Atkal nevaru atvērt vēstules!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atkal nevaru atvērt vēstules!!!

Kārtējo reizi visu citu izdarīt varu, bet vēstules atvērt nevaru... Kā to var labot?

Tākā - tās meitenes, kuras ir rakstījušas un neesmu atbildējusi, piedodiet, kad varēšu, tad atbildēšu.

28.03.2014 10:42

Ļoti reti gadās šāda problēma. Nav novērota jau labu laiku. Viss strādā :)

28.03.2014 10:43

Sveiki,

Ja optimizācijas darbi norit ilgāk kā iecerēts, tad tikmēr cache tīrīšanai nebūs jēgas. Paldies par pacietību, mēs domāsim labāku risinājumu šai problēmai!

28.03.2014 10:53

> Inky

> Sabīne

> Inky

F5 daudzas reizes pēc kārtas, ja izmet logu, ja lapa nestrādā. Pirms tam gan pārlūka settingos jāiztīra Catched content. Pēcāk viss strādā un, ja gadās, ka nestrādā - F5.

Ja vēstules never vaļā, es parasti atveru vairākas cilnes (tabs) un katrā uz vēstules uzspiežu pa 1 klikšķim. Pēc minūtes parasti vismaz vienā cilnē vēstule ir atvērusies.

Ja pazudusi vai nestrādā kāda poga, vienmer ir sludinājumi vai kontaktēšanās pa tiešo no lietotāja profila.

Ja vēl kādam kāda problēma, labrpāt palīdzēšu ar saviem dīvainajiem risinājumiem :D

kad man pirmo reizi parādījās šī problēma, prasīju savam brālim spečukam, lai visu apskata un iztīra. Apskatīja un pateica, ka vaina nav ne manā datorā, ne cash atmiņā, vaina lapā, jo arī viņam parasti tā lapa pēc mana lūguma pārbaudīt - neiet. Tāpēc kaut kas nav ar šo lapu, ja reiz tā un tik bieži.

Jā, tīrīšana man arī bieži nestrādā, bet atklāju, ka F5 strādā, ja lapa ir beigta labot. F5 ir tas pats refresh tikai tāds pamatīgs, kad lapu vajadzetu ieladēt pilnīgi no jauna, nevis no sagabātās atmiņas. Bieži nestrādā ar pirmo reizi, pati spaidu daudzas reizes no vietas, neatļaujot ielādēties un tad uz brīdi atļauju. Ja neielādē atkārtoju un pēc pāris rezēm jau aiziet. Es savā ziņā arī esmu spečuks, bet, protams, vai nemēģināt un savu dzīvi neatvieglot ;D

f5 nepalīdz. arī tagad varu uzturēties lapā tikai tad, ja spiežu uz mani sludinājumi, sarakste vai foruma tēmām. Ja uzspiežu - sākums, lapa parāda, ka notiek optimizācija utt. 

bet nu cenšos būt pacietīga un raudzīties saulainu skatu nākotnē - gan jau lapa sāks labāk strādāt!

11 - 13 с 13