Ka reaģē otra pusīte?! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ka reaģē otra pusīte?!

Meitenes, ka ir Jums?

vai Jūsu puisis/ vīrs mierīgi palaiž, kaut kur ar draudzenēm izklaidēties? Un vai Jūs tieši tā pat bez strīdiem atlaižat vīru/ draugu izklaidēties?

Vairāk domāts Jautajums, kam ilgāka kopdzīve? :) 

15.03.2014 23:04

Nu man ir vairak ta ka izklaidejamies kopigi;)nav ta ka es viena kautkur gribu  vai ari vins dodas kur viens, parasti mes kopa jo kopigi draugi:)

15.03.2014 23:28

Man ģimenē arī ir tā kā winnis jau minēja!

izklaidējamies kopā:)

esam precējušies un mums trīs meitas, tāpēc izrauties sanāk ļoti reti!

...bet lai vai kā tikai kopā!.....kaut gan pagājušonedēļ bija ieplānots iet uz teātri, bet vīrs bija  slims, tad nu lai biļete neietu zudumā gāju uz teātri kopā ar kaimiņu vecāko dēlu:)

15.03.2014 23:30

NU mums ir ta... pirms maza piedzimsanas vissur kopa izklaidejamies :) tagad mazajam gadins un nesen pa ilgiem laikiem aizgaju uz klubu vienkarssi paseedet ar draudzeni un virs lava neko neteica :)

un ari es vinam lauju  ar draugiem atpusties bet prtotams ir vietas kur nelauju vinam iet jo  nevelos lai kadi kaski buutu vai kas tamliidzigs,, bet ta viens otru laizam ,, :) bet tas ir tik reti :D

nu  piemeram man ir draudzene ar kuru ari gribeejam atpuuusties bet vinai ir tik stingrs un greisirdiiigs virs  ka pat atsperas pie vinas no otra latvijas gala lai tik vina nekur neietu :D tas gan ir traki manu prat :) jo ja nelaiz tad virietim vai sievietej ir saubas uzticibas zina un nedomaju ka tas ir labi atiecibas :)

15.03.2014 23:45

Dzīvoju kopā ar mīļo jau gandrīz 5 gadus...  Nekādu problēmu- viens otru brīvi laižam un nekādu iebildumu nevienam no mums nav.(Ja vien tas neizjauc otra plānus).
Es viņam uzticos un viņš man arī. Vēsais Rezi nedēļā ejam kkur arī kopā. Dažreiz grutāk apvienot darbus, bet kaut kā izgrozāmies un izbrīvējam to vienu vakaru arī kopīgai izklaidei ārpus mājas.

Man liekas ir svarīgi varēt atpūsties arī savā meiteņu kompānijā. Es nespētu dzīvot ar tik greizsirdīgu vīrieti par kādiem dažkārt gadās palasīt. Dažreiz ir svarīgi arī atpūsties vienam no otra Smejošs

15.03.2014 23:54

Mums ir saskaņa..Es laidu viņu atpūsties ar draugiem,viņš mani ar draudzenēm un daudz atpūtāmies kopā..sākām plānot meitiņu,bet arī tad atpūtāmies kopā(cik nu man atļāva stāvoklis).

Esam runājuši,ka nevar aizliegt viens otram atpūsties arī atsevišķi,jo tad attiecības nav attiecības-rodas kašķi un neapmierinātība..Jāatceras,ka mēs esam individuāli cilvēki un katram no mums ir vajadzības atpūsties atsevišķi,jo ne visu varam pārrunāt viens ar otru.Dažreiz gribās uzsist klačiņu ar meitenēm un čaļiem arī vajag vīru runas :)

Un kas tās par attiecībām,ja neuzticas otram...?Mūsu prāt,tās nav attiecības,bet nevaldāma kontrolēšana,neuzticēšanās un beigu beigās pie laba gala nenovedīs.

Pat mana vīra draugi slavē,ka mums tādas attiecības,jo viņu sievas/draudzenes taisa skandālus,nekur nelaiž un pašas arī negrib neko..un attiecības kašķi vien dzīvo :D

Iepriekšējā dāma,manam vīram-bija valdonīga,aizliedz visu,taisīja skandālus un līdz ar to viņš pretojās viņai,darīja visu par spīti un finālā-izšķīrās...

Ar pārāk lielu kontroli-var visu tikai sabojāt un pazaudēt...

16.03.2014 00:06

Man jau liekas, ja ir kopīgas izklaides, tad kaadreiz var arī atļaut otram iziet izklaidēties ar draugiem... Savukaart,ja nav šo kopīgo atpūtas brīžu aarpus maajas un arī ar draudzenēm neatbalsta iziešanu, tad diez kas nav.. Man vairaak ir problēma ar iziešanu kaut kur kopaa ar vīru, jo vīram nekad nav laika un spēka, galvaa tikai darbs, nauda, darbs. Arī ceļošana tik saistībaa ar darbu. Es drīzaak jautaatu, kaa lai tam vīrietim ieskaidro, ka ģimene un attiecības ir tikpat svarīgas kaa nauda un darbs...? Nē, nu ja neprot nopelnīt, tad arī nav labi...:D

16.03.2014 00:21

Исправлено 16.03.2014 00:23

Mēs ejam kopa, bet taja paša laika man ir meiteņu vakari un vīram-puišu! Un reizi nedēļa vai reizi divas nedēļas mums ir randiņš.Smaidīgs

16.03.2014 00:27

> Evija

Mēs ejam kopa, bet taja paša laika man ir meiteņu vakari un vīram-puišu! Un reizi nedēļa vai reizi divas nedēļas mums ir randiņš.Smaidīgs

Labots: šodien, 00:23

Forši! :)

16.03.2014 01:24

Mums ar draugu laikam vienkārši neinteresē nekādi klubi,nekāds alkohols vai citas izklaides, pašiem kopā ir pietiekami forši un jau vairāk kā gadu kopā esot,neesam izjutuši to,ka vēlamies iet izklaidēties viens bez otra. Mums ir citas vērtības,citi dzīves uzskati,abi esam mākslinieka tipi,kuri savu dzīvi velta kādai konkrētai mākslai,viņš mūziķis,es fotogrāfs un nemaz nevaram atrast brīdi,lai ietu vienkārši tāpat izklaidēties,kur nu vēl viens bez otra.

17.03.2014 21:31

> orhideja

> Evija

Labots: šodien, 00:23

Forši! :)

Bet laiku atpakaļ man bija tieši tada pati problēma ka Tev, grūti bija ieviest šos randiņus, jo virsroku ņēma darbs, bet tad abi norunajam, ka obligati vismaz 2 reizes menesi tikai divata iziesim kaut vai uz 1 h vai 2 h. Sakums ir grūts.

1 - 10 с 13