Pasta stacijas kļūda??!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pasta stacijas kļūda??!!

Sveikas!

Nezinu, vai pareizā vieta , kur sūdzēties, bet man atnāca nepareiza paciņa: meitene sūtīja man melnas vasaras kurpes ar pūķiem un pelēku vasaras kleitiņu, bet atnāca gara, gaiši zaļa kleita...

Tātad, ja nu kāda no šeit mītošajām ir saņēmusi manu paciņu, ..vai varbūt ir dzirdējusi par to no kādas paziņas-lūdzu dodiet ziņu-mainīsimies!

Kurpes bija 37.izm. Kleita -38.izmēra...vasaras..ar gliemežvāciņiem..

30.03.2014 22:53

Man pirms dažām dienām bija problēma ar Pasta Staciju Origo. Tā kā pāris cilvēki bija pirms manis ieradušies viss pasākums ieilga uz 30min, jo, izskatījās pēc gaidīšanas laika uz savienojumu ar operātoru, ka tikai 2 cilvēki uz vietas viņiem strādā, bet tā kā zvana ne tikai Origo un pirms manis 2 cilvēki jau riņķoja ap pakomātu, katrreiz kādas 3-7min bija jāgaida uz savienojumu, jo arī ar nosūtīšanu pēc tam bija problēmas. It kā nekas TIK traks, bet man nav "brīvība" vai citi jaukie tarifi ar bezmaksas zvaniem, kas mazliet iegrieza rēķinā.
Bet, jā, situācija, ka visiem, kuriem bija pienāksuši izņemšanas kodi, automāts rādīja, ka kodi ievadīti nepareizi un bija jāzvana, lai skapīšus atver manuāli. Un arī tur, vīrietim, kas bija pirms manis, sākumā atvēra nepareizo nodalījumu un pēc tam, kad viņš teica, ka nav viņējais, atvēra pareizo. Tā, ļoti iespējams, maza daļa paciņu noklīst.

Tomēr ar nedaudzajām PS problēmām PS tomēr patīk labāk, jo tur vismaz var sazvanīt operātorus, kas lietas nokārto nevis kā post24 varii stundu stāvēt pie automāta, zvanīties un beigās tā pat nesazvanīt.

21 - 21 с 21