lietoto apģērbu "enerģija" - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

lietoto apģērbu "enerģija"

Sveikas! Vakar skatījos Iepirkšanās pavēlnieces un tur dalībniece izteicās, ka neiepērkas lietoto apģērbu veikalos, jo apģērbi uzņem cilvēku gan labo, gan slikto "enerģiju". Kā jūs pret šo lietu attiecaties? Vai ticat tam? Smejošs

26.03.2014 10:57

Domaju,ka slikta energija paradas taja bridi,kad jau pielaikojam apgerbu.Ir tacu ta,ka loti patik,uzvelc un  nav kaut ka, ta,ka gribetos.

26.03.2014 10:59

Muļķīgi ticējumi,ja tam tic un pilnā nopietnībā pievēršas,tad tas arī tā ir.

26.03.2014 11:19

Es atkal esmu dzirdējusi tādu lietu- ja lieta (rota, drēbe u.c.) tiek atdota/uzdāvināta, tad iepriekšējā saimnieka enerģija seko tai nu vai iemiesojas (nezinu, kā pareizi to nosaukt), bet ja, par to tiek maksāta naudiņa, tad tā lieta attīroties no šim te enerģijām....

26.03.2014 11:48

> mjau

P.s. es taada ziņaa piekrītu tikai par rotaam/rotaslietaam.

Nesen skatījos Ekstrasensus.. Tur bija par briljantu īpašnieci, un vēlak atklaajas, ka nedriikst savas rotas ''aizdot'' vai nodot no rokas rokaa.

Nezinu kaa par bižutēriju (vieniigi esmu pret gredzeniem,kurus paardod lietotus), bet par daargajiem akmeņiem gan piekrītu.

+++ 

Nekad neesmu sajutusi vibrācijas no šeit nopirktā apģērba, apaviem vai somām :)))

26.03.2014 11:57

tas viss ir cilvēka pašā galvā....mēs ar savām domām piesaistām vai nu pozitīvo vai negatīvo..:)domām ir liels spēks-tās realizējas....

Pareizi- nebūsim ne kripatiņu māņticīgas, bet (pār)dosim un ņemsim(pirksim) ar mīlestību un labvēlību! (Ja nu kāds tiešām ar nodomu šeit vai citur perina nelabas domas, tad jau pirmkārt ir sodījis ar to pats sevi, jo, kā saka, Dievs tāpat redz visu...)

11 - 16 с 16