Robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu, kā arī izmēru amplitūda - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu, kā arī izmēru amplitūda

Laikam jau neesmu te ne pirmā ne pēdējā, kas, pērkot neklātienē, iegrābjas un novalkātām drēbēm vai neīsto izmēru. 

Bet personīgā pieredze izraisīja vielu pārdomām. Interesanti, kur ir robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu? Iespējams,katrai sava. Tāpat mani izbrīna atzīme pie drēbes - "jauns", bet tekstā parādās, nu ir 1x uzvilkts. Tas nav mazlietots? Jauns, manuprāt, ir ar birku, nevis pāris reižu uzvilkts. Tad nav brīnums, ka par nolietotu lupatu saka - mazlietots. 

Tikko iegādājos smuku (kādreiz) "mazlietotu" džemperīti, kuru labākajā gadījumā varēšu valkāt pa mājām. Kad meitenei prasīju, vai viņa pati pirktu tādu novalkātu par tādu cenu, atcirta, ka humpalu veikalos esot vēl augstākas cenas un ka cena normāla. Būtu piedāvājusi vismaz pusi no naudas atdot, bet nē, vēl lecas. Man viņas žēl, ka jāiepērkas tik dārgi humpalās un ka nabaga meitene nezina elementāras lietas - izpārdošanās normālos veikalos normālas drēbes var nopirkt lētāk.

Tas pats ar izmēriem - pieliek pie vienas drēbes 4 izmērus un ej nu sazini - tas ir 36.vai 43.izmērs. Nerunāju par "one size" staipīgajiem apģērbiem

16.03.2014 13:48

Tagad vismaz zinasu, pēc komentariem, kuras liek atzīmi jauns, bet taja paša laika tas var būt arī mazlietotas!Smejošs

16.03.2014 14:07

Evija-jaunu labāk pirkt veikalā,ar birkām..varbūt kāda ir kko nopirkusi veikalā un 3gadus turējusi nevilktu skapī,protams,mājās birkas logiski,ir nogriezt...tad uzskati,ka par tādu jāraksta jauns,jeb mazlietots?Jo lietots taču nav!!!Manī aizdomas rada pārdevējas,kurām pilns ar jsunām precēm ar birkām par smieklu naudu...manuprāt-vai nu viņas zog vai...pirkšansas māniju pārņemtas...sapērkas izpārdošanās un tad šeit pārdod...citu variantu man nav...Man,piemēram,regulāri māsa no Norvēgijas sūta pilnīgi jaunus apgērbus..daži der,pārējos neturu skapī un tirgoju...bet birkas man taču nav...ko tad man-rakstīt,ka mazlietots??Ja esmu tikai uzmērījusi...

Es citriez jauns(bet loti reti) uzlieku par piem 1x uzvilktam kurpem, kas ir bijis iekstelpas un nav redzams, ka ir bijis vilktas kajas nemaz. bet to noteikti noradu pie apraksta.

Bet par apgerbu, kas der gan gan izmeriem, apraksta noradu tomer, kas ir rakstits uz birkas, lai nerodas parpratumi OoO

16.03.2014 14:11

> kukumuxu

Evija-jaunu labāk pirkt veikalā,ar birkām..varbūt kāda ir kko nopirkusi veikalā un 3gadus turējusi nevilktu skapī,protams,mājās birkas logiski,ir nogriezt...tad uzskati,ka par tādu jāraksta jauns,jeb mazlietots?Jo lietots taču nav!!!Manī aizdomas rada pārdevējas,kurām pilns ar jsunām precēm ar birkām par smieklu naudu...manuprāt-vai nu viņas zog vai...pirkšansas māniju pārņemtas...sapērkas izpārdošanās un tad šeit pārdod...citu variantu man nav...Man,piemēram,regulāri māsa no Norvēgijas sūta pilnīgi jaunus apgērbus..daži der,pārējos neturu skapī un tirgoju...bet birkas man taču nav...ko tad man-rakstīt,ka mazlietots??Ja esmu tikai uzmērījusi...

Man ir tieši tas pats - ar mamma sūta un visbiežāk jau pati arī birkas noņēmusi,ja man neder,tad tirgoju tālāk un lieku kā jaunu,jo jauna arī ir tikai bez tik svarīgās birkas:)

16.03.2014 14:13

> Susse

Par to 1x uzvilkušanu - tad diemžēl viss ko mēs nopērkam veikalos jau ir lietota prece, tur taču drēbes tiek mērītas katru dienu un pa vairākām reizēm :D

un ne tikai, daļa drēbju tiek vilktas dažādām TV zvaigznēm pārraidēs utt, pēc tam nodotas atpakaļ veikaliem tirgošanai :)

16.03.2014 14:15

Nu man tagad ir nobumbuļots "mazlietots" džemperisSmejošs

16.03.2014 14:21

Man vismaz sirds var buut mieriiga,jo savos sludinaajumos kaa JAUNS neko neatzimeeju...droshs paliek droshs :d  

Un ja godiigi- nesen pashai iznaaca skarba vaardu apmainja ar vienu meiteni,no kuras nopirku loti labas firmas virsjaku.Paarjautaaju vairaakas reizes,tieshaam  jauna? Vinja atbildeeja- uzvilku vienu reizi..nu ok..atnaaca man taa virsjaka un tad biju vnk paarsteigta...Jo vnk nesapratu- vai pati esmu dumja,vai citi mani par taadu uzskata...jo bij vairaakas lietas,kas lika shaubiities....bet var jau but ,ka taads iisti vintage stils ar nodilushaam piedurkneem un apaksmalu bij paredzeets....meitene visu noliedza...teica,ka jauna...nu ok-par cik peec izmeera man jaka loti dereeja un patika,velku ar prieku,bet veeljoprojaam nesaprotu,vai esmu nopirkusi vecu vai jaunu preci :d 

Un jaa- mani izbriina pirceejas,kuras nopeerk BEZ BIRKAAM un tad celj pretenzijas..kaa tad taaa???Teicaat taa un shitaa.....

Jo arii es to jauku nopirku BEZ BIRKAAM... jo logiski,ja pirms gada kaads kaut ko nopeerk un tik un taa tura skapii,tad logiski,birku nebuus,bet dreebe BUUS jauna!!! 

Palasot shaadas diskusijas,atliek vienkaarshi ierosinaat ATVERSKAPI administraacijai izmainiit sho sadalju-jauns,mazlietots un lietots..un taas vietaa ielikt vairaakas sadaljas- JAUNS AR BIRKAAM ,MAZLIETOTS BEZ BIRKAAM,1-3REIZES VILKTS,LIETOTS VIENU SEZONU,DAUDZ LIETOTS- 2-3SEZONAS.....par peedeejo- pashiem paardeveejiem buutu vnk jaaprotas un taadas dreebes te nlikt...vai atdot pret shokolaadi....

Un vispaar- labaak uzlikt,ka mazlietots,jo tad pirceejs buus paarsteigts,cik labu preci dabuujis... (atziishos- manaa gadiijumaa daudzi ir bijushi paarsteigti par dreebju maz lietojumu...)

16.03.2014 14:25

Dziidz!!!

NEPEEERC dzemperus humpalaas,lietotus...jo dzemperi- lai cik loti mazvilkti,tik un taa buus lietoti un ne kaa jauni!!

Tu tachu nezini,kaadaa reziimaa pirms tam mazgaats uttt...

Es peerku sho apgeerba gabalu internetveikalos,kaa piemeeram WWW.STILAGO.LV ,kur par 30Ls esmu nopirkusi fantastiskus dzemperus,kurus peec tam valkaaju gadiem un kuriem nekas nenotiek loti ilgstoshi!!! 

Ja nopeerc seit par 10Euro- nu neceri,ka tas buus kkas labs..jo par 10EURO pirkts JAUNS dzemperis veikalaa arii buus loti zemas kvalitaates.....tad ko gaidiit no shejienes,kur tieshaam pirms tam vairaakums dreebju IR bijushas lietotas,,,???

16.03.2014 14:26

Piebildiishu- par 30Ls pirkts uz atlaideem un jauna cena divreiz augstaaaka!!! Stilago regulaari riko atlaizhu akcijas un nopirkt var patieshaam par sakariigaam naudaam!!!

16.03.2014 14:27

Dziiidz- PAR CIK TU TO ZELTA DZEMPERI TE NOPIRKI????

31 - 40 с 64