tetovējumi vai pīrsingi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

tetovējumi vai pīrsingi

Sveikas!

Vai jums ir uz ķermeņa kāds tetovējums vai pīrsings? Kas un kur? Kāds bija iemesls šādam solim Nevainīgs  Man nav ne viens, ne otrs, bet ap 16-17 g.v. apsvēru domu par pīsingu nabā vai mēlē... nu jau esmu nomierinājusies Aci miedzošs

10.07.2013 13:33

Man ir gan tetovējums, gan pīrsings.. Pīrsings ir nabaa, ļoti patika un ļoti gribēju, lai gan mamma neļaava. Pīrsings man jau ir 4 gadus, dūru vienkaarsi taa-iegaaju salonaa ASV,kurš tikko vēraas vaļaa, vel notika remontdarbi un vienkaarši ņēma čalis un izdūra :D

Tetovējums man ir uz pēdas virspuses(es nezinu kaa to vietu sauc:O ) takaa pie potiites un uz priekshu gandriiz liidz kaaju pirkstiem, bezgaliibas ziime ar spalvinju galaa, vienaa pusee rakstiits love, otraa life..Sis tetovējums tapa vienkaarshi taapat-braalja draudzene braalim uzdaavinaaja tetoveeshanas ieriici ar visiem shtruntiem,liidz ar to nebija neviens briivpraatiigais, kas izmeegjinaas, jo braalis jau nav tetoveetaajs nekaads, vienkaarshi smuki ziimeee. :D nu taa arii tapa.. tagad ir jaapabeidz, jo pashas vainas deel, vins ir izbaleejis un sur tur nav ietetoveejies, jo "niezeeja pirksti" un vajadzeeja kreveli izkashaat :D

Bet noteikti domaaju par veel tetoveejumiem, piirsingus gan vairs neee. 

10.07.2013 14:07

es atkal nezinu, kā sauc to vietu, kur man ir  pīrsings Smejošs  iečekoju google-tas ir TRAGUS )))), īsāk sakot, tāds mazs skrimslītis ārējās auss ejas priekšpusē. brīnos, kā es vispār uz ko tādu sadušojos, jo krītu bezsamaņā pie visāda veida duršanas sāpēm, un turklāt vēl meistare ilgi nevarēja aiztaisīt ciet auskaru, un auss asiņoja Smejošs vispār esmu tāds neārišķīgs cilvēks, bet ļoti gribējās kādu pīrsingu. dažādu estētisku apsvērumu dēļ ierastās dūršanas vietas nederēja (nabai-riepa nav plakana, mēle-bail durt, deguns, uzacis, lūpas-āda nav perfekta utt.), par zoda izdūršanu gan vēl dažreiz aizdomājos, kaut arī vecums sen jau pēc 30 ))) un vēl pie zoba ir pielīmēts akmentiņš, kas bija modē kādu laiku atpakaļ-brīnumainā kārtā turās jau gadus 8-9.

tetovējumu arī dikti gribas, zinu pat kur un kādu-bet savu naudu diez vai tam tērēšu, ja nu tikai kāds apmaksās ))))

10.07.2013 14:16

> Natālija

es arii esmu visaas vietaas domaajusi ''piirsingot'', bet jaa, mani uzskati ir tieshi taadi pashi, man piemeeram vislaik ir gribeejies pirsingu virs luupas, bet par cik, man seja ir diezgan pumpaina visu laiku un problēmas tikt no taam valjaa, tad man skiet, ka tas piirsings pa vidu izskatiitos vienkaashi veel sausmiigaak :D

10.07.2013 14:26

Man ir 4 tetovējumi-uz pleca taurenis,uz skausta horoskopa zīme,starp lāpstiņām balodis ar sirsniņu,kuras vidū ir meitas iniciāļi un muguras lejasdaļā mans vārds skaistā ziedu vijumā.Kļuvu atkarīga no tetovējumiem 6 gadus atpakaļ un gribētu vēl.Par pīrsingiem neesmu domājusi un arī nedomāju.

10.07.2013 14:27

nu man vel nav ne viens ne otrs bet sovasar taisos gan tetovejumu nelielu taisit, gan jau sen izloloto sapni par pirsingu uzacii..:D

10.07.2013 14:28

> A.

man vēl ļoti-ļoti gribējās izdurt gar auss ārējo malu augšā kādus 5-7 caurumus un ielikt rindiņā skaistus akmentiņus (ķipa dīmanti Smejošs)-bet tad iedomājos pēc kāda eža izskatīsies tā auss otrajā pusē un pārdomāju :)

10.07.2013 14:29

Ja pārgāja, tātad nevajag. Man nepārgāja, kā arī zīmējums un vieta bija skaidra kādus pāris gadus jau pirms tetovēšanas. Tad arī vari būt droša, ka nenožēlosi. Noteikti vēl pagaidi, jo tas tomēr ir uz mūžu.

10.07.2013 14:31

> Take A SMILE

gatavojies kļūt par tattoo atkarīgo )) cik zinu, visiem, kam pirmais savējais patīk, pēc tam tik turpina vien sev tos "zīmēt" ))

10.07.2013 14:41

> Natālija

vispar nedomaju gan,vismaz ceru ka nekļušu par atkariigo no tetovejumiem..jo man nekad nav licies pievilcigs no vienas vietas notetoveets ķermenis:D gribu kko miniaturu ar īpašu  logo(skice top)..

10.07.2013 15:03

> Take A SMILE

neviens jau nesaka, ka klāsi ar tiem uzreiz visu ķermeni ;) manai draudzenei tie ir kādi 10 (vismaz kādreiz bija, varbūt ko jaunu palaidu garām), un visi diezgan nelieli un glauni-līdz ar to koptēls ir pa smuko, neko pielikt, ne atņemt :)

1 - 10 с 31