Meitenes,Jūsu neparastākā pieredze ar drēbju pielaikošanu? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenes,Jūsu neparastākā pieredze ar drēbju pielaikošanu?

Lūdzu,padalieties,kur un kā parasti mērat noskatītos apģērbus,apavus, ja tiekaties ar pircējām/pārdevējām pilsētas centrā? Vai ejat kādā apģērbu veikalā kabīnē? Uzņemat pie sevis mājās? Ir bijuši kādi traki kuriozi?Aci miedzošs

01.04.2014 23:07

Man nevisai patīk kad brauc pie manis mājās,bet ko darīt,bija daudz pozitīvi gadījumi,kad brauca mērit vienu lietu,nopirka daudz citas drēbes par lielu summu,pirka gan kažokus,gan kleitas,gan džinsas,kurpes,vel agrakos ss.lv laikos,tagad cenšos tikai sūtīt,jo nav vairs laika tikties.

02.04.2014 07:24

> Visam - 50%

> Taure

Mana visspilgatākā pieredze ar apavu mērīšanu...automašīnā...Norunājam ar sievieti tikties pie spices,lai pielaikotu augstpapēžu zābakus..Domāju nu forši,varēšu kārtīgi uz soliņa t.c Spice pielaikot apavus,bet mani toreiz sagaidīja īstais cirks..sievieite zvana un saka,esmu atbraukusi,tāda un tāda mašīna nāciet pie manis..ok,domāju nu atnākšu ,pamērīšu ārpusā,nav jau problēmu, un nav jau kleita,kur būtu jāģerbjas līdz apakšibksēm..Kaut gan ārā bija marta sākums un bija diezgan dubļains un auksts laiks,tomēr,nav jau  tik traki priekš apaviem. Ok,pienāku pie auto,sievieite sēž automašīnā,un netaisas pat kāpt ārā,pamāj ar roku un rāda ar žestu,lai sēžos iekšā. Oks es atvēru durvis,domāju nu tulīt dos,es tos uzvilkšu,pastaigāšu blakus,bet dāma saka lai sēžos un mēru  iekšā un savādāk nekādīgi nē! Bļāviens,es visu saprotu,bet tie bija augstpapēžu botiljoni,kuriem bija diezgan augsts papēdis,kā var saprast normāli vai der un var kārtīgi pajiet,ja nedrīkst pilnā augumā uzkāpt uz tiem..Ok,tomēr zābaciņi man patika,un ļoti tos vēlējos,uzvelku iekšā,bet saprotu,ka ir ļoti par lielu,uz ko dāma atblid,kā par lielu? Tiešām par lielu? Varbūt tomēr nē? Es biju kā mēli norījusi,bļāviens,tu normāli pat nepiedāvā pielaikot diezgan dārgus apavus par 85 eiro,un vel man tagad ir jāņēm tos tikai tāpēc,ka tu brauci no Jūrmalas..es atvainojos,bet bija vienkārši sviests..domāju,ka tāi dāmai arī neviens tā un nenopirks apavus,jo tā ir kautkāda necieņā..ja uzskata,ka man ir jādavina nauda un jājūtas nēerti,ka viņai nācās braukt,bet man nederēja,pielaikojot tādos apstākļos..interesanti,viņa arī pērk tā apavus un drēbes?

Labots: šodien, 22:13

Ak, jā ,gribēju nopirkt Cavalli kurpes. Nācās piebraukt pie kundzes uz darbu, pielaikot drīkstēju savā auto, staigāt nedrīkstēju. Protams, ka nenopirku :D)))

Nebija gadījumā sieviete ar  melnajiem gariem matiem? :)

02.04.2014 08:30

> Vai kādam ir VĒL lētāk? :)

> Taure

Mana visspilgatākā pieredze ar apavu mērīšanu...automašīnā...Norunājam ar sievieti tikties pie spices,lai pielaikotu augstpapēžu zābakus..Domāju nu forši,varēšu kārtīgi uz soliņa t.c Spice pielaikot apavus,bet mani toreiz sagaidīja īstais cirks..sievieite zvana un saka,esmu atbraukusi,tāda un tāda mašīna nāciet pie manis..ok,domāju nu atnākšu ,pamērīšu ārpusā,nav jau problēmu, un nav jau kleita,kur būtu jāģerbjas līdz apakšibksēm..Kaut gan ārā bija marta sākums un bija diezgan dubļains un auksts laiks,tomēr,nav jau  tik traki priekš apaviem. Ok,pienāku pie auto,sievieite sēž automašīnā,un netaisas pat kāpt ārā,pamāj ar roku un rāda ar žestu,lai sēžos iekšā. Oks es atvēru durvis,domāju nu tulīt dos,es tos uzvilkšu,pastaigāšu blakus,bet dāma saka lai sēžos un mēru  iekšā un savādāk nekādīgi nē! Bļāviens,es visu saprotu,bet tie bija augstpapēžu botiljoni,kuriem bija diezgan augsts papēdis,kā var saprast normāli vai der un var kārtīgi pajiet,ja nedrīkst pilnā augumā uzkāpt uz tiem..Ok,tomēr zābaciņi man patika,un ļoti tos vēlējos,uzvelku iekšā,bet saprotu,ka ir ļoti par lielu,uz ko dāma atblid,kā par lielu? Tiešām par lielu? Varbūt tomēr nē? Es biju kā mēli norījusi,bļāviens,tu normāli pat nepiedāvā pielaikot diezgan dārgus apavus par 85 eiro,un vel man tagad ir jāņēm tos tikai tāpēc,ka tu brauci no Jūrmalas..es atvainojos,bet bija vienkārši sviests..domāju,ka tāi dāmai arī neviens tā un nenopirks apavus,jo tā ir kautkāda necieņā..ja uzskata,ka man ir jādavina nauda un jājūtas nēerti,ka viņai nācās braukt,bet man nederēja,pielaikojot tādos apstākļos..interesanti,viņa arī pērk tā apavus un drēbes?

Nu, laikam jau pārdevēja uzskatīja, ka Tev bija jājūtās ļoti pagodinātai un pateicīgai, ka vispār drīkstēji piemērīt viņas smalkos botiljonus pa 85 eiro...Smejošs 

a kā savādāk,viņai bija taču krutais džips,tātad man bija jādomā,ka viņa ir krutā un man ir jāņēm tos zābakus,un katru reizi jāpielīmē kāja ar līmi pie zābak,lai nekrīt ārā kāja :)

02.04.2014 08:46

> Taure

> Visam - 50%

> Taure

Labots: šodien, 22:13

Ak, jā ,gribēju nopirkt Cavalli kurpes. Nācās piebraukt pie kundzes uz darbu, pielaikot drīkstēju savā auto, staigāt nedrīkstēju. Protams, ka nenopirku :D)))

Nebija gadījumā sieviete ar  melnajiem gariem matiem? :)

Nē, gaišmate Pulkveža Brieža ielā :D

02.04.2014 09:06

Исправлено 02.04.2014 09:07

lasu un juutos kaa no jumta nokritusi,jo nekad neesmu piedaavaajusi braukt pie manis meriities un arii neesmu sanjeemusi uzaicinaajumu braukt ciemos meeriit pashai! ja juus peerkat dreebi pa paaris eiro,tad braukt uz otru Riigas galu uzmeeriit,jums liekas kaa piedziivojums vai kaa? :d

Pati pērku nemērot, jo negribu tērēt ne savu, ne citu laiku:) Ja neder, lieku savā profilā. Ja kāda meitene grib piemērīt, tad aicinu pie sevis:)

02.04.2014 09:29

> zaiza

lasu un juutos kaa no jumta nokritusi,jo nekad neesmu piedaavaajusi braukt pie manis meriities un arii neesmu sanjeemusi uzaicinaajumu braukt ciemos meeriit pashai! ja juus peerkat dreebi pa paaris eiro,tad braukt uz otru Riigas galu uzmeeriit,jums liekas kaa piedziivojums vai kaa? :d

Labots: šodien, 09:07

Parasti jau tas notiek, ja sanāk ar nelielu līkumu vai pa ceļam. Vakar, piem., strādāju Andrejsalā un kas man grūti pirms braukšanas mājās, pie tam ar riteni, aizmīties tur pat blakus uz Alberta ielu.. Pie manis gan vienreiz meitene speciāli brauca, bet tas tāpēc, ka kurpes vajadzēja jau uz nākamo dienu.
Vai speciāli brauc, ja traki daudz mantu gribās uzmērīt.

02.04.2014 09:33

> Inky

> zaiza

Parasti jau tas notiek, ja sanāk ar nelielu līkumu vai pa ceļam. Vakar, piem., strādāju Andrejsalā un kas man grūti pirms braukšanas mājās, pie tam ar riteni, aizmīties tur pat blakus uz Alberta ielu.. Pie manis gan vienreiz meitene speciāli brauca, bet tas tāpēc, ka kurpes vajadzēja jau uz nākamo dienu.

Tu pa Riigu? es vislaik domaaju,ka citaa pilseetaa,vai tikai periodiski?Smejošs

02.04.2014 09:44

> zaiza

hmmm.. Nu bet kā- es jau tāpat tai lietiņai braucu pakaļ- ja patīk, kaut vai uz otru pilsētas galu- jā. Un kādēļ pie reizes neuzmērīt? :)  Nevēlos naudu atdot par lietu, kas man neder, nepiestāv... Ja dzīvoju Mežciemā un braucu uz Spici nopirkt maiciņu- sanāk tas pats vien. ;)

02.04.2014 09:57

> zaiza

> Inky

> zaiza

Tu pa Riigu? es vislaik domaaju,ka citaa pilseetaa,vai tikai periodiski?Smejošs

A kas traucē no pieRīgas pilsētas ar riteni braukāt?! ;D Vienkārši uz darbu/skolu sanāk nevis pāris km, bet tie pāris + 10 :) Strādāju un mācos Rīgā, guļu pieRīgā mājās..

41 - 50 с 52