JAUNA sistēma, lai kļūtu par Apstiprināto lietotāju + bonusi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

JAUNA sistēma, lai kļūtu par Apstiprināto lietotāju + bonusi

Ar šodienu visi JAUNIE Apstiprinātie lietotāji apstiprinās ar SAVU Ibanku (ērti un vienkārši), maksājot vienreizēju summu 2.80Ls. Iztērēto summu varēsiet izmantot, lai izceltu 8 sludinājumus no sava piedāvājuma!

Kļūstot par Apstiprinātu lietotāju, apstipriniet savu personas identitāti + variet izcelt savus sludinājumus, tātad nauda nekur nepazūd! Lai Apstiprinātos, ielogojies AtverSkapi.lv un seko norādījumiem - http://www.atverskapi.lv/lv/lietotaju-apraksts.html#confirmed

28 Ответы

>Atverskapi.lv

Gribu kļūt par apstiprinātu pārdevēju, bet mana banka ir Citadele. Lūdzu, iekļaujiet arī Citadeles banku.

Un vai varu apstiprināt sevi caur vīra Swedbank kontu?

> fragolina

Tieši tā - Citadeli arī vajag!

Labdien, pagajuso gad iefadajos apstiprinaataa lietotaaja statusu. tad bija no mani klusums, tagad atkal velos patrgot drebiites bet skatos ka neesmu apstiprinaatais pardevejs. vai katru gadu par jaunu jamaksa?

Sveiki,

Apstiprināšanās ir vienreizējs pasākums, taču skatamies, ka Jūsu profils ir reģistrēts mūsu portālā šogad, 30.jūnijā, un apstiprināšana tam nav veikta.

Bet pagajuso gad es maksaju un liku drebiites ieksa saja portala un meicam sutiiju. 

hmmm  un ar so pasu e pastu. 

Un tad es sogad tikai nosuutiiju , ka aizmirsu paroli un man parole atnaca uz e pastu un ta nju es tagad lietoju savu profilu :) talak

Kapec tie lietotaji kas ir registrejushies liidz 09.07.2013 nevar izcelt savus sludinaajumus???Mes arii maksajam 2,80Ls,bet mums tadas extras nav!

TAS NAV GODIIGI!!!

Исправлено 28.08.2013 13:58

> ambercat69

Vai apavu veikalā iegādājoties kurpes par pilno cenu, bet pēc laika ejot uz šo veikalu ieraugi, ka tās pašas kurpes ir par 50% atlaidi, arī ej pie kases un prasi, kāpēc Tev nav 50% atlaide kurpēm, ko pirki laiku atpakaļ? Vēsais Tikpat negodīgi...

> ambercat69

Tas ir domāts, lai piesaistītu vairāk jaunus lietotājus, tā teikt mazs bonusiņš. Tā dara ne tikai atverskapi.lv, bet arī citi portāli, piemēram, pērkamkopā.lv dod 2Ls atlaidi pirmajam pirkumam.

Ambercat69 jau aizsteidzās uz pērkamkopā.lv pieprasīt savus 2Ls :)

11 - 20 с 28

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: