Svarīga informācija! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Svarīga informācija!

Ar nožēlu paziņojam, ka portāls turpinās savu darbu tikai līdz 2022.g 31. Augustam. 

Pēdējos gados Atverskapi sevi pierādīja kā labs sludinājumu portāls, kas bija viens no inovatīvākajiem savā nozarē. Veicot visu pārdevēju identificēšanu izmantojot internetbanku, Atverskapi būtiski izdevās samazināt sludinājumu portālu izplatītāko problēmu - krāpniecību un ar to saistītās sūdzības. Tāpat, maksājumi par katru sludinājumu tika aizvietoti ar minimālo abonēšanas maksājumu, kas sniedza iespēju publicēt sludinājumus bez apjoma ierobežojumiem. Attīstoties “Delfi” pamatnozarei - mediju biznesam, kas sevī ietver gan jaunus satura formātus, gan abonēšanu un reklāmas risinājumus, esam nolēmuši neturpināt dalīt savus resursus dažādās biznesa jomās, bet pagaidām saglabāt fokusu uz savu pamatbiznesu un tā galvenajiem elementiem - ziņu portāliem delfi.lv un rus.delfi.lv.

Portāla slēgšanas process notiks pa posmiem. Galvenais, kas jums jāzina:

1. Pakalpojums "Drošais pirkums" tiks atslēgts 15. jūnijā. Portāls atbalstīs pircējus un pārdevējus šī pakalpojuma ietvaros līdz 15. jūlijam;

2. 20. jūnijā tiks atslēgti visi maksas pakalpojumi, tostarp abonēšana, automātiskie maksājumi un “Mans maciņš” papildināšana;

3. SN (Skapja naudiņa) kompensāciju var pieprasīt līdz 20. jūlijam rakstot uz pasts@atverskapi.lv (vai man personīgi). Vai izmantot skapja naudiņu līdz portāla slēgšanai; 

4. Omniva kods "atverskapi" būs aktīvs līdz portāla slēgšanai. Ja būs izmaiņas, mēs jūs informēsim.

5. Portāls būs pieejams lietotājiem un darbosies līdz 31. augustam.

Paldies, ka visu šo laiku bijāt kopā ar mums. 

AtverSkapi.lv komanda!

44 Ответы

Исправлено 03.06.2022 09:09

Žēl. Liels paldies par sadarbību.

Ļoti žēl, ka tā. 

Исправлено 03.06.2022 11:39

Tik negaidīti, esmu vīlusies. Ko mēs darījām vai drīzāk nedarījām, ka bija jāpieņem šāds lēmums? Jebkurā gadījumā, paldies, Alina, par ieguldīto darbu, lai iedvesma jauniem projektiem!

:((( ļoti žēl , vienīgais draudzīgais portāls visos aspektos . 

Kāpēc tā?

Ļoti žēl, ka tā... Liels paldies par sadarbību 

Te tāpat pēdējā laikā vairs nekas nenotika... Diemžēl šis portāls laikam ir sevi izsmēlis. 

Piekrītu. Nedēļas laikā es visu pārdevu andelē, šeit....neko. Pat intereses, jautājumu, nekā no tā nebija.

Aktivitāte tapat jau bija un ir

Esmu loti daudz ko seit nopirkusi un pardevusi....tikai seit dazas pardevejas īpatnejas...izlasa vestuli un pec 2 nedelam atbild vai neatbild nemaz.......tikmer, protams,ir jau nopirkts pie cita...

Portāls  tiešām ir pusdzīvs,  meitenes pircējas  un pārdevējas  var mierīgi  pārcelties uz andelemandele.

visas pārdevējas,kas ir šeit jau sen rullē pa andelimandeli,tikai tur nav īstā vieta,lai izvērstos.

tieši tā,  andelē  diezgan dārgi  sanāk  50 centi par katru lietu, daudz neizliksi ,vispirms  savu naudinu  vajag iztērēt 

Facebook arī  ir daudz grupas kur var  kko nopirkt  vai pārdot.  A kādi  vēl  ir līdzīgi portāli kur var pārdot  kko lētāko?

Я очень надеюсь, что всё наладится..

1 - 10 с 31