Pasta stacijas kļūda??!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pasta stacijas kļūda??!!

Sveikas!

Nezinu, vai pareizā vieta , kur sūdzēties, bet man atnāca nepareiza paciņa: meitene sūtīja man melnas vasaras kurpes ar pūķiem un pelēku vasaras kleitiņu, bet atnāca gara, gaiši zaļa kleita...

Tātad, ja nu kāda no šeit mītošajām ir saņēmusi manu paciņu, ..vai varbūt ir dzirdējusi par to no kādas paziņas-lūdzu dodiet ziņu-mainīsimies!

Kurpes bija 37.izm. Kleita -38.izmēra...vasaras..ar gliemežvāciņiem..

30.03.2014 17:40

> piedava savu cenu vrb vienosimies

Ak kungs, man tāda sājūta, ka dēļ Pasta Stacijas, kāda tūlīt mani sāks saukt par krāpnieci... ;///

Izsūtīju pirms 5dienām, bet vēl nav atnākusi izziņa no Pasta Stacijas, ka paciņa nosūtīta...

Ko tagad, lai dara?!

un nepienaaks sms,es zvaniiju piektdien,suudzeejos,ka nepienaak sms,man pateica,ka vairs nesuutot suutiitaajam sms,tikai sanjeemeejam,tas ir tas,ko man teica!

30.03.2014 18:03

Bet vai tie noklīdušie sūtījumi reiz nonaks pie adresata?! Es arī kopš pirmdienas gaidu paciņu, bet nekaa..

30.03.2014 18:06

zaiza, Rīgas centrā pasta stacija ir ne tikai Origo, bet arī Galerijā Rīga, kas ir 10min gājiena attālumā no Origo :)

Man pēdējā paka arī 5 dienas sūtījās, tas vēl nav nekas un sākumā saņēmu citu paku.

30.03.2014 18:07

Pedeja laika sutu ar post,man atnak jau nakama diena

30.03.2014 18:26

Jocigi protams, jo es sutiju pa pasta staciju, un meitene sanema pacinu jau nakamaja diena un sms atnaca gan man , gan vinai....

30.03.2014 18:37

Jā, es arī šonedēļ sūtīju paku un man atnāca īsziņa, ka ir piegādāta paka.
Vienmēr uz pakas uzrakstu saņēmēja telefona nr. un uz kuru pasta staciju sūtu. Pirmkārt, lai pašai vieglāk terminālā numuru ierakstīt un neko nesajauktu.

30.03.2014 18:43

> Madara

zaiza, Rīgas centrā pasta stacija ir ne tikai Origo, bet arī Galerijā Rīga, kas ir 10min gājiena attālumā no Origo :)

Man pēdējā paka arī 5 dienas sūtījās, tas vēl nav nekas un sākumā saņēmu citu paku.

pirmo reiz dzirdu,tas labi,man taapat tuvaak ir origo,kas parasti ir pilna...

par taam sms,kaa jau teicu,zvaniiju personiigi,puisis,kas atbildeeja zvanu man taa teica,ka sms tiekot suutiitas manuaali un taapeec suutiitaajs nesanjemot,izraadaas-ne vienmeer nesanjembet gadaas,ka nesanjem.

30.03.2014 18:51

sveiki, man reiz gadiijaas ar pasta staciju taa ka manaa nodaliijumaa kas atveeraas ar man suutiito preci, iekshaa bija divas pacinjas ar dazhaadiem saneemeejies.....savu pacinju protams patureeju, bet otru kas nebija domaata man ...sazinajos ar suutiitaaju pa noraadiito tel.nr.(uz pacinjas kas noradits) un veiksmigi visu nokartojam...meitene man atskaitiija naudinju par suutiishanu un es nosuutiiju iistajai sanjeemeejai!

nu kaut kaa taa man gadiijaas!

30.03.2014 19:31

Sveiki,arī man reiz gadījās,ka saņēmu svēšu pacīņu,zvanīju adresātam uz nr kas bīj uz paciņas,lai pateiktu,ka esmu saņēmusi viņam adresāto lietu un ,ka viņs tad saņems manu,pēc tam piezvaniju uz post 24,kur dabūju izcili rupju attieksmi no operātora,kurš pateica,kāpēc jūs zvanat tam cilvēkam un uztrauciet viņu...bija mute vaļā:D...gaidīju saņemt atvainošanos par kļūdu bet dabūju apvainojumus un piezvanīju post 24 galvenajam priekšniekam(vismaz tā lapā bīj norādīts),kurš man atvainojās un atsūtīju uz mājām kurjeru kurš paņēma svešo pacīņu un nākamajā dienā es dabūju savu!Pēc mana zvana priekšniekam -man piezvanīja dotais operātors un atvainojās par savu rupjo izturēšanos!

Pateikšu tā bīj visai nepatīkama sajūta!

30.03.2014 22:21

Man pagājušo nedēļu bija tā, ka atnāca vakarā sms par sūtijumu, bet no rīta aizejot un uzspiežot kodu nodalījums atvērās, bet bija tukšsSmejošs. Piezvanot uz pastastaciju, tur diezgan laipni  izstāstīja ka tehniskas problēmas un sūtijums izņemts kā neizņemtsSmejošs. Normāli, vakarā atnāk sms, bet no rīta jau izņemts. Bet nu nākamajā dienā bija viss kārtībā, sūtijums bija atgriezies.Smejošs

11 - 20 с 21