Meitenes,Jūsu neparastākā pieredze ar drēbju pielaikošanu? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenes,Jūsu neparastākā pieredze ar drēbju pielaikošanu?

Lūdzu,padalieties,kur un kā parasti mērat noskatītos apģērbus,apavus, ja tiekaties ar pircējām/pārdevējām pilsētas centrā? Vai ejat kādā apģērbu veikalā kabīnē? Uzņemat pie sevis mājās? Ir bijuši kādi traki kuriozi?Aci miedzošs

01.04.2014 18:27

Man viskuriozākie gadījumi ar pielaikošnu saistās tieši ar piedāvājumu mērīt drēbes mājās, kad pārdevējas tur nav...tikai viņas vīrs :D

01.04.2014 21:13

> Visam - 50%

Man viskuriozākie gadījumi ar pielaikošnu saistās tieši ar piedāvājumu mērīt drēbes mājās, kad pārdevējas tur nav...tikai viņas vīrs :D

Jēziņ!!  Smejošs  

01.04.2014 21:27

Исправлено 01.04.2014 21:27

Mani no meiteņu piedzīvotā jo īpaši uzrunāja mērīšana piemājas mežā un mājās pie pārdevējas vīra,bet bez pašas pārdevējas! Smejošs

Paldies,ka veltijāt laiku un padalījāties, tiešām interesanti lasīt! Gaidam vēl kādu pieredzi- skumju vai jautru! Aci miedzošs

01.04.2014 21:44

> Vai kādam ir VĒL lētāk? :)

Mani no meiteņu piedzīvotā jo īpaši uzrunāja mērīšana piemājas mežā un mājās pie pārdevējas vīra,bet bez pašas pārdevējas! Smejošs

Paldies,ka veltijāt laiku un padalījāties, tiešām interesanti lasīt! Gaidam vēl kādu pieredzi- skumju vai jautru! Aci miedzošs

Labots: šodien, 21:27

hehe pievienojos:) par jautriem tiesam pasmieties var labi:D

01.04.2014 21:48

Es parasti nemeeru, jo ja neder, var vai nu notirgot taalaak, vai arii atdaavinaat kaadai draudzenei. 

Ja kaut ko paardodu, tad parasti aicinu pie sevis meeriities, bet taa kaa shobriid iislaiciigi dziivoju ne paaraak forshaa dziivoklii, tad shis variants atkriit un ja buus nepiecieshamiiba, naaksies izmantot veikalu kabiines. 

01.04.2014 22:02

Nekad nemēru, ņemu uz dullo, plus/ mīnus jau zinu derēs vai nē, nu ja nu tomēr nederēs - tāpēc jau skapis ir domāts :).

Par mājās aicināšanu, noteikti neaicinātu pilnīgi svešu cilvēku pie sevis uz mājām un arī pati nekad svešā mājā neeju, ir bijis, ka meitene grib pamērīt lietiņu un esam sarunājušas tikties pie viņas mājas, tad iedodu drēbīti līdzi un pati tajā laikā pasēžu mašīnā.

01.04.2014 22:10

Исправлено 02.04.2014 07:28

Mana visspilgatākā pieredze ar apavu mērīšanu...automašīnā...Norunājam ar sievieti tikties pie Spices,lai pielaikotu augstpapēžu zābakus..Domāju nu forši,varēšu kārtīgi uz soliņa t.c Spice pielaikot apavus,bet mani toreiz sagaidīja īstais cirks..Sievieite zvana un saka,esmu atbraukusi,tāda un tāda mašīna nāciet pie manis..Ok,domāju nu atnākšu ,pamērīšu ārpusē,nav jau problēmu, un nav jau kleita,kur būtu jāģerbjas līdz apakšibksēm..Kaut gan ārā bija marta sākums un bija diezgan dubļains un auksts laiks,tomēr,nav jau  tik traki priekš apaviem. Ok,pienāku pie auto,sievieite sēž automašīnā,un netaisas pat kāpt ārā,pamāj ar roku un rāda ar žestu,lai sēžos iekšā. Ok, es atvēru durvis,domāju nu tulīt dos apavus,es tos uzvilkšu,pastaigāšu blakus,bet dāma saka lai sēžos un mēru  iekšā un savādāk nekādīgi nē! Bļāviens,es visu saprotu,bet tie bija augstpapēžu botiljoni,kuriem bija diezgan augsts papēdis,kā var saprast normāli vai der un var kārtīgi pajiet,ja nedrīkst pilnā augumā uzkāpt uz tiem..Ok,tomēr zābaciņi man patika,un ļoti tos vēlējos,uzvelku iekšā,bet saprotu,ka ir ļoti par lielu,uz ko dāma atblid,kā par lielu? Tiešām par lielu? Varbūt tomēr nē? Es biju kā mēli norījusi,bļāviens,tu normāli pat nepiedāvā pielaikot diezgan dārgus apavus par 85 eiro,un vēl man tagad ir jāņēm tos tikai tāpēc,ka tu brauci no Jūrmalas..es atvainojos,bet bija vienkārši sviests..domāju,ka tai dāmai arī neviens tā un nenopirks apavus,jo tā ir kautkāda necieņa..ja uzskata,ka man ir jādavina nauda un jājūtas nēerti,ka viņai nācās braukt,bet man nederēja,pielaikojot tādos apstākļos..interesanti,viņa arī pērk tā apavus un drēbes?

Es paradti paprasu izmerus un pa apaviem jautaju vai atbilst rakstitajam un piemeru,bet ja uz mainu.tad vienalga bus bus vai nebus nebus.:D

01.04.2014 22:33

> Taure

Mana visspilgatākā pieredze ar apavu mērīšanu...automašīnā...Norunājam ar sievieti tikties pie spices,lai pielaikotu augstpapēžu zābakus..Domāju nu forši,varēšu kārtīgi uz soliņa t.c Spice pielaikot apavus,bet mani toreiz sagaidīja īstais cirks..sievieite zvana un saka,esmu atbraukusi,tāda un tāda mašīna nāciet pie manis..ok,domāju nu atnākšu ,pamērīšu ārpusā,nav jau problēmu, un nav jau kleita,kur būtu jāģerbjas līdz apakšibksēm..Kaut gan ārā bija marta sākums un bija diezgan dubļains un auksts laiks,tomēr,nav jau  tik traki priekš apaviem. Ok,pienāku pie auto,sievieite sēž automašīnā,un netaisas pat kāpt ārā,pamāj ar roku un rāda ar žestu,lai sēžos iekšā. Oks es atvēru durvis,domāju nu tulīt dos,es tos uzvilkšu,pastaigāšu blakus,bet dāma saka lai sēžos un mēru  iekšā un savādāk nekādīgi nē! Bļāviens,es visu saprotu,bet tie bija augstpapēžu botiljoni,kuriem bija diezgan augsts papēdis,kā var saprast normāli vai der un var kārtīgi pajiet,ja nedrīkst pilnā augumā uzkāpt uz tiem..Ok,tomēr zābaciņi man patika,un ļoti tos vēlējos,uzvelku iekšā,bet saprotu,ka ir ļoti par lielu,uz ko dāma atblid,kā par lielu? Tiešām par lielu? Varbūt tomēr nē? Es biju kā mēli norījusi,bļāviens,tu normāli pat nepiedāvā pielaikot diezgan dārgus apavus par 85 eiro,un vel man tagad ir jāņēm tos tikai tāpēc,ka tu brauci no Jūrmalas..es atvainojos,bet bija vienkārši sviests..domāju,ka tāi dāmai arī neviens tā un nenopirks apavus,jo tā ir kautkāda necieņā..ja uzskata,ka man ir jādavina nauda un jājūtas nēerti,ka viņai nācās braukt,bet man nederēja,pielaikojot tādos apstākļos..interesanti,viņa arī pērk tā apavus un drēbes?

Labots: šodien, 22:13

Ak, jā ,gribēju nopirkt Cavalli kurpes. Nācās piebraukt pie kundzes uz darbu, pielaikot drīkstēju savā auto, staigāt nedrīkstēju. Protams, ka nenopirku :D)))

> Taure

Mana visspilgatākā pieredze ar apavu mērīšanu...automašīnā...Norunājam ar sievieti tikties pie spices,lai pielaikotu augstpapēžu zābakus..Domāju nu forši,varēšu kārtīgi uz soliņa t.c Spice pielaikot apavus,bet mani toreiz sagaidīja īstais cirks..sievieite zvana un saka,esmu atbraukusi,tāda un tāda mašīna nāciet pie manis..ok,domāju nu atnākšu ,pamērīšu ārpusā,nav jau problēmu, un nav jau kleita,kur būtu jāģerbjas līdz apakšibksēm..Kaut gan ārā bija marta sākums un bija diezgan dubļains un auksts laiks,tomēr,nav jau  tik traki priekš apaviem. Ok,pienāku pie auto,sievieite sēž automašīnā,un netaisas pat kāpt ārā,pamāj ar roku un rāda ar žestu,lai sēžos iekšā. Oks es atvēru durvis,domāju nu tulīt dos,es tos uzvilkšu,pastaigāšu blakus,bet dāma saka lai sēžos un mēru  iekšā un savādāk nekādīgi nē! Bļāviens,es visu saprotu,bet tie bija augstpapēžu botiljoni,kuriem bija diezgan augsts papēdis,kā var saprast normāli vai der un var kārtīgi pajiet,ja nedrīkst pilnā augumā uzkāpt uz tiem..Ok,tomēr zābaciņi man patika,un ļoti tos vēlējos,uzvelku iekšā,bet saprotu,ka ir ļoti par lielu,uz ko dāma atblid,kā par lielu? Tiešām par lielu? Varbūt tomēr nē? Es biju kā mēli norījusi,bļāviens,tu normāli pat nepiedāvā pielaikot diezgan dārgus apavus par 85 eiro,un vel man tagad ir jāņēm tos tikai tāpēc,ka tu brauci no Jūrmalas..es atvainojos,bet bija vienkārši sviests..domāju,ka tāi dāmai arī neviens tā un nenopirks apavus,jo tā ir kautkāda necieņā..ja uzskata,ka man ir jādavina nauda un jājūtas nēerti,ka viņai nācās braukt,bet man nederēja,pielaikojot tādos apstākļos..interesanti,viņa arī pērk tā apavus un drēbes?

Nu, laikam jau pārdevēja uzskatīja, ka Tev bija jājūtās ļoti pagodinātai un pateicīgai, ka vispār drīkstēji piemērīt viņas smalkos botiljonus pa 85 eiro...Smejošs 

31 - 40 с 52

Последнее на форуме
AtverSkapi uzlabojumi
Naktsvijole 56 минут назад
Izpārdodu
Dress VIP сегодня, 07:48
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!
IECH вчера, 21:52