Tetovējums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Tetovējums

Sveiki. Vēlējos uzzināt par tetovējuma aprūpi. Ar ko mazgāt un kopt tikko uztaisītu tetovējumu? Paldies

13 Ответы

Meistaram pašam jāpiedāvā  speciāls līdzeklis. Ar bepanthen nevar smērēt. Nedrīksts slapināt vismaz pirmās divas nedēļas jeb līdz nav nogājusi krevele.

Kad taisīju tetovējumu salonā man sīki apstāstīja ko un kā darīt. Atnākot mājās pēc 4h jānoskalo zem tekoša ūdens ar ph neitrālām ziepēm, lai nonāk nost visa tā smēres un limfas masa zem plēves. un jāsasmērē ar Bepanthen Plus krēmu (teica, ka varot iegādāties arī salonā piedāvātās smēres, bet varot smērēt arī Bepanthen Plus krēmu). Turpmāk jāmazgā reizi dienā (es vakarā dušā noskaloju) un jāsmērē Bepanthen plus krēmu plānā kārtiņa 3-5 reizes dienā pēc vajadzības, tetovējums nedrīkst būt sauss. Kreveli NEDRIKST plēst vai lobīt nost, jāļauj pašam sadzīt. Man viss process aizņēma aptuveni nedēļu.

Un turpmāk atrodoties saulē tetovējums jāsmēre ar augstu SPF (30 vismaz) lai neizbalē.

Kas tas par meistaru, kas nepastasta kas un kā jādara?!

Pateica cik ilgi jātur tā plēve un viss. Mans brālis pie viņa tetovējumu bija taisījis. 

Plēvi vēlams noņemt pēc iespējas ātrāk. Jo zem tās krājas mitrums.

Kādu tieši plēvi uzlika? Jo tagad izmanto arī ta saucamo otro ādu, man pagājušajā gadā tādu uzlika un nebija nekas papildus jākopj.. 

Исправлено 30.03.2022 16:32

http://www.tattoofrequency.lv/noteikumi/

Re kur sadaļā "Tetovējuma kopšana" sīki un smalki aprakstīts kā jākopj ;)

Исправлено 31.03.2022 11:10

Paldies. Tas varētu būt noderīgi. Joprojām nevaru izlemt, vai taisīt tetovējumu vai nē... Mani mulsina tas, ka mani uzskati var mainīties līdz ar vecumu, bet tetovējums paliks uz visiem laikiem ...

Ja pašā sākumā ir šaubas, tas jau nozīmē, ka labāk nevajag. Bet, ja uztaisīsi vienu, radīsies atkarība, nu vismaz man tā ir. Taisīšanas brīdī es jau domāju par nākošo, kur un kā varētu uztaisīt :D

Piekrītu, ja šaubies - NETAISI !  Jo šaubas jau nozīmē to, ka nevajag.

Man bija tā, ka padsmit gados nu ļoti gribēju, likās gribu to, tad šito utt. Priecājos, ka tomēr neuztaisīju. Un pēc vairākiem gadiem  pienāca moments, kad zināju tieši ko un tieši kur gribu un tanī brīdī nešaubījos vispār. Aizgāju, uztaisīju. Tetovējums ir diezgan liels, bet ne reizi neesmu nožēlojusi, ir uz muguras, nav visu laiku acu priekšā, bet zinu ka viņš tur ir un liekās jau kā daļa no manis. Atkarība gan neradās un tas ir mans vienīgais tetovējums :D

Vēl ieteikums - Ja domā par taisīšanu, netaisi kaut ko tikai tāpēc, ka tev tanī brīdi liekās ka smuki izskatās, vai tāpēc, ka tev patīk ka kādam citam smuki izskatās, jo tad visticamāk ar laiku tiešām domas mainīsiem un vairs nepatiks.

Kads murgs cilvēki

Man joprojām trūkst drosmes :)

Vispirms es vēlos iegūt hennas tetovējumu. Vismaz saprotiet, kā tas izskatīsies reālajā dzīvē

1 - 8 с 8