krapniece Aļona Orlova - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

krapniece Aļona Orlova

meitenes,kam bija ar viņu sadarbiba?

01.04.2014 10:31

Kāds viņai profila vārds?

01.04.2014 10:36

es vienkarši pamaniju saraksta,ka Aļona Orlova ir krapniece...ja ir tada ar kuru man bija sadarbiba,tad ta ari jabut ka profila vards Aļona Orlova.Ja kadai ir personas kods,tad es varešu uz 100 procentiem pateikt,vai ta ir viņa.Jo istais vards un uzvards viņai ir savadak.Man bija ar viņu sadarbiba,bet ne šeit...ss,lv

01.04.2014 10:49

p.k.201289-11654???

01.04.2014 10:58

Mani gan tas nav skāris, bet kāda situācija īsti jums ir izveidojusies, kā jūs viņa apkrāpa?

01.04.2014 11:27

es mekleju sev kazu kleitu...atradu skaistu,letu un galvenais ka jaunu kleitu caur ss.lv.Foto bija uzlikts,ta ka no salona .Pajautaju par šo kleitu.Bija rakstits,ka kleita atrodas Riga-centra,bet izradas,ka Ventspili.Ta meitene man piedavaja izdarit ta,es viņai parskaitu tikai puse un viņa man izsutis kleitu,lai es varetu pielaikot.Ja viss bus ok,tad es parskaitišu parejo naudu.Naudu parskaitiju,gaidu kleitu...jau jabut,bet nav.Zvanu viņai,viņa neceļ klausuli,rakstu sms,man nenak atskaite.Pec tam viņa man uzrakstija,ka ļoti atvainojas,bet pavisam aizmirsa,ka kleita palika mašina pie vira,bet virs aizbrauca,ka rit viņš atbrauks un tad viņa aizsutis man kleitu.Atkal gaidu un atkal nav.Atkal sutu sms ar jautajumu,kur mana kleita?tad viņa man raksta ,ka pati ir kaut kur arzemes,ka virs aizsutija man kleitu,bet izradas ka ne man,bet savai masai,bet man bernu drebes...tipo sajauca un visu atgrieza atpakaļ.Es tad uzrakstiju,ka gribu atpakaļ naudu.Atkal gaidu...visu laiku viņa man raksta rit parskaitišu,pec tam parit un ta talak. Saita Precos.lv es atradu tadu pašu kleitu,bet dargak,tur meitene pati šui kazu kleitas,pierakstijos .Atbraucu,pielaikoju,man partaisija,ka es gribu.Pastastiju tai meitenei par to,ka gribeju jau nopirkt tadu kleitu cita vieta....un izradas ka šita Aļona ari nopirka tadu kleitu taja paša vieta kur es,ka kleita nemaz nav jauna,ka meitene ir ļoti jociga un negribeja uzreiz maksat par kleitu,tapec ka viņai pagaidam nav naudas,bet kleitu paņems uzreiz uz parada.Pateicoties šuvejai,es uzzinaju kur ta meitene strada.Uzrakstiju viņai,ka atnakšu uz darbu,ja viņa neatdos man naudu,ka pat zinu kada amata viņa tur strada.Aļona izlikas,ka neko nesaprot,ka es kaut ko sajaucu...bet uzreiz viņas virs parskaitija man naudu.Un starp citu viņa nav nekada Aļona,bet Jeļena

01.04.2014 11:37

Nu gan - stulbi ka citi tiesam nopietni mekle grib pirkt vai pardot, bet ir tadi kas to izmanto  (atvainojos par izteicienu) bet burtiski piečakarē.

01.04.2014 11:39

Arpats! Un man likas ka ta notiek tikai meksikanu serialos. :D Labi ka beigas vismaz laimigas.

01.04.2014 11:42

meitenes laikam te tadas naudas krizes,ka gatavas uz jebko iet cauri visadiem meliem lai tik tiktu pie naudas..vai tad tiesam vinam visam kas krapjas nav kauna ,es nesaprotu ka naktis var pagulet vinas,izkrapt citam naudu del drebem...lai iet strada tad bus gan nauda gan vis parejais nevis sez atverskapi.lv un te doma,ka tik izkrapt :(laikam tiesham nav ko citu darit,galva nau gudra lai iesaktu ko labaaaku :D

01.04.2014 11:48

mja es pat nez ka tadus cilvekus saukt - ka pec tam nav kauns pa ielu staigat - jo reali var uzzinat kas ta par personibu

01.04.2014 12:08

...tapec es izveidoju šo temu lai palidzet meitenem.Pati es jau aizmirsu par viņu,bet kad izlasiju sarakstu ar krapniecem...es ta nevaru visu atstat...ta ka,meitenes,ja kas man ir gan vards un uzvards,gan tel.nr, un adrese kur viņa strada par administratoru :).

1 - 10 с 10