Meitenes,Jūsu neparastākā pieredze ar drēbju pielaikošanu? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenes,Jūsu neparastākā pieredze ar drēbju pielaikošanu?

Lūdzu,padalieties,kur un kā parasti mērat noskatītos apģērbus,apavus, ja tiekaties ar pircējām/pārdevējām pilsētas centrā? Vai ejat kādā apģērbu veikalā kabīnē? Uzņemat pie sevis mājās? Ir bijuši kādi traki kuriozi?Aci miedzošs

01.04.2014 15:47

Pie manis atbrauca merit paris drebites meitene, kura lidzi bijas panemusi ari daudzeni, beigas izmerija abas visu manu skapja saturu (to, kas man nedereja, vai bija apnicis)  un protams, daudz ari nopirka! Bija jautri! :)

01.04.2014 15:47

Исправлено 01.04.2014 15:49

Pie manis atbrauca merit paris drebites meitene, kura lidzi bijas panemusi ari daudzeni, beigas uzmerija abas visu manu skapja saturu (to, kas man nedereja, vai bija apnicis)  un protams, daudz ari nopirka! Bija jautri! :)

01.04.2014 15:48

> Marija

Ja esmu kaa pircēja-nemēru,kaut kaa nepatīk taa čamaašanaas. Bet ja esmu paardevējas lomaa,rad nekad nav iebildumu,ja pircēja vēlas uzmērīt. Tikai pati gan bikses vairs nepirkšu nemērot,jo ļooooti daudz reižu sanaacis taa,ka paardevējas nav noraadījušas korektus izmērus un pēc tam maajaas esmu sapratusi,ka biksēm galīgi nav bijis mans izmērs.

Man ar ta bijis! Izmeri itka ok, bet majas uzmerot, izradas, ka neder! Bet ir gadijies ari preteji!

01.04.2014 15:48

> Marija

Ja esmu kaa pircēja-nemēru,kaut kaa nepatīk taa čamaašanaas. Bet ja esmu paardevējas lomaa,rad nekad nav iebildumu,ja pircēja vēlas uzmērīt. Tikai pati gan bikses vairs nepirkšu nemērot,jo ļooooti daudz reižu sanaacis taa,ka paardevējas nav noraadījušas korektus izmērus un pēc tam maajaas esmu sapratusi,ka biksēm galīgi nav bijis mans izmērs.

Man ar ta bijis! Izmeri itka ok, bet majas uzmerot, izradas, ka neder! Bet ir gadijies ari preteji!

01.04.2014 16:02

Tās retās reizes,kad vedu uz Rīgu kādai laikot drēbes ir dažādas,pēdējā laikā nepiekopju šo opciju.Ir bijis viens nepatīkams starpgadījums,kad iedodu laikot,meitene iet uzlaikošanas kabīnē,atdod atpakaļ un pēc tam man apsardze klāt,jo lielveikala teritorijā piekopju neatļautas lietas,labi kad viss beidzās mierīgi.Ir pārsvarā regulāri,kad no laikošanas atdot neizgrieztus uz āru,kā novelk,tā iemet maisā.arī bija gadījums ar jaunu kleitu,meitene uzlaikoja un atdeva atpakaļ,paduses neciešami pēc tam oda---bēē.par saplēstu raiferi vai kādu pogu laikojot,to var uzskatīt kā normu...

Ja esmu kā pircēja,nekad nemēru,uz aci redzu,derēs vai nē-šausmīgi nepatīk kavēt laiku sev un citiem.

01.04.2014 16:26

Tā kā ar meitiņu dzīvojos pa mājām,tad lielāko ties aicinu pircējas pie sevis mājās,lai var kārtīgi izmērīties,paskatīties kā uzauguma izskatās utt.Pati sev vēl neko neesmu pirkusi,tikai bērniem.Tur jau viss skaidrs :) Var bez mērīšanas ņemt :)

01.04.2014 17:06

Es darbiņa dodu visam merit ir kabinets ar lielo spoguli pilna garuma,vai ja kabinets aiznemts tad tualete.Pati skaistumkopšanas salonā strādāju.

Bet man ir bijis visādi esmu laikojusi lielveikala publiskajā tualetē un nākusi ārā pētīt pie izlietnem kur spogulis.Tad vēl Naba clab tualetē,bet tā veikalos uzlaikošanas kabīnēs.

Esmu cimperlīga,gribas lai labi izskatītos un justs labi,tāpēc vienmēr laikoju :))

01.04.2014 17:08

Un tikko atcerējos kuriozākais bija mājas iekšpagalmā laikot apavus,pielikt klāt svārkus,blūzīti...laikam derēs :D bet tas bija netālu no mana dzīvojamā rajona :D

01.04.2014 17:46

Vienmēr laipni gaidu pircējas pie sevis mājās. Tad tā nesteidzīgi izlieku visu uz mērīšanu un viss notiek bez liekas panikas.

Pati arī ļoti novērtēju, ja meitene uzņem mājās un cilvēcīgi piedāvā samērīties.

Esmu mērījusi 3 reizes pielaikošanas kabīnē, vienreiz tualetē (nē, diveiz)... Smejošs  Visas pārējās, šķiet, ņēmusi tāpat vai pie meitenēm mājās.

Ir gadījies, kad atsaku mērīšanas vietas izvēles dēļ. Pie vienas meitenes taisījos braukt uz Purvciemu. Tā vietā, lai uzņemtu pie sevis mājās (pirku svārkus, u.c.) - viņa piedāvāja laikoties netālajā Statoil...  

01.04.2014 17:58

Nekad neesmu atteikusi mērīties mājās, bet tik tālu neviena negrib braukt, ar, laikam, 3 izņēmumiem. Pati esmu mērījusi piemājas mežā, jo todien, ļoti neveiksmīgi pilna māja viesu bija un pārdevēja tieši garam brauca :D

Bet tā, ļauju vienmēr uzmērīt ar noteikumu, ka grasās pirkt, jo ir bijuši pāris dīvainie gadījumi, kad meitenes raksta, lai sarunātu uzmērīšanu, pēc tam pamērīs vēl citu pārdevēju kleitas un nopirkšot labāko.

Pati mēru tikai apavus un lietas, par kurām ir šaubas vai derēs, piem., bikses, kleitas (nestandarta augums) u.c.

21 - 30 с 52

Последнее на форуме
Izpārdodu
Dress VIP сегодня, 07:48
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!
IECH вчера, 21:52