Meitenes,Jūsu neparastākā pieredze ar drēbju pielaikošanu? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenes,Jūsu neparastākā pieredze ar drēbju pielaikošanu?

Lūdzu,padalieties,kur un kā parasti mērat noskatītos apģērbus,apavus, ja tiekaties ar pircējām/pārdevējām pilsētas centrā? Vai ejat kādā apģērbu veikalā kabīnē? Uzņemat pie sevis mājās? Ir bijuši kādi traki kuriozi?Aci miedzošs

26.03.2014 21:16

Esmu merijusi gan t/c kabine,gan ari majas.A ko darit Vēsais

26.03.2014 21:16

Mēs vienmēr ar pircējaam tiekamies Alfaa/Origo/Stirnu ielas RIMI un tad jaa - apģērbu veikala kabīnē pieķerot līdz it kaa mērīt kaut ko no veikala sortimenta ;D

26.03.2014 21:21

Es parasti nemēru , bet gan uz dullo paņemu , cerot, ka derēs :D 

26.03.2014 21:24

Par merisanu skatos divejadi.Kops gadijuma,kad dama izplesa caurumu un pateica,ka nemaksas vairs tik daudz,cik prasits,skeptiski skatos uz merisanos,jo,ko var zinat-atkal speciali kaut ko izdaris un pateiks,ka ta bija.

26.03.2014 21:30

> Janeta

Par merisanu skatos divejadi.Kops gadijuma,kad dama izplesa caurumu un pateica,ka nemaksas vairs tik daudz,cik prasits,skeptiski skatos uz merisanos,jo,ko var zinat-atkal speciali kaut ko izdaris un pateiks,ka ta bija.

Kas par nekaunību! :O

> Janeta

Nopietni??? Pārsteigts Ko tādu nekad nebiju te dzirdējusi! Cik nešpetna pircēja gadījās!!

26.03.2014 21:31

Исправлено 01.04.2014 15:18

> puma422

Mēs vienmēr ar pircējaam tiekamies Alfaa/Origo/Stirnu ielas RIMI un tad jaa - apģērbu veikala kabīnē pieķerot līdz it kaa mērīt kaut ko no veikala sortimenta ;D

Jā,es arī parasti rīkojos tieši šādi,jo man uz māju parasti neviens nebrauc-ar sabiedrisko transp. nepilna stunda ceļa no centra, kaut gan kādas 4x atbrauca gan! Aci miedzošs

26.03.2014 21:32

> puma422

> Janeta

Kas par nekaunību! :O

Diemžēl! Beigas pati izmetu to drēbi,jo neuzdrīkstētos tirgot talak kaut ko,ko kads ir saplesis. 

26.03.2014 21:33

> Vai kādam ir VĒL lētāk? :)

> Janeta

Nopietni??? Pārsteigts Ko tādu nekad nebiju te dzirdējusi! Cik nešpetna pircēja gadījās!!

Viņai paveicas,ka man bija ļoti labs noskaņojums un vieglak bija izmest,neka kašķēties,lai jau viņai dzīvē veicas,ne ta? :)

26.03.2014 21:37

Es pati neesmu mērījusi,bet kad manas drēbes grib mērīt vienmēr ielaižu sava dzīvoklī vai sarunāju uzmērīt pie draudzenes veikalā kabīnītē, negribu,lai manas drēbes vazā pa publiskās tualetes grīdu.. Bet nav gadijies kad meitenes gribetu tkties aprus dzivokla..

Bija gan reiz atnakusas meitenes,un istaba merija 4 maisus ar drebeem,rezultata gan šķita,ka trūkst dažas nesvarīgas maiciņas.. :(

1 - 10 с 52

Последнее на форуме
Izpārdodu
Dress VIP сегодня, 07:48
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!
IECH вчера, 21:52