Par apģerbu uzcenojumu-robežu.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Par apģerbu uzcenojumu-robežu..

Gribu papļāpāt tīri ta aiz nav ko darīt. Skatos ko nu kurš tirgo un biku uzrava šoku uzcenojumi drebem. Kāds uzcenojums ir reali cilvecīgs pēc jūsu domām?? Runa par jaunu preci.. Piemeram prece kas maksa 4 euro tiek tirgota par 11 euro ir cilvecigi? Saprotu biznes katram savs bet vai ari biznesā nav kādas galējibas kautvai cilveciskais.??


7 Ответы


Ari atradu vienu tadu sludinajumu, meitene tirgo LED auskarus pa 15€ un vel raksta, ka parasta cena 20€. Tani pasa laika ebay sie auskari maksa 2,50$.


Исправлено 20.03.2014 18:11

:)


Man jau lieka ska tagad visi sie sportdirecti.5 poundi ta tiek reklameti,ka retais nezin cik reali dzive maksa kas tāds..un pat ar visu sutisanu pasam izmaksatu letak no adreses nevis no rokas..


Neatbalstu tos pārcenotos no eBay sapirktos par pāris dolāriem un pārdotus par 20€ vai speciāli pirktos peļņas nolūkiem, bet, piem., 5 paundus uzcenot 2x, neuzskatu, ka ir traki krimināli, jo tomēr laiks, nauda, ceļš un, pats svarīgākais, var uzmērīt un aptaustīt precīti. Piedevām pie pārdevēja nopirktā stāv, bet pašā saitā pat gribot nenopirksi.

Pati cenoju pēc preces kvalitātes un cik labi varētu "aiziet", tas nozīmē, ka dažas precītes ir dārgākas, bet gadās arī stipri lētākas, jo atnāk tādas, par kurām pat tos 3 eur prasīt negribās.. ;D


Arī es šodien tieši par to domāju, jo pamanīju apģērbu, kuram uzlikta neadekvāti augsta cena. Tās meitenes vēlas nopelnīt, iespējams, atrodas arī meitenes, kas palīdz šo vēlmi realizēt, nopērkot lētu Ķīnas ražojumu, to nopērkot par daudzkārt augstāku samaksu. Bet pārdevējs jau var norādīt kādu cenu vēlas, pircēja ziņā ir izvērtēt, vai ir vērts iegādāties šo apģērbu.

Manā skapī gan nav milzīgs piedāvājums, tomēr es, pārdodot šīs kleitas nenopelnītu neko, jo cena uzlikta zemāka nekā par tām maksāju pati, jo mans mērķis nav nopelnīt, bet gan dot iespēju šīm drēbītēm atrast īpašnieku, kuram tās derēs un iepriecinās :) 


Ar veco profilu tirgojoties aiz laba garastavokļa reizēm komentaros zem apģērba ierakstīju, kur un kadas summas konkrēto preci var iegadaties divreiz lētak Smejošs iespejams biju paris pardeveju melnaja saraksta Nokautrējies

 

 

 


man vislabaak patiik beernu apgjeerbs no ali- kostiimi,nesen redzeeju,cena uz pusi augstaaka.....

1 - 7 с 7