Pasta stacijas kļūda??!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pasta stacijas kļūda??!!

Sveikas!

Nezinu, vai pareizā vieta , kur sūdzēties, bet man atnāca nepareiza paciņa: meitene sūtīja man melnas vasaras kurpes ar pūķiem un pelēku vasaras kleitiņu, bet atnāca gara, gaiši zaļa kleita...

Tātad, ja nu kāda no šeit mītošajām ir saņēmusi manu paciņu, ..vai varbūt ir dzirdējusi par to no kādas paziņas-lūdzu dodiet ziņu-mainīsimies!

Kurpes bija 37.izm. Kleita -38.izmēra...vasaras..ar gliemežvāciņiem..

30.03.2014 10:28

Varbūt kādai ir līdzīga pieredze?

Ko jūs darījāt?

Vai ir vērts zvanīt uz Pasta staciju?

30.03.2014 10:29

J'us ar meiteni, kas izsutija sazinajaties?

30.03.2014 10:30

Ne tas vards verts, obligati ir jazvana uz pasta staciju pirmam kartam,varbut vinji neko nav sajaukushi,man bij tada situacija,atnaca 2 mantu vieta viena un cita,zvaniju ps,vinji teica ka viss nogadats ir pareizi,izradijas ka meitene sajauca pakas sutija uzreiz vairakas un sajauca pakas

30.03.2014 10:36

Ar meiteni sazinājos, viņa nosūtījusi pareizās mantas, un uz pakas bijusi gan adrese, gan telefons.

30.03.2014 10:37

tad Jums ir jasazinas ar pasta staciju,man bij tada problema ar post24,protams manu paku ilgi mekleja,raxtiju iesniegumu vinjiem un tikai pec menesha atrada=(

30.03.2014 10:38

> solaris

Ar meiteni sazinājos, viņa nosūtījusi pareizās mantas, un uz pakas bijusi gan adrese, gan telefons.

pasta stacija nesuta pec datiem, kas noraditi uz pakas, bet pec ievadita info taja aparata. Bet tad japaludz meiteni vai pasai jazvana uz PS.

30.03.2014 10:47

Sazvanīju pasta staciju, izrādās viņiem jau vairākas dienas ir problēmas..un vairāki sūtījumi noklīduši!

Man ieteica paku atdot atpakaļ terminālī bez maksas, ..un tad meklēs rokā manējo! Ceru, ka atradīs, citādi palikšu tukšā..

30.03.2014 16:30

nevis vairaakas dienas,bet sen jau ir probleemas,man piemeeram,ir probleemas gan nosuutiit,gan sanjemt,jo Riigas centraa  vieniigaa pasta stacija visu laiku ir pilna!kas kavee mani gan kaa suutiitaaju,gan sanjeemeeju!

Ak kungs, man tāda sājūta, ka dēļ Pasta Stacijas, kāda tūlīt mani sāks saukt par krāpnieci... ;///

Izsūtīju pirms 5dienām, bet vēl nav atnākusi izziņa no Pasta Stacijas, ka paciņa nosūtīta...

Ko tagad, lai dara?!

30.03.2014 17:38

> piedava savu cenu vrb vienosimies

Ak kungs, man tāda sājūta, ka dēļ Pasta Stacijas, kāda tūlīt mani sāks saukt par krāpnieci... ;///

Izsūtīju pirms 5dienām, bet vēl nav atnākusi izziņa no Pasta Stacijas, ka paciņa nosūtīta...

Ko tagad, lai dara?!

varbut piezvaniet u zpasta staciju un painteresejaties vai paprasiet meitenei, vai ir sanemusi. Man ik pa laikam neatnak sms, ka paka piegadata, bet to visu var noskaidrot pavaicajot meitenei, kam sutita paka vai uzzvanot uz PS... nu gan sausmas, nosutit mak, bet ko darit nezina... tas tiesam ir sausmas

1 - 10 с 21