī reāli grib ko atrast un meklē, - tās neatrod. Bezjēdzīga telpas un laika šķērdēšana! - nu nemeklēs forumā, ko nu katrs ir "izmetis". 

Lai kāds tiešām , ko atrastu, ja  meklē, tad vajag  sadaļu, kur var šo atrasts..

Tagad - reāli izskatās- ka visiem no AS pilnīgi vienalga, kas te Forumā notiek - viss ķekītim ieķeksēts.. un kam tas rūp?, - ja kāds nejaušs reklāmas banera pircējs arī iemaldās, neredzot reālo situāciju, un kādu maksu no tā var iekasē- jauki! .. nu, tā sakot, lai stāv te viss un nekustās- uzturēšnas izmaksas zemas - nu un, ja , kāds nejauši, iepinas tukšā tīkā un par to maksā - ļoti labi.... 

Nu vai tiešām - viss, kas bija labs, ir vienkārši jānogremdē?! Piedodiet, bet kā Delfi ko pārņem ( ir vēsture šim apgalvojumam)  - tā arī lēni nogremdē,- iespaids, slinkuma un shēmošanas dēļ. 

Nu atvainojoiet, ja es skarbi un tieši atļaujos  izteikties, t.s. - bez diplomātiski maigas  pieejas. 

3 Ответы

Исправлено 14.01.2022 13:52

Pilnīgi piekrītu! Grāmatu sadaļu gan vajadzētu un arī nebūtu slikti, ja būtu sadaļa, kur varētu ievietot galda spēles... Bet vispār man liekas, ka šis portāls jau sen kā sevi ir izsmēlis. Te pilnīgi nekas nenotiek! Ļoti žēl, ka tā. 

es arī piekrītu. jo esmu novērojusi ,ka 2 mēn . jau viss forums tik ar grāmatu piedavajumu vienas personas piedāvājumā.jūtos kā bibliotēkā un mans maksas sludinājums tiek iztīrīts ar grāmatu dāvināšanas un tt

Paldies par komentāriem. Mēs izskatīsim Jūsu piedāvājumu par jaunu kategoriju.

Taču jāsaprot, ja mēs pievienosim grāmatu sadaļu, tad pastāv risks, ka portāls izskatīsies kā bibliotēka. Vai visi lietotāji piekritīs šādām izmaiņām?

Ja būs situācija, ka viens lietotājs pievienos 15 grāmatas, tad citu pārdevēju preces nebūs redzamas, jo sludinājumi tiek parādīti 1 lapā neatkarīgi no kategorijas.  Un ja būs 3-4 tādi pārdevēji ar 30 sludinājumiem? 

Mēs zinām, par kuru lietotāju Jūs runājat. Jau vairākas reizes rakstījām brīdinājumus, lai viņš sakārtotu savas tēmas. Pēdējais brīdinājums tika nosūtīts šodien kopā ar Jūsu tēmu. Dosim lietotājam iespēju labot savas tēmas. Ja nebūs rezultāta, tēmas izdzēsīsim.Paldies!

1 - 3 с 3