Izmēri - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Izmēri

Sveikas:)

pasutiju skriesanas topu 10to izmeru sportsdirecta.. ok bik mazliet par stipru apspilets.. tgaa vins sen jau pardots, tad nu domaju sutisu tadu pasu tikai izmeru lielaku 12to.

Tad nu sodien beidzot atnaca otrs tops tads pats..pati prieciga..vot beidzot deres:D haaa:D Tiku majas.. tulin merisu..a tiku puscela jau un jutu ka nav kautkas..uzvelku lidz galam..protams..atkal neder.. ne grama lielaka nav par to 10taa izmera topu..sitais 12tais tiesi identisks..

Vai jums kadai ta ir gadijies?nesaprotu ka ta var but:D 

Vel treso reizi atkal sutit izmeru lielaku laikam negribas wairs:P

16 Ответы

16.izmeru noteikti  deres..:)

winnis- šādi gan nav gadījies, jo neesmu iedomājusies sūtīt nākamo tādu pašu. :)  Bet nu jocīgi gan- kuras firmas- Karrimor? :)

kaadu izmeru eur neesaa?

jaa karrimor.. sito--  http://www.sportsdirect.com/karrimor-long-bra-running-top-ladies-455638?colcode=45563803

nu ta man ir 38tais izmers pec eur.. ir kam s der ir kam m.. tad sutiju ar biksem kopa abus 10tos..jo nu ir meitenes teikusas ka biezi ir par lielu gadijies..tad panemu to.. bikses der labi 10tais.. kaut taa man ir 38biksem, bet tops bij pa sauru..tad domaju nemsu izmeru lielaku un gan deres.. ta nu izradas neder gan..tiesi tads pats kaa 10tais:)

> burberry

16?:D ahaa ar to parbut 2x aptities rinki waretu:D bet nu mana gadijuma varbut ar ne:D

Смеюсь> burberry

man vispaar 8 izmeers, vienmeer sporta dreebes ir lielaakas, nekaa parastaas, bet no sportirect der tikai 10, pat 9-10 neder :)

Исправлено 03.04.2014 16:39

katrai firmai ir savi parametri 

> Kristiāne Tišanova

katrai firmai ir savi parametri 

Labots: šodien, 16:39

Tas ka katrai firmai ir savi parametri tas jaa..bet nu nebiju gaidijusi ka 2 izmeri var but vienadi:D

emm varbut kada nevelas to topu?:) ja reiz vakara sutu botes tad varbut pakersu L izmeru :D tam varbut vajadzetu deret:D

1 - 10 с 16