nesaprašana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nesaprašana

Sveikas  meitenes man tāds jautājums vai visam sanak labi ielagoties Pasta stacijas mājas lapa un kodu iegadaties ar Atverskapi atlaidi :)

Esu visu ritu noņemusies un neizdodas ...:(

12 Ответы

Man ta ir ar skapi gribu izcelt sludinajumu bet nekas nav..nav sludinajums iekrasot..un ta jau triss reizes..:(

Nomaini virsrakstu uz mazajiem burtiem, citādi tēma tiks dzēsta ;)

Man šaja portala ir vairakas problēmas:

*kodu, tapat ka tu, nevaru nopirkt ar atlaidi

*nedarbojas a burtam garumzime (ja uzpiezu alt +a teksts pazūd)

*kadu laiku jau nerada bildes (ne sludinajumu, ne lietotaju profila bildes)

Un tas man ir tikai šim portalam.

Laikam mani nesapratat vēlos nosūtit paku caur Pasta stacijas pakomātu

un portāls Atverskapi piedava lietotājiem atlaiditi

nu luk es iegaju caur skapi un neka ielagojas un  viss groza atlauj pievienot bet tukšs..

> marmalade27

Laikam mani nesapratat vēlos nosūtit paku caur Pasta stacijas pakomātu

un portāls Atverskapi piedava lietotājiem atlaiditi

nu luk es iegaju caur skapi un neka ielagojas un  viss groza atlauj pievienot bet tukšs..

neej gadījumā caur explorer? Man tā bija jā gāju caur explorer, ja caur Chrome vai Mozilla, tad grozam pievieno:)

Man tieši tads pats gadijums bija ka Tev, un atmetu ar roku pasta stacijas pakalpojumam...vislabakais un ertakais post24, tagad tikai caur to sūtu. Ari es mocijos ilgi un dikti, bet nekas nesanaca ar pasta staciju!!! Lai tev veicas!.:)

Es domāju, ka tikai man tāda problēma ar to "A" burtu (alt +a) un teksts pazūd! :(

Protams, kodus ar atlaidi arī nevar iegādāties!

> Vēsma

neej gadījumā caur explorer? Man tā bija jā gāju caur explorer, ja caur Chrome vai Mozilla, tad grozam pievieno:)

mja man explorer ..

Es pirms tam lietoju explorer, bija dažādas problēmas, sākot ar to, ka bildes nevērās vaļā, beidzot ar to ka lapa neielādējās un rādījās, ka tāds saits neeksistē. Pārgāju uz google chrome, tagad nav vispār nekādu problēmu.

1 - 10 с 12