Meitenes,Jūsu neparastākā pieredze ar drēbju pielaikošanu? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenes,Jūsu neparastākā pieredze ar drēbju pielaikošanu?

Lūdzu,padalieties,kur un kā parasti mērat noskatītos apģērbus,apavus, ja tiekaties ar pircējām/pārdevējām pilsētas centrā? Vai ejat kādā apģērbu veikalā kabīnē? Uzņemat pie sevis mājās? Ir bijuši kādi traki kuriozi?Aci miedzošs

26.03.2014 21:51

Исправлено 26.03.2014 21:54

> Doogma

Es pati neesmu mērījusi,bet kad manas drēbes grib mērīt vienmēr ielaižu sava dzīvoklī vai sarunāju uzmērīt pie draudzenes veikalā kabīnītē, negribu,lai manas drēbes vazā pa publiskās tualetes grīdu.. 

Piekrītu, jātiekas kādā patīkamā vietā, man patīk GC.

Es pati gan vienmēr laižu pie sevis dzīvoklī, bet kad vīrs mājās,lai drošāk būtu...

26.03.2014 22:21

Kādi tad vēl var būt varianti, ja pircējs saka, ka grib piemērīt tad tikai 2 - ja ir iespēja, tad mājās, ja nav tādas iespējas, tad tuvākajā veikalā. Ir bijis, ka mēra arī WC.

01.04.2014 15:11

> Santa

Es parasti nemēru , bet gan uz dullo paņemu , cerot, ka derēs :D 

es ar

01.04.2014 15:11

> Santa

es ar

> zaiza

> Santa

es ar

Protams,tā arī var darīt, jo pēc tam jau šeit var ielikt un pārdot vai iemainīt tālāk,ja tomēr mājās izrādās,ka īsti neder! Smaidīgs

01.04.2014 15:13

Исправлено 01.04.2014 17:44

> zaiza

> Santa

es ar

Protams,tā arī var darīt, jo pēc tam jau šeit var atkal ielikt un pārdot vai iemainīt tālāk,ja tomēr mājās izrādās,ka īsti neder! Smaidīgs

01.04.2014 15:20

Es domaju vienmer ta,negribu lieki teret savu un pircejas,vai pardevejas laiku,un iet merit veikala debes,lai velak izradas ka vinas neder. Pati sensos uzreiz uzrakstit visus izmerus,vai jautaju lai pardeveja man visu izmerija. Tad jau satiekos un uzreiz perku. :) Vai esmu ar mieru lai brauc pie manis majas. :) 

01.04.2014 15:23

Pati nekad nemēru drēbes, reizēm gan ir gadījies nožēlot, bet neko...tā kā strādāju Rīgā, bet dzīvoju 90km attālumā, mērīšanās man vienmēr ir šķitusi problēma, jo ļoti nepatīk šīs piemērīšanas wc vai veikalu kabīnēs. Es pircējām parasti pasaku, ja neder, tad var ar mani sazināties un preci atdot, protams, ne jau pēc nedēļas, parasti pietiek ar 1 dienu, nesusi atpakaļ gan vēl neviena meitene nav. :)

01.04.2014 15:29

> vinnijs

Pati nekad nemēru drēbes, reizēm gan ir gadījies nožēlot, bet neko...tā kā strādāju Rīgā, bet dzīvoju 90km attālumā, mērīšanās man vienmēr ir šķitusi problēma, jo ļoti nepatīk šīs piemērīšanas wc vai veikalu kabīnēs. Es pircējām parasti pasaku, ja neder, tad var ar mani sazināties un preci atdot, protams, ne jau pēc nedēļas, parasti pietiek ar 1 dienu, nesusi atpakaļ gan vēl neviena meitene nav. :)

Es ari vienmer piedavaju tadu variantu,ja neder,nemsu atpakal :) Bet protams ne pec menesa :))) 

01.04.2014 15:39

Ja esmu kaa pircēja-nemēru,kaut kaa nepatīk taa čamaašanaas. Bet ja esmu paardevējas lomaa,rad nekad nav iebildumu,ja pircēja vēlas uzmērīt. Tikai pati gan bikses vairs nepirkšu nemērot,jo ļooooti daudz reižu sanaacis taa,ka paardevējas nav noraadījušas korektus izmērus un pēc tam maajaas esmu sapratusi,ka biksēm galīgi nav bijis mans izmērs.

11 - 20 с 52