tām kas tievē!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

tām kas tievē!!

sveikas,meitenes!

varbut Jus man varat pastastit,ka jus aturaties no saldumu ešanas...vai no parasta ediena,kad jutat ir par daudz,bet gribas veel est :D

varbut Jums zinami ,kadi labi vitamini,lai negribetos saldumus?zinu ir diezgan daudz piedavajumi tadiem,bet varbut kada ir tadus lietojusi?

29.03.2014 21:16

man ieteica, un es  dzeru hromu, tipa vitamini, speciali mazina kari pec saldumiem, un labvēlīgi ietekmē glikozes limeni asinis, labi vitamini.

29.03.2014 21:29

> winnis

> mjau

es ieteiktu sapirkties auglus un nolikt redzamaa vietaaa, taa, lai kad sagribaaas saldumus, uzreiz auglis buutu pa rokai. :)

bet neparspilet ar auglu daudzumu:) un izweleties tos kuros wismazam cukurs(fruktoze)

Augļi un ogas - gan svaigā, gan žāvētā veidā, arī pareizi (strauji) sasaldētas ogas ir gana labas. Šo produktu grupu ir jālieto saprātīgos daudzumos, vērtējot tos drīzāk kā veselīgu desertu, jo, neskatoties uz augļos un ogās esošajiem vitamīniem un minerālvielām, tie satur daudz cukuru (vienkāršos ogļhidrātus), kas nekontrolēti lietoti var izraisīt svara problēmas. Turklāt šos vitamīnus un minerālvielas tikpat labi un pat labāk ir iespējams uzņemt, iekļaujot savā ēdienkartē svaigus dārzeņus, kas ļaus iztikt bez nevajadzīgas papildu cukura devas mūsu uzturā. Vietējās ogas kā labs antioksidantu avots sezonas laikā vienmēr būs labāka izvēle par eksotiskajiem augļiem, kas ievesti no ārvalstīm.

Nu jaa, ta es arii domaaju. :)

Jo auglos arii cukurs ir daudz. Bet domaju, ka veseliigaak tomeer nekaa sokolaades visu laiku :)

29.03.2014 23:21

Nu vot taa, salasījos un sagribējaas kaut ko garšīgu, bet labi, ka nekaadu saldumu maajas nav, jaagrauž burkaani. Starpcitu arī diezgan saldi...:D 

Medus, rozīnes, dateles, vīģes arī saldum saldi. Es nemaz šos daudz nevaru ieēst.

29.03.2014 23:40

> mjau

Nu jaa, ta es arii domaaju. :)

Jo auglos arii cukurs ir daudz. Bet domaju, ka veseliigaak tomeer nekaa sokolaades visu laiku :)

tas gan:)

nu sokoladi war..es ja kadreiz pa retam sagribas tad pasu melnako:) bet ne sokoladi uzreiz wisu nostopet;D

30.03.2014 00:16

Es atceros, ka no augļiem vislabākais bija ābols, jo tur daudz ūdens. Kad sēdēju uz diētas, skolas.pusdienlaikā vienmēr apēdu lielu ābolu.

Un vēl nedriskt paralēli tievesanai lietot alkoholu. Tas arī kaitē

Es biju nopirkuši mazu dieras grāmatiņu (diemzel neatceros nosaukumu), bet man pirmo reizi palīdzēja. Tur katru dienu arī rakstīju ko ēdu, kas.arī palīdzēja notievet. Plus vingrojumi kājām, rokām no rīta pa 10-15 min. Nelietoju miltu produktus (baltos rīsus, makaronus, kartupeļus, maizi utt.). Maize un majonēze bija tas, ko neēdu vispār. Es atļāvos ēst pa saldumam retu reizi un man tas netraucēja. Protams bieži ēdu ābolus, kad gribējās ko iekost. Nedzēru gāzētus dzērienus.

Tā nu es mēneša laikā notieveju no 36.izmēra uz 32.izmēru. Reti kad man bija 34.izmērs - kurtkam un citam pasmagam apgerbam.

Kad beigšu barot pati savu jaundzimušo, tad meklēšu to grāmatu atkal un sākšu visu no jauna, jo esmu uzkāpuši atpakaļ uz 36.izmēru. Pagājušo reizi es pat neizgaju visu kursu (tur liakam bija kkādi 3 mēnešu kurss).

30.03.2014 00:17

Ja interesē varu interneta pameklēt to grāmatiņu - tā ir mazina un pabieza baltā.ar sarkanu un atbalzta Nike. :D

21 - 26 с 26