Dzimšanas dienas idejas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dzimšanas dienas idejas?

Sveikas..par cik man tuvojās dzimšanas diena..šoreiz ir tā,ka vairs galīgi nav ideju kā nosvinēt. Jūs nevarat palīdzēt un dalīties pieredzē kā Jūs svinat? :) Gribas kaut ko aktīvu,negribas sēdēt vienkārši mājās pie galda :( Viesu skaits arī nav pārāk liels,ap 6 cilvēki..bet nu tas ir pietiekams,lai būtu aktivitātes. :) Būtu ļoti priecīga par kādām idejām! :)

11 Ответы

Vai tad tiešam neviena nesvin dzimšanas dienu? :)

izdomajiet tematiku

paargeerbties, un konkursi, atrakcijas, taadas kaada bija teema

speele ir nirdziiga, pasaki vienam lai notelo kaadu dziivnieku, bet auditorijai aizliegt teikto tieshi to ko vinam jaaraada, tas ir diezgan jautri

Paldies, bet man šoreiz negribas majas svinēt :( Gribu kadu aktivitati..

Ar katru dienu,laiks kļūst siltāks un jaukāks,kāpēc gan nesvinēt dzimšanas dienu kempingā,svaigā gaisā ar aktivitātēm!

Ļoti interesanta aktivitate neatkarigi no vietas ir tāda, ka iepriekš sagatavo anketu, ar visadiem jautajumiem, piem. par ko berniba gribeja klut, kadas valstiiis ir bijis, ko uzskata par savu labako ipasibu utt, tad visi ciemiņi aizpilda anketas, un pa vienam katrs izvelk random anketu,lasa atbildes,un parejiem jauzmin kurš no vieisiem tas ir :) 

Es esmu riteņbraukšanas piekritēja - savu dzimšanas dienu pagājušgad svinēju Vienības braucienā Siguldā :)

Laiks patiesi kļūst aizvien siltāks un izbrauciens/pikniks būtu manā gaumē :)

Lai veiksmīga plānošana un svinēšana!

Paldies! :) Ja,es ļoti ceru,ka nesnigs vairs. :)

Es parasti atrodu kādu kas vadīs konkursus

Pēdējā laikā kkur braucu, piemēram, uz citu pilsētu. Tāpat ja svini mājas, vari izdomāt kādu tematiku, piemēram, 80 gadu stils, pidzamballe, havajiesi utt.

1 - 10 с 11