Smasung galaxy s4 ekrāna maiņa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Smasung galaxy s4 ekrāna maiņa

Sveikas! :) Ahh, telefons neveiksmīgi ir piezemējies kā rezultātā ieguvis skaistu zirnekli uz ekrāna. :( Kurai ir bijusi kāda pieredze ar ekrānu nomaiņu, kur griezāties? Kur cenas ir labāka?

30.03.2014 20:55

Ok, pacentīšos:)

30.03.2014 21:27

Varbut kada pie reizes zin kur var salabot Px9500 vai ari iegadaties jaunu ekranu ta pardodu telefonu par 15eur

30.03.2014 21:34

Ieteiktu griezties autorizetos un sertificetos servisa centros jo tur strada isti meisteri kuriem ir jaiet kvalifikacija katru gadu. Un iespejams kritiena rezultata var ari but problemas netikai ar pasu ekranu bet ari ar programmu un/vai mates plati. Biezi vien ir mob tel modeli kuriem ekrana displejs ir kopa salikts ar mates plati un tas nozime to ka ja ir bojats ekrans tad visdrizak jamaina ari mates plate. Es protams neesmu meistars un nesaku ka sis ir tiesi tas gadijusm tacu ja telefonu velies lietot ilgaku laiku tad mekle labus meisterus citadi ir tads teiciens skopais maksa divreiz....

Greizies Mukusalas 46 TSC, vai Caka iela 66 MTTS

30.03.2014 22:27

zemenes.skapis vai šiem uzņēmumiem ir mājas lapas? Es diemžēl nevaru atrast ..

30.03.2014 22:33

Kad man galaxijam S2 saplīsa ,par remontu gribēja 105ls.

30.03.2014 22:40

atlaides, man liekas,ka tādas cenas ir +- visur. Pēc maniem novērojumiem apskatot neskaitāmu uzņēmumu izcenojumus.

01.04.2014 15:40

Mja, pagājušajā pavasarī nometu savu tai brīdī svaigo S3 mini la fleur. Aizgāju uz LMT, paprasīja man 85ls, jo, redz virsu tikai nomainīt nevar, jāmaina viss ekrāns. Apgriezos un aizgāju, jo garantija jau tāpat vairs šajos gadījumos nestrādā, lai iespringtu par telefona labošanu LMT kantorī. Kāds draugs pašrocīgi nomainīja savam S3 virsmu, ko nopirka ebay. Darīju tāpat - pasūtīju, protams, la fleur, ebaya atrast nevar, bet baltu sadabūju, tā briestu pašrocīgai maiņai vēl šodien, bet maksāt to astronomisko summu negribu, īpaši zinot to, cik ātri krītas telefonu vērtība. Laikam jau tā, jo svaigāks telefons, jo dārgāka maiņa.

11 - 17 с 17