Crocs- plastmasa kājās - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Crocs- plastmasa kājās

Skatos, ka tik daudzas mammas kā trakas uz tām plastmasām.

Ir tik daudz dažādu kvalitatīvu apaviņu bērniem mūsdienās. Jūs labprātīgi ģērbjat savas atvasītes tajās plastmasās? Lai arī kā reklamē un sabāž makaronus par to materiālu- tā ir un paliek plastmasa, kas neelpo.

Un pietam- es, protams, atvainojos- bet tik drausmīgā paskatā! :(  Rakstīju un atcerējos šo bildi  Smejošs

Kā ir ar jums, meitenes? Nēsājiet pašas, pērkat saviem bērniem?  

02.04.2014 13:23

Ikdiena jau nenesajam, zabakus patiesi neatbalstu, tajos dikti svist kajas, ari ja runajam par pieauguso apaviem!  Tacu vienas vasaras tipa, ka piem. Jusu foto es neskadetu... zekite un viss ok! ;)

02.04.2014 13:34

Nu jā, nekad neesmu tādus vilkusi. Man ir ļoti šaura kāja, paskats tiešām ir briesmīgs. Nemaz nesākšu par sastāvu un smaku ;/ Bet katram savs :)

02.04.2014 13:34

Man ari nepatik.Nesaprotu,par ko vel tada nenormala cena?

02.04.2014 13:39

Исправлено 02.04.2014 14:22

Kāpēc uzreiz makaroni? Oriģinālajiem krokšiem ir normāli materiāli un visu sezonu apavi ir ļoti ērti, gandrīz ortopēdiski.  Ar skaistumu gan tie neizceļas, bet ne visi dzīvē dzenas pēc viena tikai skaistuma, ir arī citas vērtības.

Jautājums drīzāk ir par tiem lētā gala krokšveidīgajiem pakaļdarinājumiem, ko pārdod lielveikalos un no kuru gumijas smirdoņas elpu rauj ciet - kā tos var nopirkt bez gāzmaksas? Un, starp citu, par šobrīd nenormāli modē esošajiem 'dabīgajiem materiāliem un zaļajiem ekoproduktiem' ražotāji karina tieši tādus pašus makaronus. Principā, katru reizi, kad gribas parunāt par plastmasu un 'drausmīgo ķīmiju' (šis salikums mūsdienās ir ļoti ejošs), varbūt, ir vērts iedziļināties ražošanas procesos, materiālos un globālās likumsakarībās - kas, kā un kāpēc tiek ražots. Nu tā, lai saprot, par ko runā.

02.04.2014 13:39

tadus vilkšu tikai laukos.Sievietei jabut sievišķigai

02.04.2014 13:40

Diemžēl Crocs apavus nevar salīdzināt ar lētajiem gumijas dārza apaviem , ko var iegādāties Maximā, Rimi un citur. Tiem nav smakas. Un ir ļoti ērti un viegli.

Es velku un man patīk. un patiesībā vienalga ko citi domā.. :D

02.04.2014 13:52

manam makam -par daargu....domaaju,ka puse summas,jaamaksaa par vaardu vien kaa tas parasti ir populaaraam firmaam,markaam e..t.c

02.04.2014 13:55

> Liz

varbūt, ir vērts iedziļināties ražošanas procesos, materiālos un globālās likumsakarībās - kas, kā un kāpēc tiek ražots. Nu tā, lai saprot, par ko runā.

Labots: šodien, 13:41

Tas, ka tiek ražots- saprotams- ļoti mazas izmaksas un ļoti liela peļņa. Tāds Crocs kults drīzāk. Bet kādēļ tiek vilkts kājās? :)  Vai tā likumsakariba ir izdot neadekvātu naudu par apaviem? (cena tiešām ir neadekvāta). Vai likumsakarība ir pasaules nabadzībā un atgriešanās galošu laikmetā? .. tikai šoreiz superdārgo galošu!  :)

Un plastmasa tiešām ir un paliek plastmasa- mūsdienās tik ļoti ietekmē reklāmas- un visām kompānijām (vai tā ir zobu pasta, tamponi vai zābaki) ir savas neatkarīgās laboratorijas, baigie pieaicinātie eksperti, u.c.  

02.04.2014 13:58

Man tādi ir. Nesūdzos. Patīk. Tikai iegādājos tāpēc (nezinu, vai no tās tieši firmas, bet visādā ziņā pēc izskata ir tieši tādas) , ka darbam vajadzēja. :)  Āda elpo. :) Viss notiek.

02.04.2014 14:08

Pati sev tādas nevelku un nevilkšu, jo nepatīk. Zābakus gan esmu nopirkusi un esmu sajūsmā, arī bērnam ziemai tādus pērku - kājas sausas, nesvīst un vienmēr silti. 

Bērniem pērku šādus priekš baseina, pludmales, bet ne ikdienas staigāšanai. Protams, ja meita uzstāj, ka vilks arī uz dārziņu, tad ļauju, jo nekā neērta un kaitīga šādās iešļūcenēs nesaskatu - elpojošas, vieglas un ērtas un dizaini ir arī pievilcīgāki kā autores ieliktie. Drīzāk neērti un vairāk kāju deformējoši ir apavi - zandeles, kas ir ar papēžiem (nesaprotu un nesapratīšu, kāpēc uz papēža ražo apavus pavisam maziem bērniem), kā arī visas citas it kā smukumzandeles, kas ir bez satura, ļogās un žļogās ar plānajām dermantīna siksniņām.

1 - 10 с 19