Atlaides veikalos - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atlaides veikalos

čau,meitenes.

Skatos Iepirkšanās pavēlnieces sēriju ar Aiju (rudmati). Un tur bija fragments, ka viņa jautāja atlaidi veikalā?! Nedaudz apmulsu, nekad nebiju domājusi, ka tādos veikalos jautā pēc atlaides. :D Es saprastu stūra/ielu veikaliņos...

esat tā darījušas?  

26.03.2014 14:58

Domā... Piedalos šovā - man noteikti iedos atlaidi!! Naivi tā domāt..

Es jau arī domāju par tādu atziņu :d

26.03.2014 15:13

Tas ir pieradums,visi tak prasa atlaidi vienalga cik liela summa ir. Pat šeit tāpat dara,nekaunīgi un uzbāzīgi dažreiz pat. Tāpēc neliekas,ka tas ir kaut kas īpašs,es pat izsmējos :D

26.03.2014 15:18

Nu nezinu,ja pajauta,neviens jau galvu nost neraus par to-iedos atlaidi,iedos,ja nedos,tad nebus. Nav jau nekas tads,kadel butu jakaunas,protams,viss atkarigs kaa tu to prasi ,kada toni un cik lielu atlaidi pieprasi. 

Jau ieprieks atvainojos-nav garumzimes.

26.03.2014 15:27

Esmu jautājusi par atlaidi vienā no visiem zināmiem veikaliem, jo kārotajai kleitai bija mazs defektiņš- atlaidi neiedeva, lai arī jautāju mierīgi un pieklājīgi. Domāju, ka šadai atlaižu diedelēšanai ir nepieciešama izcila saldmēlītes daba.

26.03.2014 15:30

es ari esmu prasijusi atlaidi reservedaa kad pirku svarkus bet viile bija pa pusei atnakusi viena sturii vala.

neko nedeva,un cits tads izmers nebija. nemu tapat ,labi man tas neko sarezgitu neprasija piesedos pie sujmasinas un parsuvu visu malu.Bet taa stulbi.

> Dudinja

Tas ir pieradums,visi tak prasa atlaidi vienalga cik liela summa ir. Pat šeit tāpat dara,nekaunīgi un uzbāzīgi dažreiz pat. Tāpēc neliekas,ka tas ir kaut kas īpašs,es pat izsmējos :D

Es zinu, ka atlaides prasa visur, arī te, tikai šoreiz likās jocīgi, ka iepirkšanās centra veikalos jautā;)

26.03.2014 15:34

ja, par braketam precem ari uzskatu ka vismaz butu atlaides devusi.. bet nu tas skiet retums

Man UK, kad pirku blūzi, kurai arī bija pēdējais mans izmērs un arī krāsa,bija diedziņš minimāli iznācis, es pat to nebiju pamanījusi, tad piegāju pie kases, viņi jau lika maisā, kad ieraudzīja to defektiņu un pajautāja, vai pirkšu, atbildēju"jā" un bez nekādas prasīšanas paši iedeva atlaidi! 

Latvijā tā paskopāk. :D

1 - 9 с 9