JAUNA sistēma, lai kļūtu par Apstiprināto lietotāju + bonusi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

JAUNA sistēma, lai kļūtu par Apstiprināto lietotāju + bonusi

Ar šodienu visi JAUNIE Apstiprinātie lietotāji apstiprinās ar SAVU Ibanku (ērti un vienkārši), maksājot vienreizēju summu 2.80Ls. Iztērēto summu varēsiet izmantot, lai izceltu 8 sludinājumus no sava piedāvājuma!

Kļūstot par Apstiprinātu lietotāju, apstipriniet savu personas identitāti + variet izcelt savus sludinājumus, tātad nauda nekur nepazūd! Lai Apstiprinātos, ielogojies AtverSkapi.lv un seko norādījumiem - http://www.atverskapi.lv/lv/lietotaju-apraksts.html#confirmed

28 Ответы

Ideja jauka, bet kā ar tiem lietotājiem, kuri apstiprinājās jau kādu laiku atpakaļ? :)

> Lolas virtuālais skapis

Jaa,es arī llabpraat būtu gribējusi par attiecīgo summu izcelt kaadu sludinaajumu :)

> Lolas virtuālais skapis

tieshi taa,vareeja jau esoshos arii uzmundrinaat par to,ka sheit ir un meegjina popularizeet portaaluSkūpsts

Ērta sistēma.

Man patīk.

Nekāda vaina. :)

Vismaz 6x esmu iegaajusi i-bankaa, bet samaksu veikt par šo pakalpojumu nevaru, jo taalaak par tekstu E-PAKALPOJUMI es netieku :(

Ja maksājums veikts veiksmīgi - uz e-pastu atsūta apstiprinājumu ar visu informāciju par to.

> niks36

Es līdz maksaajuma vēl ne reizi neesmu tikusi Smejošs

> Mainu, pārdodu un dāvinu!

Sazinies ar šī portāla administrāciju un/vai ar to, kas nodrošina pakalpijumu:

welcome@airpay.lv

Pastāsti par problēmu..

Atkal meģināju norēķināties, vēl joprojam neveiksmīgi -_-

>Atverskapi.lv

Lūdzu, izmainiet aprakstā, ka SEB bankai šis pakalpojums nav pieejams vai sakārtojiet problēmas - tā nevar - nav smuki..

1 - 10 с 28

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: