Svarīga informācija! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Svarīga informācija!

Ar nožēlu paziņojam, ka portāls turpinās savu darbu tikai līdz 2022.g 31. Augustam. 

Pēdējos gados Atverskapi sevi pierādīja kā labs sludinājumu portāls, kas bija viens no inovatīvākajiem savā nozarē. Veicot visu pārdevēju identificēšanu izmantojot internetbanku, Atverskapi būtiski izdevās samazināt sludinājumu portālu izplatītāko problēmu - krāpniecību un ar to saistītās sūdzības. Tāpat, maksājumi par katru sludinājumu tika aizvietoti ar minimālo abonēšanas maksājumu, kas sniedza iespēju publicēt sludinājumus bez apjoma ierobežojumiem. Attīstoties “Delfi” pamatnozarei - mediju biznesam, kas sevī ietver gan jaunus satura formātus, gan abonēšanu un reklāmas risinājumus, esam nolēmuši neturpināt dalīt savus resursus dažādās biznesa jomās, bet pagaidām saglabāt fokusu uz savu pamatbiznesu un tā galvenajiem elementiem - ziņu portāliem delfi.lv un rus.delfi.lv.

Portāla slēgšanas process notiks pa posmiem. Galvenais, kas jums jāzina:

1. Pakalpojums "Drošais pirkums" tiks atslēgts 15. jūnijā. Portāls atbalstīs pircējus un pārdevējus šī pakalpojuma ietvaros līdz 15. jūlijam;

2. 20. jūnijā tiks atslēgti visi maksas pakalpojumi, tostarp abonēšana, automātiskie maksājumi un “Mans maciņš” papildināšana;

3. SN (Skapja naudiņa) kompensāciju var pieprasīt līdz 20. jūlijam rakstot uz pasts@atverskapi.lv (vai man personīgi). Vai izmantot skapja naudiņu līdz portāla slēgšanai; 

4. Omniva kods "atverskapi" būs aktīvs līdz portāla slēgšanai. Ja būs izmaiņas, mēs jūs informēsim.

5. Portāls būs pieejams lietotājiem un darbosies līdz 31. augustam.

Paldies, ka visu šo laiku bijāt kopā ar mums. 

AtverSkapi.lv komanda!

44 Ответы

Projekts Drošs pirkums bija jau  "saknē" neveiksmīgs projekts, kam izdevāt naudu lieki. Žēl.... 

Jā, aktivitāte ir mazāka šeit, bet ja būtu uzlaboti trūkumi un neieguldīta nauda jaunievedumos, tad jau viss būtu ok. 

Veiksmīgi Jums Alīna !!!! 

Projekts Drošs pirkums bija jau  "saknē" neveiksmīgs projekts, kam izdevāt naudu lieki. Žēl.... 

Jā, piekrītu. Jo šeit cilvēki iepērkas, lai kaut ko nopirktu lētāk, nevis vēl it kā drošības dēļ piemaksātu.

Bet no kļūdām mācās un cerams, secinājumi tiks izdarīti. 

Lūk tādēļ, Alinīt, viss aizgāja pa burbuli tev, jo kritiku tu rūpīgi dzēs, bet krāpniekiem, pārkāpējiem un analfabētiem forumu ļāvi pilnībā piedirst! Ne mazākas poņas par portāla vadīšanu un attīstību, lūk, arī rezultāts!

+++

Biš nesmuki, ja tiek dzēsti komentāri. Jo reizēm arī kritiku jāuzklausa. Mēs jau tikai izsakam savu viedokli, nevajag uzreiz uzmest lūpu.

Jūs varat izteikt savu viedokli, un neviens jūsu komentāru neizdzēsīs. Tikai kritikai jābūt konstruktīvai, un jums ir jāciena portāls un tā komanda tāpat kā mēs cienām savus lietotājus. 

Tikai neaizmirstiet, ka portālam ir noteikumi, kas būs spēkā līdz tā slēgšanai.

1. Forumā Atverskapi.lv ir aizliegts veikt šādas darbības:

1.5 necienīt un apstrīdēt Atverskapi.lv moderatoru un administratoru rīcību;

Portāla slēgšanas process mums ir tikpat emocionāls un grūts, kā jums. Tāpēc cienīsim viens otru.Paldies!

Ja pareizi sapratu, tad pēc 20. jūnija vairs nav jāpērk abonēšana? Jā tā uz doto brīdi beigusies, vai no 20. datuma slēpties sludinājumi tiks atjaunoti automātiski?

Arī interesē jautājums par abonēšanu.

20. jūnijā tiks atslēgti visi maksas pakalpojumi, tostarp abonēšana, automātiskie maksājumi un “Mans maciņš” papildināšana;

Tas nozīme, ka 19.06 būs pēdējā diena lai iegādāties abonēšanu vai veikt kādus maksājumus, papildināt SN utt. 20.06 vairs nebūs iespējas iegādāties vai pagarināt abonēšanu 

Es īsti nesaprotu, tad sanāk, ja tagad vēl aizies automātiskā abonēšana, kam tā ir un viss? bet tā ir uz 1 mēnesi, uz 2 uzreiz nevar abonēt. Tad sanāk, ka sakpī redzamas lietas būs līdz 21. jūlijam tikai. Bet, kas tad notiks no 21. jūlija - 30.augustam... tad sanāk reāli visiem skapji, būs tukši, jo abonēšanas nebūs?...un reāli te arī nekas nenotiks, tikai forums?

Sistēmā ir daži lietotāji, kuriem abonēšana ir aktīva līdz augustam. Bet kopumā jā, būs daži lietotāji un forums. 

ir kāda alernatīva skapim, bez andelesmandeles ?

Jūs varat izteikt savu viedokli, un neviens jūsu komentāru neizdzēsīs. Tikai kritikai jābūt konstruktīvai, un jums ir jāciena portāls un tā komanda tāpat kā mēs cienām savus lietotājus. 

Lieliska attieksme no administrācijas puses,būtu tāda citos portālos.Andelelesmandeles portāla admiņu pulciņam ļoti vajadzētu pamācīties cieņu un pieklājību pret klientiem.

Man vislabāk patika šī portāla pirmie apmēram pieci gadi. Bija tāda forša atmosfēra, interesants forums un arī pirkšanās un pārdošana aktīva. Pamazām tas viss pazuda...

Kas bija Atverskapi radītāji, gan neatceros. Bet iesākums bija veiksmīgs.

Vai būs pieejami mani sagatavotie sludinājumu apraksti pēc tā, kad sludinājumi vairs nav redzami publiski, t.i., vai es varēšu vēl izkopēt aprakstus no sava Skapja līdz tam 31.augustam?  

11 - 20 с 31