lietoto apģērbu "enerģija" - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

lietoto apģērbu "enerģija"

Sveikas! Vakar skatījos Iepirkšanās pavēlnieces un tur dalībniece izteicās, ka neiepērkas lietoto apģērbu veikalos, jo apģērbi uzņem cilvēku gan labo, gan slikto "enerģiju". Kā jūs pret šo lietu attiecaties? Vai ticat tam? Smejošs

16 Ответы

varbut tas ta ir,bet apgerbu it ka mes jau mazgajam

Neticu.Un,ja arī kas tāds ir,tad,piem.es ar savu milzīgi pozitīvo enerģiju to visu izšķīdinu,ka pāri nepaliek nekas.Un veļas pulveris tak arī palīdz,vai ne?Aizskalojam visu prom ar labajām domām.Nez,kāpēc,bet nedomāju,ka kāds šeit ievieto sludinājumu ar domu;lai nu kāda maita valkā to,ko esmu apvalkājusi.Tāpat par visiem pirkumiem,ko esmu darījusi saku milzīgu paldies.

Muļķības! Neviens taču nevelk mugura apģērbu neizmazgatu,lietoto.

varbut tas ta ir,bet apgerbu it ka mes jau mazgajam

Man skiet, ka tas ir vairak ticibas moments.

Dzirdeju ka ta ir, bet lietotu apgerbu vajag izlikt sala ,vai leduskapi ,aukstums nonem visu negativo energiju!Vēsais

Ja pie tā stingri ,,pieturās"un tic, tad sanāk visus apģērbus šūt pie šuvēja, jo arī veikalā pērkot, nevar zināt cik cilvēki pirms tam to pielaikojuši un atstājuši savu pozitīvo/negatīvo enerģiju. :)

energija ir visam,arii apgeerbam....kas grib ,tas tic,kas negrib-netic...

ja nemaldos,lietotaas dreebes vajadzeeja likt saldeetavaa uz kaadu laiku vai ariii aaraa sauliitee....un protams ar pozitiivaam domaam

Tas katrai pašai, manupraat,izlemjams.

Ja tic, tad taa ir, ja netic, tad nav ko satraukties. :)

Tas jau arī par visaam maaņticībaam arī. Ir taadi,kuri tic, ir taadi, kuriem liekas pilnīgas muļķības. :)

P.s. es taada ziņaa piekrītu tikai par rotaam/rotaslietaam.

Nesen skatījos Ekstrasensus.. Tur bija par briljantu īpašnieci, un vēlak atklaajas, ka nedriikst savas rotas ''aizdot'' vai nodot no rokas rokaa.

Nezinu kaa par bižutēriju (vieniigi esmu pret gredzeniem,kurus paardod lietotus), bet par daargajiem akmeņiem gan piekrītu.

Muļķības. Drīzāk jau spogulis uzņem visu ļauno enerģiju, ko tad man veikalā tāpēc nemērīt pie spoguļa apģērbu, ņemt līdzi savējo - vai kā. tas viss ir kaķa murgi un veci ticējumi, kuriem tic māņticīgi cilvēki. Katrs kaut kam ticam, tad nu ir cilvēki, kas tic enerģijām, ir cilvēki, kas tic visam citam. Lielveikalu apģērbs arī tikpat labi uzsūc visu enerģiju, kas vien ir - padomā tik - cik gan daudz cilvēku to nav mērījuši, apčamdījuši vai savu ļauno aci uzlikuši.

1 - 10 с 16